Alum online Stírací mapa Česká republika-20%
499 Kč 398 Kč

Exkluzivní stírací mapa České republiky nejen pro vášnivé cestovatele. Objevujte krásy naší země – hrady, zámky či města a kulturní památky. 120 míst k odkrytí

Alum online Multifunkční posilovací gumy
399 Kč

Bez ohledu na to, jestli jste ve cvičení začátečník, nebo expert, pokud hledáte něco na zefektivnění svého tréninku, tato všestranná sada vám umožní získat rychlejší a efektivnější výsledky!

Alum online Bublinkovač do vany - Žába-43%
699 Kč 398 Kč

Zářivě zelená žába se širokým úsměvem se bude líbit klukům i holkám a co víc – umí vykouzlit nekonečné množství obrovských bublin.

Alum online Osvěžovací set vodní mlha
369 Kč

Vodní mlha TFY Misty10 vylepší exteriér a Vy si budete moci konečně naplno vychutnat krásné počasí během horkých dnů s touto úžasnou vodní mlhou. V létě, kdy se teploty vyšplhají do závratných výšek, často pociťujeme nedostatek vlhkosti ve vzduchu a silné teplo.

Alum online Magnetická stavebnice - 157 dílů
429 Kč 379 Kč

Magnetická stavebnice – 157 dílů Magnetická stavebnice – 157 dílů Magnetická stavebnice Magnastix je jednou z nejpopulárnějších hraček na světě.

Alum online Mini herní retro konzole
699 Kč

Postarejte se o výbornou rodinou zábavu a zbavte se nudy – retro herní konzole s více než 600 legendárními hrami na jednom místě

Alum online Pomocník na posilování stehenních svalů
278 Kč

Jednoduché posilovací příslušenství na posílení celého těla (prsních svalů, paží, stehen atd.) Při zpevňování svalů uvádíte svaly do napětí, tzn. napínáte svalová vlákna, která jsou nezbytná ke správnému držení těla, ke každodennímu pohybu či k přemísťování věcí.

Alum online Úložný box do ledničky 4ks
485 Kč

Úložný box na potraviny slouží pro efektivní využití prostoru v chladničce. Lze použít také jako praktický úložný prostor do domácnosti, pro mobilní telefony, dálkové ovladače a další drobnosti.

Alum online Teflonová podložka na gril - 2ks
199 Kč

Grilujete na mřížce a občas Vám propadne nějaký drobný kousek kuřete, nebo zeleniny do ohně? S touto podložkou budete moci grilovat i menší kousky masa, nebo i čínské speciality, které by Vám mřížkou propadly!

Alum online Magic kreativní panel s vrtačkou
799 Kč

Magic kreativní panel s vrtačkou je skvělý způsob, jak se bavit spolu se svými blízkými. Díky těmto hrám mohou děti trávit více času mezi svými vrstevníky nebo se svými rodiči a získávat nové dovednosti.

Alum online Mini projektor YG-300-33%
2 570 Kč 1 699 Kč

Mini LED projektor YG300 je skvělým video systémem domácí zábavy, jak pro dospělé, tak i pro děti. 

Alum online Difuzér s projektorem noční oblohy - 150ml
729 Kč

Vyrobeno z vysoce kvalitních komponentů, má moderní a jednoduchý tvar, takže pro něj můžete snadno najít místo kdekoli v místnosti. Budete milovat jak vnější vzhled, tak příjemnou vůni, která z něj vychází, účinně čistí vzduch v místnosti, což je také uklidňující a relaxační faktor.