10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Glukoměry a oxymetry

Udělejte něco pro své zdraví a krásu s produkty z kategorie glukoměry a oxymetry. U nás na MALL.cz si je můžete snadno srovnat od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli a usnadnit si tak výběr.

Zobrazit více
 • Zboží z kategorie glukoměry a oxymetry vám doručíme ještě dnes, nebo až se vám to bude hodit.
 • Nákup vám přivezeme domů, nebo na jedno z našich více než 700 výdejních míst.
 • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
 • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
 • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dní bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků!

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
TrueLife Pulzní oxymetr X3 Beuer Beurer PO 60 BT oxymetr s pulsoměrem
TrueLife Pulzní oxymetr X3

Pulzní Oxymetr Truelife X3 je malý praktický přístroj, se kterým snadno, okamžitě a bezbolestně zjistíte saturaci krevního hemoglobinu kyslíkem, tepovou frekvenci a perfuzní index. Malý přístroj, který jednoduše umístíte na prst je ideálním pomocníkem pro osoby s respiračním onemocněním, onemocněním srdce, astmatiky, ale i vrcholové sportovce.

můžete mít DNES

Od MALL
MG Pulse X6, Pulzný oxymetr Beuer Beurer PO 60 BT oxymetr s pulsoměrem
MG Pulse X6, Pulzný oxymetr

Oxymetr – měří hodnotu krevního kyslíku a tepovou frekvenci, vhodné pro sledování zdravotního stavu a pro lidi s poruchami dýchání, kardiovaskulárními problémy, sportovců a pod.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Beuer Beurer PO 60 BT oxymetr s pulsoměrem Beuer Beurer PO 60 BT oxymetr s pulsoměrem
Beuer Beurer PO 60 BT oxymetr s pulsoměrem

Beurer PO 60 je pulzní oxymetr sloužící k neinvazivnímu měření saturace krve kyslíkem v prstu a srdeční tepové frekvence. Sledování měření pomocí aplikace Beurer HealthManager. 100 paměťových míst. Dobře čitelný, barevný displej. Malý a lehký pro použití doma i na cestách.

můžete mít 29.2.

ForaCare Inc. Glukometr Fora Diamond MINI Bluetooth - červená barva Novama MULTICHECK PRO+, Přístroj 3 v 1 pro měření cholesterolu, glukózy, kyseliny močové
ForaCare Inc. Glukometr Fora Diamond MINI Bluetooth - červená barva

Vyznáváte aktivní životní styl? Zvolte si na míru šitý malý krásný glukometr Diamond MINI s bezdrátovou technologií Bluetooth, aplikací pro telefony a s řadou pokročilých funkcí.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Geratherm Oxy control Novama MULTICHECK PRO+, Přístroj 3 v 1 pro měření cholesterolu, glukózy, kyseliny močové
Geratherm Oxy control

Prstový pulsní oxymetr Geratherm Oxy Control je určen pro rychlé a přesné měření saturace kyslíku a pulsu. Má jednoduché ovládání jedním tlačítkem, je malý, kompaktní, lehký a přenosný. Oxymetr je určen pro různé velikosti prstů, a je tedy vhodný jak pro děti tak i pro dospělé.

můžete mít DNES

Od MALL
Novama MULTICHECK PRO+, Přístroj 3 v 1 pro měření cholesterolu, glukózy, kyseliny močové Novama MULTICHECK PRO+, Přístroj 3 v 1 pro měření cholesterolu, glukózy, kyseliny močové
Novama MULTICHECK PRO+, Přístroj 3 v 1 pro měření cholesterolu, glukózy, kyseliny močové

Multifunkční zařízení pro pravidelné měření hladiny glukózy, cholesterolu a kyseliny močové z krve. Přístroj je určen pro domácí použití.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Výprodej
PLATINIUM Pulzní oxymetr 3v1 Q2 1 ks Novama MULTICHECK PRO+, Přístroj 3 v 1 pro měření cholesterolu, glukózy, kyseliny močové
PLATINIUM Pulzní oxymetr 3v1 Q2 1 ks

Prstový pulzní oxymetr pro měření: 1.tepové frekvence 2. saturace krve kyslíkem 3. indexu perfuze.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Novama MULTICHECK PRO+, Přístroj 3 v 1 pro měření cholesterolu, glukózy, kyseliny močové Novama MULTICHECK PRO+, Přístroj 3 v 1 pro měření cholesterolu, glukózy, kyseliny močové
Novama MULTICHECK PRO+, Přístroj 3 v 1 pro měření cholesterolu, glukózy, kyseliny močové

Multifunkční zařízení pro pravidelné měření hladiny glukózy, cholesterolu a kyseliny močové z krve. Přístroj je určen pro domácí použití.

můžete mít 4.3.

Happy Electronics Dětský oxymetr Novama MULTICHECK PRO+, Přístroj 3 v 1 pro měření cholesterolu, glukózy, kyseliny močové
Happy Electronics Dětský oxymetr

Plně funkční oxymetr, který si děti oblíbí při hře na doktora a rodič získá dobrý orientační monitoring Spo2 a tepu pro případ plicních nemocí a nemocí dýchacích cest.

můžete mít 1.3. - 4.3.

AUR Pulzní oxymetr - měří saturaci krve kyslíkem a tepovou frekvenci Contec Certifikovaný oxymetr pro děti CMS50Q1 s českým návodem, bateriemi, a DIY nálepkami. Pouzdro zdarma.
AUR Pulzní oxymetr - měří saturaci krve kyslíkem a tepovou frekvenci

Měří jednoduchým , spolehlivým a neinvazivním způsobem saturaci krve kyslíkem a tepovou frekvenci u dospělých i u dětí.

můžete mít 4.3.

Beurer Odběrové pero 457.10 Contec Certifikovaný oxymetr pro děti CMS50Q1 s českým návodem, bateriemi, a DIY nálepkami. Pouzdro zdarma.
Beurer Odběrové pero 457.10

Odběrové pero 457. 10 s nastavitelnou hloubkou vpichu pro jemný odběr krve a pro měření hladiny cukru v krvi s glukometrem.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Contec Certifikovaný oxymetr pro děti CMS50Q1 s českým návodem, bateriemi, a DIY nálepkami. Pouzdro zdarma. Contec Certifikovaný oxymetr pro děti CMS50Q1 s českým návodem, bateriemi, a DIY nálepkami. Pouzdro zdarma.
Contec Certifikovaný oxymetr pro děti CMS50Q1 s českým návodem, bateriemi, a DIY nálepkami. Pouzdro zdarma.

Oxymetr je vyroben speciálně pro měření u děti do 40kg. Děti si jej mohou ozdobit pomoci nálepek, které jsou uvnitř balení, seznámí se tak s přístrojem hravou formou. Toto oxymetr pro miminka a děti poskytuje rychlý a přesný způsob, jak kontrolovat hladinu nasycení kyslíkem v krvi vašeho dítěte.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Glukoměry a oxymetry

Glukoměry, známé také jako glukometry, slouží k měření glykémie (cukru v krvi)a využívají je hlavně diabetici. Oxymetry kontrolují hladinu kyslíku v krvi (SpO2), jsou vhodné na domácí využití nebo i na cesty, například pro horolezce.

Měření glukometrem je snadné a rychlé

Součástí glukometrů jsou jehličky (tzv. lancety), s jejichž pomocí se z prstu odebere kapka krve. Ta se nasaje na měřící proužek, a poté přístroj ze vzorku krve změří aktuální hladinu cukru v krvi. Zdravá hladina cukru v krvi je klíčová pro správné fungování organismu.

Glukometr bez píchání je bezbolestný

Na trhu jsou již také glukometry, které umí měřit hladinu v krvi bez nutnosti píchání jehlou a odběru vzorku krve. Senzor je schopen zjistit hladinu cukru v krvi i přes oblečení. Jeho použití je bezbolestné, pohodlné a rychlé.

Jak vybrat ten nejlepší glukometr?

 • Přesnost měření – je zásadní, proto by měl glukometr vlastnit oficiální zdravotnickou certifikaci.
 • Výdrž baterie – glukometry jsou dobíjeny pomocí dobíjecích nebo jednorázových baterií. Přístroj je schopen na jedno nabití provést stovky až tisíce měření.
 • Provedení displeje – displej by měl být dostatečně velký, aby naměřené hodnoty bezpečně přečetli i senioři a osoby s dioptriemi.
 • Doplňkové funkce – lepší glukoměry jsou vybaveny funkcemi, jako jsou například hlasové čtení výsledků, vyhodnocení dávky inzulínu, nebo alarmem, který připomene čas měření.

Co je prstový oxymetr a jak se používá?

Oxymetry jsou malé přístroje, které kontrolují hladinu kyslíku v krvi (v procentech) a měří srdeční tep. Při měření saturace je hodnota v normě 95 – 98 %.

Používání oxymetru

 1. Prst zasunete do pryžové vložky oxymetru a zmáčknete spínací tlačítko.
 2. Údaje, které se po chvíli objeví na displeji, značí aktuální procenta kyslíku v krvi a srdeční tep.
 3. Po vytažení prstu se oxymetr obvykle automaticky vypne.

Pulzní oxymetr pro děti a novorozence

V případě, že oxymetr potřebují děti, vybírejte modely pro děti a novorozence, které jsou uzpůsobeny drobným dětským prstíkům. Obvykle jsou určeny pro prsty o průměru cca 8 – 16 mm.

Pulzní oxymetr Beurer

Firma Beurer nabízí pulzní oxymetry pro domácí i nemocniční využití. Disponují podsvíceným displejem, až stovkou paměťových míst, indikátorem baterie i možností propojení s chytrým telefonem.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Glukoměry a oxymetry.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Glukoměry a oxymetry výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Glukoměry a oxymetry akce.