Glukoměry a oxymetry

Udělejte něco pro své zdraví a krásu s produkty z kategorie glukoměry a oxymetry. U nás na MALL.cz si je můžete snadno srovnat od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli a usnadnit si tak výběr.

Zobrazit více
 • Zboží z kategorie glukoměry a oxymetry vám doručíme ještě dnes, nebo až se vám to bude hodit.
 • Nákup vám přivezeme domů, nebo na jedno z našich více než 700 výdejních míst.
 • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
 • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
 • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dní bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků!

-53%
Rohnson A310 White
20x

Rohnson A310 White

1 999 Kč
927 Kč
Doprava zdarma

Oxymetr k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem. Rohnson A310 White se aplikuje na prst a ihned zobrazí naměřené hodnoty. Na displeji lze volit 6 různých zobrazení, včetně režimu velkých fontů.

Od prodejce MALL
-56%
Rohnson A310 Blue
8x

Rohnson A310 Blue

1 999 Kč
861 Kč
Doprava zdarma

Oxymetr k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem. Rohnson A310 Blue se aplikuje na prst a ihned zobrazí naměřené hodnoty. Na displeji lze volit 6 různých zobrazení, včetně režimu velkých fontů.

Od prodejce MALL
-25%
Beurer PO 30
24x

Beurer PO 30

1 599 Kč
1 199 Kč
Doprava zdarma
Akce

Pulzní oxymetr Beurer PO 30 slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOh) a srdeční frekvence (tepové frekvence). Pulzní oxymetr používá k měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky, které dopadají na prst vložený dovnitř přístroje.

Od prodejce MALL
Microlife OXY 300
2x

Microlife OXY 300

1 390 Kč
1 199 Kč
Doprava zdarma

Přesný a spolehlivý pulsní oxymetr Microlife OXY 300 pro pohodlné kontinuální neinvazivní měření saturace krevního hemoglobinu kyslíkem (SpO2) a pro měření tepové frekvence srdce dospělým a dětem.

Od prodejce MALL
Little Doctor Oxymetr pulsní

Little Doctor Oxymetr pulsní

1 190 Kč
1 119 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Prstový pulzní oxymetr značky Little Doctor je určen ke změření SpO2 a tepové frekvence. Snadno přenosný přístroj určený k okamžitému změření. Během několika sekund zobrazí vaši saturaci krve a srdeční frekvenci.

Od prodejce MALL
Babys CONTEC CMS50D, Pulsní oximetr
7x

Babys CONTEC CMS50D, Pulsní oximetr

537 Kč
Doprava zdarma

Prstový pulzní oximetr CMS50D. Model CMS50D předního výrobce zdravotnické techniky, CONTEC MEDICAL SYSTEMS, je jedním z nejuznávanějších a nejklasičtějších pulzních oximetrů na trhu.

Partner: babys

Glukoměry a oxymetry

Glukoměry, známé také jako glukometry, slouží k měření glykémie (cukru v krvi)a využívají je hlavně diabetici. Oxymetry kontrolují hladinu kyslíku v krvi (SpO2), jsou vhodné na domácí využití nebo i na cesty, například pro horolezce.

Měření glukometrem je snadné a rychlé

Součástí glukometrů jsou jehličky (tzv. lancety), s jejichž pomocí se z prstu odebere kapka krve. Ta se nasaje na měřící proužek, a poté přístroj ze vzorku krve změří aktuální hladinu cukru v krvi. Zdravá hladina cukru v krvi je klíčová pro správné fungování organismu.

Glukometr bez píchání je bezbolestný

Na trhu jsou již také glukometry, které umí měřit hladinu v krvi bez nutnosti píchání jehlou a odběru vzorku krve. Senzor je schopen zjistit hladinu cukru v krvi i přes oblečení. Jeho použití je bezbolestné, pohodlné a rychlé.

Jak vybrat ten nejlepší glukometr?

 • Přesnost měření – je zásadní, proto by měl glukometr vlastnit oficiální zdravotnickou certifikaci.
 • Výdrž baterie – glukometry jsou dobíjeny pomocí dobíjecích nebo jednorázových baterií. Přístroj je schopen na jedno nabití provést stovky až tisíce měření.
 • Provedení displeje – displej by měl být dostatečně velký, aby naměřené hodnoty bezpečně přečetli i senioři a osoby s dioptriemi.
 • Doplňkové funkce – lepší glukoměry jsou vybaveny funkcemi, jako jsou například hlasové čtení výsledků, vyhodnocení dávky inzulínu, nebo alarmem, který připomene čas měření.

Co je prstový oxymetr a jak se používá?

Oxymetry jsou malé přístroje, které kontrolují hladinu kyslíku v krvi (v procentech) a měří srdeční tep. Při měření saturace je hodnota v normě 95 – 98 %.

Používání oxymetru

 1. Prst zasunete do pryžové vložky oxymetru a zmáčknete spínací tlačítko.
 2. Údaje, které se po chvíli objeví na displeji, značí aktuální procenta kyslíku v krvi a srdeční tep.
 3. Po vytažení prstu se oxymetr obvykle automaticky vypne.

Pulzní oxymetr pro děti a novorozence

V případě, že oxymetr potřebují děti, vybírejte modely pro děti a novorozence, které jsou uzpůsobeny drobným dětským prstíkům. Obvykle jsou určeny pro prsty o průměru cca 8 – 16 mm.

Pulzní oxymetr Beurer

Firma Beurer nabízí pulzní oxymetry pro domácí i nemocniční využití. Disponují podsvíceným displejem, až stovkou paměťových míst, indikátorem baterie i možností propojení s chytrým telefonem.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Glukoměry a oxymetry.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Glukoměry a oxymetry výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Glukoměry a oxymetry akce.