Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100023224375

DELIKAN CD Salmon and Potato 24/11 3kg

DELIKAN CD Salmon and Potato 24/11 3kg

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
DELIKAN CD Salmon and potato: Kompletní krmivo pro psy s lososem a bramborami – Použité suroviny vytváří krmivo, které splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitní nutričně a dieteticky plnohodnotné krmivo s velmi vysokou stravitelností a velmi nízkým rizikem alergie. Jedná se o… Celý popis
329 Kč
109,67 Kč/kg
Prodává COBBYS PET
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
329 Kč
109,67 Kč/kg
S novou kartou za

7.7.2022 - 8.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

DELIKAN CD Salmon and potato:

Kompletní krmivo pro psy s lososem a bramborami – Použité suroviny vytváří krmivo, které splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitní nutričně a dieteticky plnohodnotné krmivo s velmi vysokou stravitelností a velmi nízkým rizikem alergie. Jedná se o krmivo vhodné pro všechny kategorie dospělých psů včetně březích a kojících fen, které jsou alergicky náchylné na ostatní druhy krmiv. Krmivo je vhodné pro psy obézní, případně pro psy v rekonvalescenci. Složka bílkovin je zabezpečena lososovou rybí surovinou a glycidovou složka bramborovým škrobem. Nenasycené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) jsou ve vyváženém poměru. Obsah makro i mikroprvků plně pokrývá potřebu dospělého psa. Množství a podíl vitamínů plně zajišťuje potřebné množství. Vyšší obsah vitamínu C podporuje tvorbu biosyntézy kolagenu. Tím je zajištěna správná regenerace kostní a chrupavčité tkáně včetně dobrého hojení ran. Společně s vitamínem C přispívá ke zvýšené odolnosti a zlepšenému imunitnímu systému podíl obsažených probiotik, které pozitivně upravují střevní mikroflóru. V krmivu jsou navíc protilátky IGY vázané na vaječnou hmotu, které blokují nežádoucí množení a následnou distribuci v organismu psů řady patogenních virů (parvovirus, rota a corona virus) a dalších potenciálně nebezpečných bakterií.

Složení: obiloviny (rýže, kukuřice), maso a produkty živočišného původu 31% (sušené drůbeží maso, sušené rybí maso, lososový extrakt), vedlejší výrobky rostlinného původu (kukuřičný gluten, cukrovarské řízky, sušené brambory), tuky a oleje (drůbeží tuk , slunečnicový olej, lososový olej), kvasnice, yucca, minerální látky. Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, barviva, ochucovadla. Způsob krmení: krmivo podáváme v suchém stavu, popřípadě přelité vlažnou vodou nebo vlažným vývarem. Po přelití doporučujeme podávat za 10 minut, až granule nasáknou tekutinu. Zvířeti je nutné zajistit dostatek čerstvé vody na pití. Skladování: krmivo skladujte v suchém, chladném a vzdušném místě.

Analytické složky:

Hrubý protein 24%

Hrubý tuk 11%

Anorganické látky 4,6% (hrubý popel) vláknina 2,9%