Krmivo pro psy

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Novinka
Eukanuba Daily Care Adult Working & Endurance 19 kg Pedigree granule s drůbežím se zeleninou pro štěňata malých plemen 7 kg
Eukanuba Daily Care Adult Working & Endurance 19 kg

Daily Care Adult Working & Endurance 19 kg od značky Eukanuba. Vhodné pro psy všech plemen ve věku od 1 roku. Sestaveno tak, aby poskytovalo rovnoměrné množství energie a živin pro špičkový výkon. Systém dvojího uvolňování energie pro rychlé a rovnoměrné uvolňování energie. Bohatý obsah omega–3 mastných kyselin pro dobrou funkci čenichu a schopnost čichu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pedigree granule s drůbežím se zeleninou pro štěňata malých plemen 7 kg Pedigree granule s drůbežím se zeleninou pro štěňata malých plemen 7 kg
Pedigree granule s drůbežím se zeleninou pro štěňata malých plemen 7 kg
Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.
Granule značky Pedigree jsou 100% kompletní, vyvážené, chutné a výživné suché krmivo vhodné pro každodenní krmení. Bylo vyvinuto ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu ve Waltham Centru pro výživu domácích zvířat, má všechny nezbytné živiny podporující optimální trávení, silnou přirozenou obranyschopnost organismu, zdravou kůži, srst a zuby.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Friskies Dog adult BALANCE kuře 15 kg Pedigree granule s drůbežím se zeleninou pro štěňata malých plemen 7 kg
Friskies Dog adult BALANCE kuře 15 kg

Kompletní granulované krmivo pro dospělé psy všech plemen s vysokým zdrojem bílkovin a dalších potřebných živin, které pes potřebuje každý den. Mix granulí s více velikostí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
tygero BARF pro psy, krevety s hráškem ančovičkami a rýží 1000g tygero BARF pro psy, krevety s hráškem ančovičkami a rýží 1000g
tygero BARF pro psy, krevety s hráškem ančovičkami a rýží 1000g

Tato exkluzivní směs pro BARF stravu spojuje hrášek, rýži, krevety (10%), ančovičky (10%), rajče a červenou papriku pro vášeho psa nebo kočku.Každá ingredience byla pečlivě vybrána pro své výživné vlastnosti a bohatou chuť, aby podporovala celkové zdraví a pohodu mazlíčka.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Canagan kuře a kančí 400g tygero BARF pro psy, krevety s hráškem ančovičkami a rýží 1000g
Canagan kuře a kančí 400g

Velmi chutné kanči a kuřecí v konzervě Canagan Canagan kuře & kančí je kompletní a vyvážené jídlo bez obilí s bio zeleninou, čerstvým masem a minerály. Tvoří zdravé, chutné a výživné jídlo pro dospělé psy.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Canagan Canagan Country Game pro malá plemena psů 6 kg tygero BARF pro psy, krevety s hráškem ančovičkami a rýží 1000g
Canagan Canagan Country Game pro malá plemena psů 6 kg

Canagan zvěřina představuje grain-free výživu – bez obilovin, s nejvyšší úrovní výborně stravitelných bílkovin dodávaných nebývalým výběrem lahodných přírodních surovin

můžete mít 23.4. - 24.4.

Canagan Canagan pro psy Scottish Salmon 12 kg Calibra Dog Verve Grain Free Junior Medium & Large Chicken & Duck 12 kg
Canagan Canagan pro psy Scottish Salmon 12 kg

Canagan skotský losos je pečlivě vyvážené krmení bez obilovin s řadou speciálně vybraných ryb. Čerstvý vykostěný skotský losos v tomto krmivu odpovídá lidským normám u potravin a tohle úžasné krmivo dále zahrnuje sledě, pstruhy a bílé ryby.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Pecka cena
Purina Pro Plan ALL SIZES PERFORMANCE kuře 14 kg Calibra Dog Verve Grain Free Junior Medium & Large Chicken & Duck 12 kg
Purina Pro Plan ALL SIZES PERFORMANCE kuře 14 kg

Krmivo Purina PRO PLAN Performance ALL SIZE ADULT bylo vyvinuto pro dospělé psy všech plemen. Granule obsahují vitamín D, minerální látky a specifické množství omega-3 mastných kyselin (0,4 %), které přispívají ke zdraví zubů a dásní. Krmivo má vysoký podíl kuřecího a také vysoký obsah bílkovin a tuků, což odpovídá nárokům na optimální výživu aktivních a pracovních psů od 12 měsíců věku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Calibra Dog Verve Grain Free Junior Medium & Large Chicken & Duck 12 kg Calibra Dog Verve Grain Free Junior Medium & Large Chicken & Duck 12 kg
Calibra Dog Verve Grain Free Junior Medium & Large Chicken & Duck 12 kg
Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu, cirkulaci krve a metabolismus. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Junior Medium & Large Chicken & Duck 12 kg je vhodné pro psy ve věku 3–30 měsíců středních a velkých plemen s hmotností nad 10 kg.

můžete mít DNES

Od MALL
Canagan Canagan kuřecí pro malá plemena psů 2kg Canagan Canagan kuřecí pro malá plemena psů 2kg
Canagan Canagan kuřecí pro malá plemena psů 2kg

Canagan pro malá plemena obsahuje velmi kvalitní proteiny z masa volně chovaných kuřat, je zcela vyváženou biologicky vhodnou potravou pro štěňata i dospělé psy. Obsahuje kloubní výživu – glucosamin, chondroitin a MSM proti zánětu a bolesti. Canagan chicken obsahuje místo obilnin sladké brambory.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Canagan krůta a kachna 6 x 400g Canagan Canagan kuřecí pro malá plemena psů 2kg
Canagan krůta a kachna 6 x 400g

Šťavnatá masová konzerva Canagan krůta a kachna  Večeře s krůtou a kachnou v receptuře bez obilovin – kompletní krmivo pro dospělé psy. CANAGAN konzervy pro psy představují kompletní a vyvážená krmiva, vyráběná bez obilovin, s bio zeleninou i ovocem a čerstvým masem či rybami.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Eat Small Hmyzí granule Balance Canagan Canagan kuřecí pro malá plemena psů 2kg
Eat Small Hmyzí granule Balance

Granule pro psy s obsahem hmyzího proteinu. 100% přírodní složení. Neobsahuje lepek, umělé příchutě, konzervanty ani barviva. Vhodné pro psy s běžnou aktivitou.

můžete mít 23.5. - 28.5.