10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10363490

POLARIS bezobilné granule s čerstvým masem Adult s lososem a krůtím 12 kg

POLARIS bezobilné granule s čerstvým masem Adult s lososem a krůtím 12 kg

Bezobilné granule od značky Polaris s čerstvým lososem a krůtím jsou ideální pro dospělé psy všech plemen. Obsahuje všechny důležité živiny pro vyvážený a zdravý růst. Omega nenasycené mastné kyseliny v optimálním poměru podporují zachování přirozené struktury a funkce kůže. Celý popis
999 Kč
Zboží od: MALL
999 Kč
Jiní prodejci
S novou kartou za

Již zítra na vaší adrese

Popis

POLARIS. Přírodní výživa pro zdraví.

V životě potkáte jen několik parťáků, na které se můžete opravdu spolehnout. Kteří jsou tu pro vás vždy, když je potřebujete, kteří vás bezvýhradně milují a nic nečekají na oplátku. Parťáků, kteří vám přinesou radost a stanou se světlem vašeho života – vaši psi.

Tak jako Polárka, která je naším věrným průvodcem noční oblohou už po staletí a vždy nám ukazovala směr, i naši milovaní psi jsou světlem na naší cestě životem. Nechte své psí mazlíčky zazářit naplno, Polaris jim v tom pomůže.

Polaris je vyroben v podhůří Lužických hor ze 100 % přírodních ingrediencí včetně vysoce kvalitního, čerstvě připraveného masa, ovoce, zeleniny a superpotravin, které mají pozitvní vliv na zdraví a vitalitu vašeho mazlíčka. Žádná z našich receptur neobsahuje kuřecí, lepek, obilniny, sóju, umělé konzervační látky a barviva.


Polaris bezobilné granule pes Adult losos, krůta 12 kg

  • Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s běžným stupněm aktivity
  • Hrubý protein 25 % / hrubý tuk 19 %
  • Granule z podhůří Lužických hor
  • Receptura bez obilovin
  • S čerstvým lososem

BenefitySložení

Vykostěný losos (25 %), bramborové vločky (20 %), sušené vepřové (17 %), drůbeží tuk, hrách (11 %), sušená krůta (8 %), bramborový škrob, sušené řepné řízky (4 %), hydrolyzovaná živočišná bílkovina, kvasnice (3 %), sušená čekanka (2 %), lněné semínko (1,5 %), vitaminy a minerály, lososový olej (0,5 %), psyllium (0,5 %), extrakt z yuccy schidigery (0,2 %), spirulina (0,2 %), ActiveMOS (0,2 %), MACROGARD (0,1 %), rakytník (0,1 %), bylinky (rozmarýn, tymián, petržel, 0,1 %), chondroitin sulfát (270 mg/kg), glukosamin sulfát (200 mg/kg).


td>
*Použité fotografie mohou být ilustrační.