Brašna Fallout 4 Messenger Bag Vault-Boy
399 Kč

Taška přes rameno je povinná výbava, pokud chcete přežít v pustině. Kde jinde budete skladovat všechny nalezené poklady a zátky? Vždy pozitivní Vault-Boy vám navíc pokaždé připomene, že to má smysl!


Skleničky Zaklínač 3 - Set Geralt a Ciri
499 Kč

Skleničky s nádhernými zaklínačskými artworky, které si možná pamatujete z našich steelbooků ke hře. Nalejte si plnou pintu a pusťte se do další partičky Gwintu…


Vak na záda Fortnite - Loot Me (modrý)
199 Kč

Odneste si svůj loot v našem stylovém vaku na záda, do kterého se krom běžného lootu z oblíbeného Battle Royale hry vlezou třeba i tenisky a nebo nákup z oblíbeného herního obchodu.


Ručník Fortnite - Taneční pózy (tyrkysový)
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velký ručník, vhodný třeba na dovolenou na pláž, s tématikou ze hry Fortnite pro všechny hráčky a hráče jednoho z největších fenoménu mezi videohrami.


Figurka Fortnite - Brite Bomber (Funko POP!)
399 Kč

Fortnite se stal kultovním hitem a jako takový si tedy zaslouží mít svou řadu populárních vinylových figurek ze série Funko POP! Přidejte figurku Brite Bomber do své sbírky.


Figurka Borderlands 3 - Lilith
1 999 Kč

1 799 Kč

Oficiální figurka Lilith ze série Borderlands, jedné z nejpopulárnějších a nejvlivnějších postav celého univerza. Oživte tak sbírku touto krásnou figurkou a vystavte si jí na poličku i u vás doma.


Figurka Borderlands 3 - Tina
1 999 Kč

1 799 Kč

Oficiální figurka Tiny Tina  ze série Borderlands. Oživte tak sbírku touto krásnou figurkou a vystavte si jí na poličku i u vás doma.


Ponožky Borderlands 3 - Troy
199 Kč

Pohodlné bavlněné ponožky, které jistě oživí váš šatník a to především pokud máte rádi Troye ze hry Borderlands 3.


Ponožky Borderlands 3 - Tyreen
199 Kč

Pohodlné bavlněné ponožky, které jistě oživí váš šatník a to především pokud máte rádi Tyreen ze hry Borderlands 3.


Vonná svíčka Borderlands 3
399 Kč

Zpříjemněte si hraní Borderlands 3 touto vonnou svíčkou v plechovce. Díky až 40 hodinám hoření vám vůně růží navodí tu správnou atmosféru této akční pecky.


Peněženka Zaklínač - White Wolf
499 Kč

Černá peněženka s kovovým vlkem potěší každého fanouška herního Zaklínače. Dostatek prostoru budou mít vaše bankovky a karty. Peněženka je vyrobena z pevného materiálu a švů, kdy uvnitř je vyraženo logo série.


Polštář Minecraft - Creeper TNT
199 Kč

Stylový polštář pro všechny hráče Minecraft pro klidnější spaní po náročném večeru ve hře. Z jedné strany polštáře je podobizna Creepera a z druhé je pak výbušné TNT.


Plyšák Fortnite - Lama
299 Kč

Který hráč Battle Royale by nechtěl lamu z Fortnite na mazlení? Lama je vyrobena z ultrajemného materiálu a vyzdobena je neskutečně krásnými vyšívanými detaily.


Batoh Minecraft - Bobble Mobs
799 Kč

Minecraft batoh vhodný do školy či práce nabídne kapsu na notebook nebo slabikář, jednoduchý organizér v přední kapse a boční kapsu na láhev s pitím.


Polštář Fortnite - Emote
299 Kč

Stylový polštář pro všechny hráče Fortnite pro klidnější spaní po náročném večeru ve hře s tématem emotů ze hry a logem.


Polštář Fortnite - Lama
299 Kč

Stylový polštář pro všechny hráče Fortnite pro klidnější spaní po náročném večeru ve hře s tématem Lamy.


Batoh Overwatch MVP
1 199 Kč

999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nové vybavení se vždycky hodí. S tímto Overwatch batohem budete vždy připraveni na misi.


Figurka Watch Dogs 2 - Marcus
999 Kč

799 Kč

Oficiální UbiWorkshop figurka Marcuse Hollowaye ze hry Watch Dogs 2, s veškerým vybavením, tedy pistolí, mláticí koulí a samozřejmě mobilem. Figurka tvoří společně s figurkou Wrench z téže hry diorama.


Medailon na krk Zaklínač 3 - Vlk
499 Kč

Medailon s vlkem je ikonickým předmětem Geralta z Rivie, kterého můžeme znát například ze hry Zaklínač 3: Divoký hon.


Figurka Portal 2 - Chell
849 Kč

799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Detailní figurka Chell z Portal 2 ve své typické oranžové kombinéze Aperture Laboratories nabídne přes 20 bodů ohybu, které jí pomohou projít různé testovací místnosti.


Figurka Call of Duty: WWII - Valor
3 999 Kč

1 999 Kč

Nádherná bronzová figurka s výjevem ze zásadního okamžiku druhé světové války, dne D v limitovaném sběratelském balení.


Kalendář Fortnite Official 2020
299 Kč

Ukažte své nadšení pro hru která strhla celý svět tímto úžasným kalendářem ve kterém najdete vaše nejoblíbenější Fortnite skiny jako například Raven, Love Ranger nebo Giddy-Up.


Plyšák NieR Automata - 2B (YoRHa No.2 Type B)
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přáli jste si mít svou vlastní 2B (nebo chcete-li YoRHa No. 2 Type B) doma? Tak s tímto plyšákem si můžete splnit své přání a mít androidku z populární japonské hry NieR Automata i ve svém hráčském doupěti.