Sháníte zboží z kategorie hokejové puky? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie hokejové puky vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

Bauer Ramena Bauer Supreme 2S Pro S19 SR, Senior, S

Bauer Ramena Bauer Supreme 2S Pro S19 SR, Senior, M

3 699 Kč

Ramena Bauer Supreme 2S Pro SR z kolekce pro sezonu 2019/2020 jsou ideální volbou pro velmi náročné profesionální hokejisty, kteří hledají stoprocentní ochranu před tvrdými střety. Jedná se o nejlehčí model z řady Supreme a dokonale se přizpůsobí hráči, kterému poskytne skvělé pohodlí během hry.

CCM Ramena CCM Tacks 9080 SR, Senior, M

CCM Ramena CCM Tacks 9080 SR, Senior, M

3 521 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ramena CCM Tacks 9080 SR – druhý nejvyšší model řady Tacks, jsou vhodné pro poloprofesionální hokejisty i nejnáročnější hobby hráče, kterým poskytnou ochranu a zaručí dobrou pohyblivost.

Bauer Ramena Bauer Supreme 2S Pro S19 JR, Junior, S

Bauer Ramena Bauer Supreme 2S Pro S19 JR, Junior, M

3 298 Kč

Ramena Bauer Supreme 2S Pro JR z kolekce pro sezonu 2019/2020 jsou ideální volbou pro velmi náročné profesionální hokejisty, kteří hledají stoprocentní ochranu před tvrdými střety. Jedná se o nejlehčí model z řady Supreme a dokonale se přizpůsobí hráči, kterému poskytne skvělé pohodlí během hry.

Winnwell Ramena Winnwell AMP700 JR, Junior, L

Winnwell Ramena Winnwell AMP700 JR, Junior, L

1 559 Kč

Ramena WinnWell AMP700 jsou kvalitní hokejová ramena pro nenáročné poloprofesionální hokejisty a  amatérské hráče. Ramena WinnWell AMP700 jsou kvalitní hokejová ramena pro nenáročné poloprofesionální hokejisty a  amatérské hráče.

CCM Triko CCM rozhodčí Referee Padded SR, Senior, S

CCM Triko CCM rozhodčí Referee Padded SR, Senior, XL

3 073 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Triko CCM rozhodčí Referee Padded SR – základní vrstva ze strečového materiálu a dlouhé rukávy poskytují výjimečné pohodlí. Triko CCM rozhodčí Referee Padded SR – základní vrstva ze strečového materiálu a dlouhé rukávy poskytují výjimečné pohodlí.

Bauer Ramena Bauer NSX S18 JR, Junior, M

Bauer Ramena Bauer NSX S18 JR, Junior, M

1 089 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ramenní chrániče řady NSX, která se zaměřuje přesně na potřeby hobby hráčů, čímž je i určena jejich více než příznivá cena. Ramena mají pohodlný střih a padnou každému hokejistovi. V oblasti hrudní kosti je tvrzený plast, který brání nepříjemným zraněním.

Bauer Triko rozhodčí Bauer Official, Senior, S

Bauer Triko rozhodčí Bauer Official, Senior, M

2 654 Kč

Triko Bauer Official's pro hokejové rozhodčí je vyrobeno z kvalitního nemačkavého materiálu. Díky chráničům budete v bezpečí i při případných srážkách s hráčem či před nastřelením pukem. Triko Bauer Official's pro hokejové rozhodčí je vyrobeno z kvalitního nemačkavého materiálu.

Bauer Ramena Bauer Supreme 2S Pro S19 YTH, Dětská, L

Bauer Ramena Bauer Supreme 2S Pro S19 YTH, Dětská, L

1 414 Kč

Nejkvalitnější chrániče ramen pro začínající hokejisty. Dokonalá ochrana a maximální lehkost. Ramena Bauer Supreme 2S Pro YTH z kolekce pro sezonu 2019/2020 jsou ideální volbou pro velmi náročné hokejisty, kteří hledají stoprocentní ochranu před tvrdými střety.

Bauer Ramena Bauer Supreme 2S S19 JR, Junior, S

Bauer Ramena Bauer Supreme 2S S19 JR, Junior, S

2 830 Kč

Skvělé chrániče ramen pro velmi náročné hráče pro sezónu 2019/20. Chrániče ramen Bauer Supreme 2S jsou druhým nejvyšším modelem oblíbené řady Supreme a rozhodně jejich kvalitu ocení nejeden profesionál. Ramena jsou díky super kvalitním materiálům velmi lehké a zároveň dokonale chrání.

Bauer Ramena Bauer Supreme 3S S21 INT, Intermediate, M

Bauer Ramena Bauer Supreme 3S S21 INT, Intermediate, M

2 609 Kč

Ramena Bauer Supreme 3S S21 INT – výkonnostní model chráničů ramen od značky Bauer, je to kvalitní vesta od renomovaného výrobce hokejové výstroje. Ramena Bauer Supreme 3S S21 INT – výkonnostní model chráničů ramen od značky Bauer, je to kvalitní vesta od renomovaného výrobce hokejové výstroje.

Bauer Ramena Bauer Supreme 3S S21 JR, Junior, M

Bauer Ramena Bauer Supreme 3S S21 JR, Junior, S

2 294 Kč

Ramena Bauer Supreme 3S S21 JR - výkonnostní model chráničů ramen od značky Bauer, je to kvalitní vesta od renomovaného výrobce hokejové výstroje. Ramena Bauer Supreme 3S S21 JR - výkonnostní model chráničů ramen od značky Bauer, je to kvalitní vesta od renomovaného výrobce hokejové výstroje.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hokejové chrániče ramen.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hokejové chrániče ramen výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hokejové chrániče ramen akce.