Počet nalezených produktů: 20

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vektex Simple Soft hadr na podlahu 10 ks
239 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Set deseti hadrů Vektex Simple Soft je určený na všechny typy podlah. Rozměr hadru je 60×70 cm a díky vysokému podílu viskózy je velice savý. Zkrátka osvědčený evergreen do každé domácnosti.


Vektex Úklidové prostředky Praktik
219 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Vektex úklidový balíček obsahuje 7 produktů pro snadný úklid Vaší domácnosti. Jeho součástí jsou různé typy houbiček na nádobí, viskózní utěrky a rychloutěrky pro čištění všech povrchů v domácnosti, ochranné rukavice a hadr na podlahu.


Vektex 5 x Mikrohadr na podlahu 60 x 50 cm
249 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Hadr na podlahu z mikrovlákna. Velmi savý hadr pro univerzální použití. Díky unikátním vlastnostem mikrovlákna se snadno ždíme, výborně pohlcuje špínu a je účinný i bez použití čistících přípravků.


Vektex Houbička na nádobí Magic 12 ks
239 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Balení 12 ks houbiček Vektex Magic vám pomůže i s odolnou špínou kdekoliv v domácnosti. Houbičky jsou vyrobené z viskózy, takže déle vydrží a jsou dobře savé, jsou tak univerzálním pomocníkem.


Söke Hadr na podlahu, 10 ks
269 Kč

209 Kč
+ doprava zdarma

Velký a pevný tkaný hadr na podlahu značky Söke výborně saje a snadno odolá i hrubším povrchům. Jeho rozměr činí 50×60 cm a v balení se nachází 10 kusů.


Vektex Houbová utěrka v roli BIO, extra tenká 2 ks
249 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Účinná utěrka na všechny povrchy v domácnosti. Vysoká absorpce tekutin, čistí beze šmouh, mimořádně odolná a extra tenká. Rozměr 1 ks utěrky je 25×24 cm. Jedna role obsahuje 12 utěrek. V balení 2 ks rolí.


Vektex Tvarované houbičky na nádobí Nail Protect 10x 3 ks
289 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Praktické houbičky na nádobí Vektex Nail Protect jsou speciálně tvarované tak, aby se dobře drželi a zároveň chránily nehty. Houbičkám samozřejmě nechybí ani abrazivní vrstva pro důkladné čištění.


Vileda Úklidová sada 7v1
349 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Úklidová sada pro domácnost od Viledy obsahuje vše, co doma potřebujete. Balení čítající 22 kousků nejrůznějších pomůcek pro běžný i velký úklid obsahuje houbičky, různé druhy hadříků a kvalitní drátěnku.


Vektex Rychloutěrka universal 6x 5 ks
239 Kč

209 Kč
+ doprava zdarma

Velké balení 30 kusů rychloutěrek najde univerzální použití v celé domácnosti. Jsou vhodné na všechny povrchy a lze je použít za sucha i za mokra. Díky kombinovanému složení dobře sají.


Vektex Viskózní houbička na nádobí DeLuxe 6x 2 ks
289 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Balení dvanácti houbiček DeLuxe najde použití i mimo dřez na nádobí. Houbičky jsou totiž vyrobeny z viskózy, která jim zaručuje vyšší odolnost a výbornou absorbci. Navíc jsou šetrné k životnímu prostředí.


Spontex Tradition hadr na podlahu, 3 ks
259 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Extra velký a pevný tkaný hadr na podlahu značky Spontex dokonale saje a snadno odolá i hrubším povrchům. Jeho rozměr činí 60×90 cm a v balení se nachází 3 kusy.


Vektex Úklidové prostředky Standard
219 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Praktický úklidový balíček vám zajistí snadný úklid vaší domácnost. V balíčku najdete různé druhy houbiček na nádobí, viskózní utěrky a rychloutěrky, které jsou vhodné pro čištění všech povrchů v domácnosti, úklidové rukavice a savý hadr na podlahu.


Spontex Microfibre 8+2 ks-37%
239 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Superabsorpční, víceúčelové mikrovlákno, které snadno odstraňují nečistoty a mastnotu. Efektivní pouze s vodou, není potřeba chemikálií. Barvy: modrá, žlutá, oranžová, růžová. V balení se nachází 10 kusů.


Spontex Microfibre Economic XXL 4+1
179 Kč

139 Kč
+ doprava zdarma

Superabsorpční, víceúčelové mikrovlákno, které snadno odstraňují nečistoty a mastnotu. Efektivní pouze s vodou, není potřeba chemikálií. Barvy: modrá, žlutá, oranžová, růžová. V balení se nachází 5 kusů.


Toro Hadr na podlahu "Lux" 5 ks
159 Kč

119 Kč
+ doprava zdarma

Hadr na podlahu Lux je vhodný při vytírání, nezanechává šmouhy a nepoškozuje povrchy. Hadr na podlahu je tvořen z 80 % viskózou a 20 % polyester. Rozměry – 50×60 cm. Balení 5 ks.


Toro Prachová utěrka 10 ks
129 Kč

91 Kč
+ doprava zdarma

Prachová útěrka je nezbytný pomocník při úklidu Vaší domácnosti. Utěrka je vhodná při čištění oken, nábytku a jiných dřevěných povrchů. Sada obsahuje 10 ks z nichž 4 ks mají růžovou barvu, 3 ks mají modrou barvu a 3 ks žlutou barvu. Rozměry – 38×38 cm.


Vektex 5 x Houbová utěrka Printed 3 ks
199 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Účinná utěrka na všechny povrchy v domácnosti. Vysoká absorpce tekutin, čistí beze šmouh, mimořádně odolná (proti roztržení a prodření). Rozměr 1 ks utěrky je 16×18 cm.


Vektex 10 x Simple Mikroutěrka 30 x 30 cm
229 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Skvělý pomocník pro snadný a rychlý úklid vaší domácnosti. Její použití je univerzální. Díky unikátním vlastnostem mikrovlákna výborně pohlcuje špínu a je účinná i bez použití čistících přípravků.


Simplehuman Čistící rukavice z mikrovlákna
269 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Jedinečný pomocník pro snadný úklid. Čistění s touto rukavicí z mikrovlákna nevyžaduje chemické prostředky a lze ji použít na všechny druhy povrchu. Naprosto jednoduché používání se snoubí s kvalitní výrobou, kterou značka Simplehuman bezesporu představuje.


Toro Hadr mikrovlákno 3 ks
159 Kč

119 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Vynikající utěrka z mikrovlákna pro váš úklid skleněných ploch, oken nebo skleněného nádobí. Utěrka velmi dobře saje a leští, nepouští chlup. Sada obsahuje 3 hadry které jsou v provedení barev, zelená, oranžová a růžová. Rozměry – 48×41 cm.