Fiskars Hrablo SnowXpert (143001)-26%
949 Kč 699 Kč

Akce

Hrablo Fiskars SnowXpert má zesílenou pracovní část se zpevněnou hranou, nový design lišty zaručuje její delší životnost, ergonomické držadlo.

Fiskars Hrablo ROLLER SnowXpert (143011), záruka 5 let-12%
799 Kč 697 Kč

Výprodej

Hrablo Fiskars ROLLER SnowXpert s pracovním záběrem 53 cm je obzvlášť vhodné pro vrstvu sněhu do 10 cm. Roluje sníh před shrnovačem, nový design lišty zaručuje její delší životnost, dlouhá násada zajišťuje větší pohodlí při práci.

Fiskars Shrnovač sněhu skládací (143050), záruka 5 let
1 899 Kč 1 339 Kč

Skládací shrnovač sněhu Fiskars, se záběrem 74 cm, pro snadnou manipulaci a následné uskladnění. Pracovní část je vyrobena z polyethylenu odolnému mrazům, držadlo je z pozinkované oceli.

Fiskars škrabka na led Solid 146063
159 Kč 139 Kč

Škrabka na sníh a led Fiskars je skvělým pomocníkem v zimních měsících do každého auta. Pomůže Vám odstranit led z oken vašeho auta. Škrabka na led je vyrobená z lehkého materiálu, je ergonomicky tvarovaná a má dvojitou čepel, která čistí v obou směrech.

Fiskars škrabka na led SnowExpert 143062
460 Kč 329 Kč

Škrabka na led s kartáčem Fiskars SnowXpert vám pomůžu odstranit led z oken vašeho auta a je skvělým pomocníkem v zimních měsících do každého auta. Škrabka na led je pro lepší používání oddělitelná od zbytku nástroje, konstrukce je převzatá z hrabla na sníh pro lepší používání.

Fiskars Shrnovač na sníh SnowXpert (143021), záruka 5 let
1 850 Kč 1 289 Kč

Lehký shrnovač na sníh Fiskars SnowXpert s pracovním záběrem 72 cm pro snadnou práci a úklid. Pevné držadlo z ocelové trubky, nový design lišty zaručuje její delší životnost, vylepšený úhel držadla a nízká hmotnost zlepšují komfort při používání.

M.A.T. Group Hrablo PH 47 × 33 cm S NÁSADOU
199 Kč 125 Kč

Praktický a nepostradatelný pomocník při úklidu sněhové nadílky kolem vašeho domu, chaty, chalupy nebo auta. M.A.T. Group hrablo o rozměrech 47 × 33 cm je vyrobeno z odolného plastu a jistě oceníte také násadu s velmi pohodlnou rukojetí.

Bradas Smeták, škrabka na sníh 2v1 TELESCOPIC BR-ICE2703A
159 Kč

Smeták, škrabka na sníh 2v1 TELESCOPIC Umožňuje snadné odstranění sněhu, námrazy a ledu ze skel. Smeták, škrabka je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, který odolává nízkým teplotám. Má 2 pěnové rukojeťi na ochranu rukou proti chladu a mrazu, čímž zvyšuje komfort užívání.

Bass Lopata na sníh 27cm BASS BP-8529
179 Kč

Lopata na sníh 27cm BASS Středně široká lopata na sníh z vyztuženého plastu, odolného proti škodlivým vlivům nízkých teplot, deformacím a trhlinám. Je vhodná díky své velikosti v zimním období do kufru vašeho auta. Sníh tak jednoduše odstraníte.

Kaxl Skládací lopatka na sníh do auta EVEREST eco ILTEV ILTEV
249 Kč

Skládací lopatka na sníh do auta EVEREST eco Skládací lopatka vyrobená z tvrzeného plastu a hliníkové násady. Ideální do auta, kde se stane neocenitelným pomocníkem v případě zapadnutí v hlubokém sněhu či zasněžení auta přes noc. Využití najde také u milovníků zimních sportů.

vybaveniprouklid.cz Posypová sůl 5 kg
72 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Posypová sůl – používání kamenné soli je velmi rozšířeným způsobem údržby chodníků, komunikací a náměstí v zimním období. Minimální obsah chloridu sodného je 98 % a zrnitost soli je 0,2 – 5 mm.

AllServices Plastové hrablo na sníh s dřevěnou násadou 39,5 x 31 cm
195 Kč

Hrablo na sníh s násadou – vysoce kvalitní plastové hrablo na sníh se výborně hodí k odstraňování sněhu. Jeho stabilní dřevěná násada je zakončena D-rukojetí, což zlepšuje úchop a manipulaci. Plastové hrablo na sníh je z důvodu ochrany ukončeno kovovou lištou. Cena je uvedena za 1 hrablo.

Kaxl Skládací lopatka na sníh do auta NANGA car telescopic Barva: Černá ILNGTSC
209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Teleskopická lopatka na sníh do auta NANGA car Teeskopická lopatka vyrobená z tvrzeného plastu a hliníkové násady. Ideální do auta, kde se stane neocenitelným pomocníkem v případě zapadnutí v hlubokém sněhu či zasněžení auta přes noc. Využití najde také u milovníků zimních sportů.

Salinen Posypová sůl 10 kg
145 Kč

Posypová sůl – používání kamenné soli je velmi rozšířeným způsobem údržby chodníků, komunikací a náměstí v zimním období. Minimální obsah chloridu sodného je 98 % a zrnitost soli je 0,2 – 5 mm.

Hecht 180GT škrabka na led

Hecht 180GT škrabka na led

Hodnocení: 4,7
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Škrabka na led Hecht 180 GT s pracovním záběrem 18 cm je zvláště vhodná v zimních měsících pro odstraňování ledu.

Hrabla a škrabky

Hrabla na sníh jsou k dostání jako klasická ruční hrabla, hrabla s kolečky nebo radlice na sníh, které si hravě poradí i s větší plochou napadaného sněhu. Škrabky na led pro automobily vybírejte s ohledem na komfort při užívání. Velmi oblíbené jsou škrabky 2 v 1, které kombinují škrabku a smetáček na sníh.

Škrabka na led a hrablo Fiskars

  • Firma Fiskars nabízí kvalitní hrabla a škrabky na led s vysokou odolností díky zpevněným hranám. Často je také naleznete s prodlouženou zárukou.

Škrabka na led ETA

  • ETA elektrická škrabka na led vydrží nepřetržitě pracovat až 20 minut, je ergonomická a má vyměnitelné břity. Dobijete ji za pomoci adaptéru.

Škrabka Kärcher

  • Škrabka na led EDI 4 od značky Kärcher je vybavena 6 čepelemi, které rychle a efektivně odstraní i větší nánosy ledu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hrabla a škrabky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hrabla a škrabky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hrabla a škrabky akce.