Počet nalezených produktů: 11

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

FURminator hrablo Large Short Hair pro psy
797 Kč

Vhodné pro krátkosrsté psy velkých plemen. Furminator je vynikající pomocník při odsraňování odumřelé srsti a podsady u psů. Vyčesávání není bolestivé a redukuje línání.


FURminator hrablo Large Long Hair pro psy
699 Kč

662 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vhodné pro dlouhosrsté psy velkých plemen. Furminator je vynikající pomocník při odsraňování odumřelé srsti a podsady u psů. Vyčesávání není bolestivé a redukuje línání.


FURminator hrablo Medium Long Hair pro psy
599 Kč
575 Kč

Vhodné pro dlouhosrsté psy středních plemen. Furminator je vynikající pomocník při odsraňování odumřelé srsti a podsady u psů. Vyčesávání není bolestivé a redukuje línání.


FURminator hrablo Small Long Hair pro psy
537 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vhodné pro dlouhosrsté psy malých plemen. Furminator je vynikající pomocník při odsraňování odumřelé srsti a podsady u psů. Vyčesávání není bolestivé a redukuje línání.


FURminator hrablo Medium Short Hair pro psy
599 Kč
573 Kč

Momentálně nedostupné

Vhodné pro krátkosrsté psy středních plemen. Furminator je vynikající pomocník při odsraňování odumřelé srsti a podsady u psů. Vyčesávání není bolestivé a redukuje línání.


FURminator hrablo Small Short Hair pro psy
489 Kč

Momentálně nedostupné

Vhodné pro krátkosrsté psy malých plemen. Furminator je vynikající pomocník při odsraňování odumřelé srsti a podsady u psů. Vyčesávání není bolestivé a redukuje línání.