Počet nalezených produktů: 28

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Adidas miCoach: The Basics (PS3)
299 Kč

Adidas miCoach je dokonalý sportovní tréninkový systém pro ovladač Move na PlayStation 3. Můžete si zatrénovat po boku různých mezinárodně známých hvězd a přitom neustále dostávat zpětnou vazbu.


Battlefield 3: Premium Edition (PS3)-28%
699 Kč

499 Kč

Akce

Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nové verze špičkového herního enginu Frostbite 2 studia DICE.


Battlefield 3 (PS3)
499 Kč

Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nové verze špičkového herního enginu Frostbite 2 studia DICE.


Battlefield 4 (PS3)
549 Kč

Battlefield 4 je akční hrou. V Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu.


Bound by Flame (PS3)
999 Kč

V Bound by Flame budete hrát za žoldáka posedlého plamenným démonem.


Call of Duty: Black Ops 2 (PS3)
499 Kč

Call of duty je zpět a přináší opět akci roku. Příběh se točí kolem rapidní modernizace armády, kdy vojáci tak jak je známe dnes, jsou nahrazeny stroji ovládané na dálku.


Call of Duty: Black Ops 3 (PS3)
699 Kč

Vítejte v temné budoucnosti, kde vzniká nový druh Black Ops vojáků. Rozdíl mezi člověkem a strojem se pomalu vytrácí. Nanotechnologie a augmentace jsou všudypřítomné. Vítejte v Black Ops 3.


Call of Duty: Modern Warfare 2 (PS3)
299 Kč

Praskající led a šíleně mrazivý vítr, který neustále bije do tváře, to budou vaši průvodci na jedné z prvních misí v novém sněhovém prostředí.


Call of Duty: Modern Warfare 3 (PS3)-25%
399 Kč

299 Kč

Akce

Modern Warfare 3 naváže na závěr dvojky invazí ruské armády na Manhattan (jako v Crysis 2), k čemuž jsou povolány jednotky Delta Force.


Crysis 3 (PS3)
499 Kč

Hráči se opět v roli Proroka vrátí do New Yorku, kde zjistí, že celé město bylo zapouzdřeno do nanokopule vytvořené zločineckou organizací Cell Corporation.


Diablo 3: Ultimate Evil Edition (PS3)
499 Kč

Zasazeno opět do světa Sanctuary, nad nímž z nebe spadne kometa přesně do těch míst, odkud kdysi Diablo vyšel na svět. Navrátivší se postava Deckarda Caina možná jednou z prvních obětí zla.


Dragon Age 3: Inquisition (PS3)
549 Kč

Výpravná RPG série od studia BioWare vás tentokrát ohromí silou enginu Frostbite 3. Těšit se můžete na krásné výjevy a řadu nových možností. Připravte se na Dragon Age: Inquisition.


Escape Dead Island (PS3)-33%
299 Kč

199 Kč

Akce

Máte rádi komiks, máte rádi zombie, pak je tato hra určena práv VÁM! Komiksová odnoš od Dead Island je tu. V kůži hlavního hrdiny jménem Cliff Calo musíte zjistit, co zapříčinilo enormní výskyt zombíků.


Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (PS3)
699 Kč

Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky. Hra Vás zavede do světa Hydaelyn, kde se nachází oblast nazvaná Eorzea. Oblast plná zeleně, živošichů a bohatství.


Grand Theft Auto V (PS3)
699 Kč

Další pokračování již dobře známé série se konceptem vrací ke kořenům otevřeného dílu San Andreas, kde jste měli možnost kromě města cestovat také přilehlými oblastmi venkova.


MINDJACK (PS3)
299 Kč

Nová doba. Vylepšená a složitá technologie dává výhodu celému lidstvu. Stejně tak se ale rozpadají vlády a do popředí nastupují nové zkorumpované mocnosti.


Rainbow Six: Vegas 2 (PS3)
499 Kč

Vegas 2 začne chronologicky ještě před událostmi z jedničky, konkrétně pět let nazpět, kdy zažijete epizodu s jedním ze zrádců ve vašem týmu a skrze ní pochopíte jeho motivy.


Rayman Origins (PS3)
499 Kč

Je vůbec třeba představovat Raymana? Michel Ancel, tvůrce této nesmrtelné postavičky se vrací ke kořenům a představuje Rayman Origins dobrodružství v high definitions v plné co-op akci pro 4 hráče!


SingStar: Ultimate Party (PS3)
666 Kč

Představujeme hru SingStar pro konzoli PlayStation. Díky bezplatné hře SingStar budeš mít kdykoliv po ruce mikrofon pro případ, že si zatoužíš zazpívat.


Skate 3 (PS3)
499 Kč

Adrenalinová série Skate bude rozšířena o třetí díl a to příští rok v květnu. Úžasný realistický zážitek bude tentokrát potlačen trochu jinak a to vybudováním vašeho týmu jezdců a hra v kooperaci.


Skylanders Imaginators - Starter Pack (PS3)-50%
999 Kč

499 Kč

Akce

Vládci portálu nyní mohou rozvinout své představy, jako nikdy předtím! Imaginators umožňí dětem vytvořit si své vlastní Skylandery a vdechnout jim život do zbrusu nového dobrodružství s podmanivým příběhem, hádankami a souboji.


Syndicate (PS3)-42%
349 Kč

199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Děj Syndicate je zasazen do roku 2069 a hráči navštíví temný machiavelistický svět, v němž zkolabovaly všechny formy vlády a o dominanci nad místními trhy bojují mocné syndikáty.


The Bureau: XCOM Declassified (PS3)
199 Kč

Děj tohoto titulu je zasazen do roku 1962, kdy Studená válka dosahovala svého vrcholu. Vypráví příběh o vzniku tajné organizace XCOM a o jejím prvním střetnutí s tajemným vražedným nepřítelem.


Virtua Fighter 5 (PS3)
499 Kč

Bojovka Virtua Fighter 5 zahrnuje všech 17 hvězdných bojovníků, včetně postav z předchozích her a dvou nových – El Blazeho a Eileen.


Zone of the Enders: The 2nd Runner – Mars (PS3)
749 Kč

Zone of the Enders: The 2nd Runner – Mars je plnohodnotný remaster klasické rychlé akce s roboty, kterou lze hrát ve VR, běží v nativním 4k rozlišení a má přepracovaný prostorový zvuk.