Angry Birds: Star Wars - PS3
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Připojte se k Angry Birds: Star Wars v jejich dosud největším dobrodružství, tentokrát z prostředí Hvězdných válek! Zoufalí, rebelující ptáci stojí před největší galaktickou hrozbou.

Just Dance 2016 - PS3 Move
499 Kč

Představujeme Just Dance 2016 – oblíbený díl populární série s více než 40 skladbami!

Call of Duty Black Ops 2 - PS3
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Děj FPS akční hry COD BLACK OPS 2 uvidíte nejméně očima dvou postav, a bude hlavně o mezinárodních konfliktech a tajných týmech. V průběhu hry dojde k vývoji některých konfliktů i vyspění postav.

Call of Duty: Black Ops - PS3
359 Kč

Call of Duty: Black Ops je pokračování nejoblíbenější FPS akční hry z válečného prostředí, jejíž děj uvidíte minimálně očima dvou postav, bude se točit především okolo mezinárodních konfliktů a tajných týmů a během něj dojde k evoluci některých střetů i vyspění postav.

Saints Row 2 - PS3
349 Kč

Saints Row 2, to je opravdová svoboda hraní v otevřeném světě města Stilwater, kde můžete hrát s kým chcete, za koho chcete a především jakým způsobem chcete. Děj Saints Row 2 navazuje na první díl a odehrává se několik let po tomto prvním díle.

Sony Battlefield 3 (PS3)
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nové verze špičkového herního enginu Frostbite 2 studia DICE.

NAtURAL DOCtRINE - PS3
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hardcore zážitek pro fanoušky strategických her, namíchaný s RPG a akcí.Vydáte se do podzemí, do nebezpečných jeskyní (jako nováčci, nebo ostřílení průzkumníci),sbírat vzácný materiál známý jako Pluton.

Sony MINDJACK (PS3)
299 Kč

Nová doba. Vylepšená a složitá technologie dává výhodu celému lidstvu. Stejně tak se ale rozpadají vlády a do popředí nastupují nové zkorumpované mocnosti.

Battlefield 3: Premium Edition - PS3
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Toto balení obsahuje:Základní hru BATTLEFIELD 3 pro Playstation 3Členství v programu PREMIUM včetně všech 5 herních rozšíření.Battlefield 3 Premium je služba s velkým množstvím tematicky zaměřeného obsahu, která vám poskytne možnost obohatit si možnosti úprav vlastního vojáka a získat řadu exkluzi…

Crysis 3 CZ - PS3
549 Kč

FPS hra Crysis 3, to je další z počinů známého studia Crytek. Jako vždy vás čeká špičkové vizuální zpracování a dynamický bojový herní systém. Hrát budete za Proroka, vrátíte se do postapokalyptického města New Yorku, který je zapouzdřen do „Nanokopule“ vytvořené zločineckou organizací Cell.

Diablo III - Ultimate Evil Edition - PS3
499 Kč

Diablo III je již třetí díl úspěšné herní série Diablo, a pro PS3 nyní vychází v komletní edici obsahující základní hru Diablo 3 a rozšíření Diablo III: Reaper of SoulsV tomto akčním RPG vás čeká spousty odporných protivníků a stylový fantasy svět, tak jak to umí pouze vývojáři z Blizardu.

DmC Devil May Cry - PS3
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bonus zdarma: prvních pět zájemců od nás dostanete navíc stažitelné DLC – Bone Pack, který změní vzhled Vašich zbraní a také Vám umožní jejich rychlejší vylepšování. Nová hra Devil May Cry – DmC posouvá hranice legendární série Devil May Cry.

Game of Thrones: A Telltale Games Series - PS3
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Epizodická adventura Game of Thrones A Telltale Games Series od známých vývojářů Telltale Games, založená na licenci populárního seriálu HBO Hra o Trůny, který je vytvořen podle ságy Písně ledu a ohně spisovatele George R. R. Martina.Season pass disc – první episoda hry Game of Thrones je na disku…

Generator Rex: Agent of Providence - PS3
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hra je vytvořená na základě animovaného seriálu od Cartoon Network. Hráč ovládá teenagera Rexa, jenž má schopnost proměnit se v unikátní stroj/zbraň.

Middle-Earth: Shadow of Mordor - PS3
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Middle-earth: Shadow of Mordor je očekávaná akční videohra z pohledu třetí osoby, která vás vezme do světa Pána prstenů.

Resident Evil Revelations - PS3
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Survival horor Resident Evil Revelations se točí okolo společnosti Umbrela, jež vypustila virus způsobující mutování lidí v nelidské nestvůry a které je nutné zastavit.

Sony Adidas miCoach: The Basics (PS3)
299 Kč

Adidas miCoach je dokonalý sportovní tréninkový systém pro ovladač Move na PlayStation 3. Můžete si zatrénovat po boku různých mezinárodně známých hvězd a přitom neustále dostávat zpětnou vazbu.

Sony Borderlands: The Pre-sequel (PS3)
299 Kč

Vystartujte se do světa Borderlands, prostřílejte a prolootujte se zbrusu novým dobrodružstvím, které vás vystřelí na jeden z měsíců Pandory. To je Borderlands: The Pre-Sequel!

Sony Dragon Age 3: Inquisition (PS3)
549 Kč

Výpravná RPG série od studia BioWare vás tentokrát ohromí silou enginu Frostbite 3. Těšit se můžete na krásné výjevy a řadu nových možností. Připravte se na Dragon Age: Inquisition.

Sony Yoostar 2 (PS3)
99 Kč

Ve hře Yoostar 2 In the Movies, budete mít možnost znovu rozehrát některé z nejpamátnějších televizních a filmových okamžiků všech dob.

Destiny - PS3
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Od tvůrců série Halo, přichází hra Destiny, další vývojový stupeň v oblasti interaktivní zábavy. Vstupte do zcela nového světa a staňte se strážcem posledního lidského města na Zemi, který je schopen ovládat neuvěřitelnou sílu.

Inversion - PS3
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hra se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je klidné období míru přerušeno díky nečekané invazi neznámého nepřítele, kteří si říkají Lutadore. Po zuby zbrojení futuristickými zbraněmi, které dokáží ovládat gravitační sílů, Lutadore snadno převezmou vládu nad městem.

Risen 3: Titan Lords - First Edition - PS3
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Risen 3 v edici First pro Playstation 3 obsahuje bonusová DLC: UPRISING OF THE LITTLE GUYS, ADVENTURE CARB a FOG ISLAND. Risen 3 opustili všichni bohové, sv#ět trpí Titánskými válkami a nová hrozba povstává z popela. Mladého válečníka napadly Stíny a zbavili jej duše.

South Park: The Stick of Truth (Essentials) - PS3
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

South Park: The Stick of Truth pro PS3, to je originální zážitek ze sv#ěta South Park, který napsali a zpracovali Trey Parker a Matt Stone, kteří tak přenáší svůj úžasný humor z TV obrazovky do PS3 hry.Hřiště čtvrťáků, zrádné to bojiště, zrodí mladého hrdinu, jehož osudem je stát se zachráncem měs…

Star Trek The Videogame - PS3
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V této originálním kooperativní akci budete hrát za Kirka, nebo Spocka. Děj je založen na filmovém Star Treku (z roku 2009) režiséra J.J. Abramse a o vývoj hry se postarali Digital Extremes (Bioshock 2, Dark Sector, The Darkness 2).

Xcom: Enemy Unknown - PS3
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autoři slavné série Civilization přinášejí hru pro váš Playstation 3, v níž se civilizace chystá ke své poslední obraně.Jste naší poslední nadějí.

Sony Escape Dead Island (PS3)
299 Kč

Máte rádi komiks, máte rádi zombie, pak je tato hra určena práv VÁM! Komiksová odnoš od Dead Island je tu. V kůži hlavního hrdiny jménem Cliff Calo musíte zjistit, co zapříčinilo enormní výskyt zombíků.

Sony Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (PS3)
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky. Hra Vás zavede do světa Hydaelyn, kde se nachází oblast nazvaná Eorzea. Oblast plná zeleně, živošichů a bohatství.

Sony Rainbow Six: Vegas 2 (PS3)
499 Kč

Vegas 2 začne chronologicky ještě před událostmi z jedničky, konkrétně pět let nazpět, kdy zažijete epizodu s jedním ze zrádců ve vašem týmu a skrze ní pochopíte jeho motivy.

Sony The Bureau: XCOM Declassified (PS3)
199 Kč

Děj tohoto titulu je zasazen do roku 1962, kdy Studená válka dosahovala svého vrcholu. Vypráví příběh o vzniku tajné organizace XCOM a o jejím prvním střetnutí s tajemným vražedným nepřítelem.

Armored Core 5 (V) - PS3
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Armored Core série je proslulý v akčním žánru „mech“ pro jeho intenzivní bitvy s možností přizpůsobení. ARMORED CORE V je nový díl, který přináší revoluci do série více obsahu než předchozí hry, zcela novou atmosféru a robustním off-line režim.

Armored Core: Verdict Day - PS3
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V Armored Core: Verdict Day je Země zpustošená válkou a o cenné zdroje se vedou války.

Assassin's Creed: Brotherhood Essential
299 Kč

Pokračování velice úspěšného titulu Assassin´s Creed II, od kanadské společnosti Ubisoft. Čekají nás další kroky v Eziově příběhu – přeci jste si nemysleli, že z toho sympatický florentský šlechtic výjde tak snadno.

Assassin's Creed Essential
299 Kč

Jeruzalém, léta páně 1191 – kruté časy Třetí křížové výpravy. Ulice zatím překypují čilým ruchem, avšak vše se změní. Ubisoft Montreal nám nabízí příběh v roli Altaïra ibn La-Ahada. Začínajícího asasína v nově vzniklém řádu vrahů. Naplánujte útok, bez smilování udeřte a dostaňte se pryč.

Assassins Creed 1 - PS3
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

První hra série Assassin Creed série se odehrává v 1191 našeho letopočtu, kdy třetí křížová výprava trhá Svatou zemi na kusy. Ulice překypují čilým ruchem, avšak náhle se vše změní – a to jen kvůli vám, obávanému zabijákovi jménem Altair. Naplánujte útok, bez smilování udeřte a probijte se pryč.

Assassins Creed 2 GOTY Edition - PS3
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokračování populárního simulátoru zabijáka Altaira z 12. století ve Svaté zemi se tentokráte bude odehrávat v Benátkách roku 1476. Hlavním hrdinou hry je tentokrát Ezio, který bude vybaven sadou nových schopností jako plavání, převlékání se, či létání.

Assassins Creed Brotherhood - PS3
449 Kč

Navázání na druhý díl, ve kterém se Ezio přesouvá do Říma a se skupinou hašašínů je v přímé konfrontaci s nevypočitatelným zkorumpovaným řádem Templářů. Největší novinkou je multiplayerový kooperační režim, který rozšiřuje zhruba patnáctihodi novou kampaň pro jednoho hráče.

Assassins Creed: Revelations - PS3
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V tomto čtvrtém pokračování populární série Assasins Creed s podtitulem Revelations bude opět hlavní hrdinou mistr všech Assasínů, takzvaný Enzio Auditore. Jde ve šlépějích legendárního rádce Altaira. Cílem jeho cesty je navrácení pěti starých pečetí.

Battlefield 4 (Essentials) - PS3
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Battlefield je jednou z nejoblíbenějších herních sérií, a ve svém žánru určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu zažijete chvíle, kdy se téměř smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu.

Brink - PS3
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Na úkolech a příběhu založená multiplayerová akce, jež se odehrává ve futuristickém vzdušném světě Ark, které bylo původně experimentální, plně soběstačný zelený habitat, ale po vzestupu zemských oceánů se stal jedinou nadějí lidstva.

Call of Duty: Black Ops 3 - PS3
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Série Call of Duty se vrací na bojiště s třetím dílem Black Ops. Tato řada FPS se zaměřuje na tajné vojenské jednotky, speciálního nasazení Black Ops. Tentokrát vás Call of Duty vezmou do relativně blízké budoucnosti, v níž se stírají hranice mezi lidstvím a moderními technologiemi.

Call of Duty: Modern Warfare 2
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Díky novému, v pořadí šestému, dílu navazujícímu na úspěšný Call of Duty 4: Modern Warfare od Infinity Ward se opět naprve podíváme na střední východ v roli amerického mariňáka. Ve hře se dočkáte spousty zbraní.

Dark Void - PS3
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dark Void: Pilot nákladního letadla ztroskotá v Bermundském trjúhelníku a je přenesen do paralelního vesmíru. Sice je stále na zemi, ale zde je planeta Země pod útoky mimozemšťanů. Nyní přicházíte na řadu Vy. Připojíte se k odboji a ukážete vetřelcům že se nenecháme zotročit bez boje.

Defiance Limited Edition - PS3
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Připravte svojí PS3 na masivní sci-fi online střílečku od společností Trion Worlds a NAMCO BANDAI Games. Čeká vás otevřený herní svět, zasazený do budoucnosti naší rodné planety, se kterou to však nevypadá zrovna 2× růžově.

Dragon Age: Origins - PS3
499 Kč

Duchovní nástupce slavné ságy BioWare Baldur’s Gate™, jedné z nejúspěšnějších RPG v dějinách herního průmyslu, představuje Dragon Age: Origins návrat studia k jeho kořenům.