Hyper XTR red (8 ks)

Hyper XTR red (8 ks)

Hodnocení: 5
1 690 Kč 969 Kč

Tréninková kolečka Hyper XTR red (8 ks) většiny závodních jezdců světové špičky. Osazeny známým HYPER pětipaprskovým hubem, kontaktní část z materiálu Train-A-Thane X3.

Hyper XTR black (8 ks)

Hyper XTR black (8 ks)

Hodnocení: 4,8
1 650 Kč 1 369 Kč

Tréninková kolečka Hyper XTR black (8 ks) většiny závodních jezdců světové špičky. Osazeny známým HYPER pětipaprskovým hubem, kontaktní část z materiálu Train-A-Thane X3.

TEMPISH Fire 84x24 85A-63%
540 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jiskřící kolečka Tempish Fire 84×24 85A pro zábavu. Jiskřící kameny zasazené do každého kolečka. V sadě jsou 2 kusy.

TEMPISH Flashing 90x24 85A
480 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Svítící kolečka Tempish Flashing 90×24 85A pro Vaši zábavu a bezpečnou jízdu za soumraku a za snížené viditelnosti. V sadě jsou 2 kusy.

POWERSLIDE Kolečka Powerslide SUV Road Warrior (1ks), 125
539 Kč

Náhradní kompletní kolečko Powerslide V-Mart 125mm Air Tire do Nordic bruslí. Náhradní kompletní kolečko Powerslide V-Mart 125mm Air Tire do Nordic bruslí. U všech koleček s malým poloměrem dochází během točení k mírné odchylce mimo osu otáčení.

K2 110mm Elite Wheel 4-Pack
1 169 Kč 1 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada stylových koleček o tvrdosti 85A a průměru 110 mm potěší profesionální bruslaře, kteří dobře ovládají svou jízdu. Jsou velmi odolná a rychle se neopotřebovávají. K2 110mm Elite Wheel 4-Pack jsou určené pro ty, kterí se nebojí rychlé jízdy.

FILA Wheels 100Mm/84A White
2 019 Kč

Sada kvalitních náhradních koleček. FILA Wheels 100Mm/84A White jsou díky tvrdosti 84A velmi odolná. Jejich velikost zajišťuje pohodlné a bezpečné překonávaní drobných nerovností. Sada obsahuje 8 koleček.

POWERSLIDE Kolečka Matter Defcon (1ks), F0, 100, PS1X
249 Kč

Model koleček Matter Defcon 100 mm. Kolečka MATTER na speed skating v tvrdostech F0, F1, F2. Model koleček Matter Defcon 100 mm. Kolečka MATTER na speed skating v tvrdostech F0, F1, F2. nový přilnavější systém balení – 8ks váha: 1 kolečko – 126g

POWERSLIDE Kolečka Matter G13 CHR (1ks), F1, 125
899 Kč

Kola Matter jsou díky své speciální superpolyuretanové směsi, jedny z nejrychlejších a nejlepších kol na trhu. Všechny závodní kola Matter jsou vyrobeny v USA. Kola G13 CHR se vyznačují nižším profilem koleček.

POWERSLIDE Kolečka Matter Image (1ks), F1, 90
359 Kč

Kola Matter jsou díky své speciální superpolyuretanové směsi, jedny z nejrychlejších a nejlepších kol na trhu. Všechny závodní kola Matter jsou vyrobeny v USA. Kola Image využívají jednodílné jádro. Jsou vhodné na tréninky dlouhých tratí a skvělé pro začátečníky.

POWERSLIDE Kolečka Matter Super Juice (1ks), F1, 80
310 Kč

Kola Matter jsou díky své speciální superpolyuretanové směsi, jedny z nejrychlejších a nejlepších kol na trhu. Všechny závodní kola Matter jsou vyrobeny v USA. Kola Super Juice využívají duté pevné jádro, které zaručuje maximální přenesení energie při odrazu do koleček.

POWERSLIDE Kolečka Powerslide Adventure Kids Blue (4ks), 80A, 80
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská kola Adventure Kids jsou vhodná pro fitness ježdění. Dětská kola Adventure Kids jsou vhodná pro fitness ježdění. Díky velké škále rozměrů jsou ideální jak pro začátečníky, tak i pro zkušené dětské jezdce. Kolečka se dodávají v universální tvrdosti 80A.

POWERSLIDE Kolečka Powerslide Adventure Kids Red (4ks), 80A, 76
569 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská kola Adventure Kids jsou vhodná pro fitness ježdění. Dětská kola Adventure Kids jsou vhodná pro fitness ježdění. Díky velké škále rozměrů jsou ideální jak pro začátečníky, tak i pro zkušené dětské jezdce. Kolečka se dodávají v universální tvrdosti 80A.

POWERSLIDE Kolečka Powerslide Defcon DD (4ks), 78A-85A, 76
790 Kč

Kola Defcon DD jsou speciálně navržena pro co nejpohodlnější jízdu Kola Defcon DD jsou speciálně navržena pro co nejpohodlnější jízdu. Využívají Dual Density, tedy dvojitý střed pevnosti pro optimální jízdní vlastnosti.

Kolečka na in-line brusle a skate

Jaké druhy in-line koleček na brusle a skate jsou na trhu a jak vybrat správnou velikost? Poradíme vám!

Jak vybrat kolečka na brusle a skate?

Kolečka pro in-line brusle a skateboardy dělíme dle jejich vlastností a provedení.

Tvrdost inline koleček

Tvrdost koleček se značí písmenem „A“ a číslicí. Čím vyšší je tvrdost kolečka, tím vyšší je číslice. Tvrdost koleček je v rozpětí 74 A – 100 A. Pro začátečníky a mírně pokročilé doporučujeme max. tvrdost 80 A, pokročilí jezdci mohou vybírat z koleček do tvrdosti 90 A.

  • Měkká kolečka se hodí pro jízdu v náročnějším terénu, jsou pomalejší a rychleji se opotřebí.
  • Tvrdá kolečka jsou určena k rychlejší jízdě, vynikají dlouhou životností. Jejich nevýhodou jsou však horší vlastnosti při jízdě po nerovnostech.

Velikost in-line koleček aneb 84 mm, nebo 90 mm?

Velikost inline koleček ovlivňuje rychlost jízdy a ovladatelnost brusle.

  • Začátečníci a mírně pokročilí – ideální jsou kolečka menších průměrů do max. 84 mm, která vynikají lepší ovladatelností a stabilitou brusle
  • Pokročilímohou sáhnout po kolečkách o průměru 90 mm i více, jízda s většími kolečky bude rychlejší

Inline kolečka s ložisky a sady koleček

Součástí sady koleček mohou být také in-line ložiska, která se značí normou ABEC 1 – 9. Čím vyšší je číslo, tím by měla být vyšší kvalita ložiska. Prodávají se i celé sady koleček, které jsou cenově příznivější.

→ Vždy je třeba měnit všechna kolečka na bruslích zároveň. Životnost koleček lze prodloužit pravidelným přehozením stran, aby docházelo k rovnoměrnému opotřebení.

→ Kontrolovat a pravidelně měnit byste měli také brzdy pro kolečkové brusle.

→ V nabídce máme také kompletní podvozky pro in-line brusle.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné In-line a skate kolečka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii In-line a skate kolečka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii In-line a skate kolečka akce.