Hartmann Molicare Mobile

Hartmann Molicare Mobile

Hodnocení: 3,8
449 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile jsou inkontinenční kalhotky určené pro aktivní osoby se středním až těžším únikem moči, kterým pomohou získat zpět ztracenou sebedůvěru. Vypadají a nosí se stejně jako spodní prádlo. Jsou vhodné pro muže i ženy na denní nošení.

Hartmann Molicare Mobile Light
369 Kč 259 Kč

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile Light jsou inkontinenční kalhotky určené pro aktivní osoby se středním únikem moči, kterým pomohou získat zpět ztracenou sebedůvěru. Vypadají a nosí se stejně jako spodní prádlo. Jsou vhodné pro muže i ženy na denní nošení.

Hartmann Molicare premium fixpants 5 ks
189 Kč 37,80 Kč/ks

Síťované kalhotky MoliCare Premium FixPants jsou fixační kalhotky pro bezpečnou fixaci inkontinenčních plen. Jsou vyrobené z jemného a vysoce elastického materiálu, který si zachovává stálý tvar. Jsou bezešvé, takže nedráždí pokožku.

Hartmann Molicare Mobile Super
495 Kč 409 Kč

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile Super jsou inkontinenční kalhotky určené pro aktivní osoby s se středním až těžším únikem moči, kterým pomohou získat zpět ztracenou sebedůvěru. Vypadají a nosí se stejně jako spodní prádlo. Jsou vhodné pro muže i ženy na noční nošení.

Hartmann MoliCare Elastic 6 kapek L 30ks
569 Kč 18,97 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Inkontinenční kalhotky s elastickými bočními pásy a 3 velkými lepítky na suchý zip. Hartmann MoliCare Elastic 6 kapek L 30 ks jsou šetrné k pokožce, spolehlivě pohlcují moč i zápach a zabraňují zpětnému pronikání moči. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid.

Hartmann Molicare Lady Pants 7 kapek L 7 ks
219 Kč 31,29 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Inkontinenční kalhotky se vzhledem a komfortem klasického spodního prádla. Hartmann Molicare Lady Pants 7 kapek L 7 ks obsahují Aloe Vera, spolehlivě absorbují moč i zápach a brání bočnímu protečení. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid.

Hartmann Molicare Lady Pants 7 kapek M 8 ks
229 Kč 28,63 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Inkontinenční kalhotky se vzhledem a komfortem klasického spodního prádla. Hartmann Molicare Lady Pants 7 kapek M 8 ks obsahují Aloe Vera, spolehlivě absorbují moč i zápach a brání bočnímu protečení. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid.

Hartmann MoliCare Elastic 6 kapek M 30 ks
499 Kč 16,63 Kč/ks

Novinka

Inkontinenční kalhotky s elastickými bočními pásy a 2 velkými lepítky na suchý zip. Hartmann MoliCare Elastic 6 kapek M 30 ks jsou šetrné k pokožce, spolehlivě pohlcují moč i zápach a zabraňují zpětnému pronikání moči. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid.

Hartmann Molicare Men Pants 7 kapek M 8 ks
219 Kč 27,38 Kč/ks

Novinka

Inkontinenční kalhotky tvarované pro muže se vzhledem a komfortem klasického spodního prádla. Hartmann Molicare Men Pants 7 kapek M 8 ks neobsahují fólie ani jiné umělé materiály a nedráždí citlivou pokožku. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid.

Hartmann MoliCare Men Pants 7 kapek L 7ks
219 Kč 31,29 Kč/ks

Novinka

Inkontinenční kalhotky tvarované pro muže se vzhledem a komfortem klasického spodního prádla. Hartmann Molicare Men Pants 7 kapek L 7 ks neobsahují fólie ani jiné umělé materiály a nedráždí citlivou pokožku. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid.