Bella Control Lady Extra 4 x 14 ks
309 Kč

279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bella Control Lady Extra jsou prodyšné, hygienické a urologické vložky pro ženy, které poskytují bezpečnou a diskrétní ochranu při středním stupni inkontinence. Superabsorbent neutralizující zápach pohlcuje mnohem větší množství tekutiny než klasické hygienické vložky. Sada obsahuje 4 balení vložek po 14 kusech.


Hartmann MoliCare Lady 1,5 kapky 2 x 14 ks
169 Kč

129 Kč

Inkontinenční vložky MoliCare Lady 1,5 kapky od značky Hartmann jsou diskrétním řešením při potížích s lehkým únikem moči, například po gynekologických zákrocích či porodu. Vysoká savost a neutralizace zápachu zaručují dokonalé zadržení moči bez nepříjemného pocitu prozrazení.


Hartmann MoliCare Lady 1 kapka 2 x 14 ks
149 Kč

119 Kč

Inkontinenční vložky MoliCare Lady 1 kapka od značky Hartmann jsou diskrétním řešením při potížích s lehkým únikem moči, například po gynekologických zákrocích či porodu. Vysoká savost a neutralizace zápachu zaručují dokonalé zadržení moči bez nepříjemného pocitu prozrazení.


Hartmann MoliCare Lady 2 kapky 2 x 14 ks
189 Kč

149 Kč

Inkontinenční vložky MoliCare Lady 2 kapky od značky Hartmann jsou diskrétním řešením při potížích s lehkým únikem moči, například po gynekologických zákrocích či porodu. Vysoká savost a neutralizace zápachu zaručují dokonalé zadržení moči bez nepříjemného pocitu prozrazení.


Bella Control Lady Micro á 28 x 8
499 Kč
479 Kč

Bella Control Lady Micro jsou prodyšné, hygienické a urologické vložky pro ženy, poskytují bezpečnou a diskrétní ochranu při velmi lehkém stupni inkontinence. Superabsorbent neutralizující zápach pohlcuje mnohem větší množství tekutiny než klasické hygienické vložky. Sada obsahuje 8 balení vložek po 28 kusech.


Bella Control Lady Mini 4 x 20 ks
299 Kč

249 Kč

Bella Control Lady Mini jsou prodyšné, hygienické a urologické vložky pro ženy, které poskytují bezpečnou a diskrétní ochranu při lehčím stupni inkontinence. Superabsorbent neutralizující zápach pohlcuje mnohem větší množství tekutiny než klasické hygienické vložky. Sada obsahuje 4 balení vložek po 20 kusech.


Hartmann Molicare Mobile Super
495 Kč

409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile Super jsou inkontinenční kalhotky určené pro aktivní osoby s se středním až těžším únikem moči, kterým pomohou získat zpět ztracenou sebedůvěru. Vypadají a nosí se stejně jako spodní prádlo. Jsou vhodné pro muže i ženy na noční nošení.


Hartmann Molinea Plus 90x180 cm 20 ks
429 Kč

369 Kč

MoliNea Plus 90×180 cm se savostí 1200 ml jsou jednorázové podložky se záložkami po celém obvodu k ochraně ložního prádla pro inkontinentní osoby. Jsou ideálním doplňkem inkontinentních pomůcek. Jejich používáním zabráníte nečekaným nehodám, šetří tedy výrazným způsobem váš čas.


Hartmann Molicare Mobile

Hartmann Molicare Mobile

Hodnocení: 4
449 Kč

369 Kč

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile jsou inkontinenční kalhotky určené pro aktivní osoby se středním až těžším únikem moči, kterým pomohou získat zpět ztracenou sebedůvěru. Vypadají a nosí se stejně jako spodní prádlo. Jsou vhodné pro muže i ženy na denní nošení.


Hartmann Molicare premium fixpants 5 ks
189 Kč

Síťované kalhotky MoliCare Premium FixPants jsou fixační kalhotky pro bezpečnou fixaci inkontinenčních plen. Jsou vyrobené z jemného a vysoce elastického materiálu, který si zachovává stálý tvar. Jsou bezešvé, takže nedráždí pokožku.


Hartmann MoliCare Napuštěné mycí žínky
129 Kč

109 Kč

Čisticí žínky jsou vhodné pro rychlou hygienu celého těla bez použití vody nebo mýdla. Obsahují zvlhčující látky panthenol a aloe vera hydratují zralou a citlivou pokožku. Hartmann MoliCare Napuštěné mycí žínky jsou dermatologicky testované.


Hartmann Molicare Mobile Light
369 Kč

329 Kč

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile Light jsou inkontinenční kalhotky určené pro aktivní osoby se středním únikem moči, kterým pomohou získat zpět ztracenou sebedůvěru. Vypadají a nosí se stejně jako spodní prádlo. Jsou vhodné pro muže i ženy na denní nošení.


Hartmann MoliCare Men 4 kapky 2 x 14 ks
269 Kč

199 Kč

Inkontinenční vložky MoliCare Men 4 kapky od značky Hartmann jsou absorpční vložky pro muže s lehkou inkontinencí. Zajišťují spolehlivou ochranu před vytékáním a diskrétnost díky komplexní ochraně. Výrobek perfektně přiléhá.


Hartmann Molicare Premium
440 Kč

349 Kč

Zalepovací plenkové kalhotky MoliCare Premium jsou určeny pro osoby s těžkým únikem moči i stolice, pomohou zlepšit kvalitu života vašemu blízkému a vám a vašemu okolí usnadní a zpříjemní péči o něj. Jsou vhodné pro muže i ženy na denní nošení.


Hartmann Moliform Premium
459 Kč

419 Kč

Vložné pleny MoliForm Premium jsou vhodná pomůcka pro osoby trpící nekontrolovaným lehkým únikem moči. Používají se společně s fixačními kalhotkami MoliPants. Jsou velmi pohodlné a vhodné pro ženy i muže.


Hartmann MoliCare Skin Čisticí pěna
199 Kč

159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čisticí pěna odstraňuje nečistoty z pokožky bez použití vody a mýdla. Zajišťuje rychlé a šetrné čištění intimních partií po úniku moči nebo stolice. Hartmann MoliCare Skin Čisticí pěna je vhodná na citlivou pokožku, kterou nedráždí a nevysušuje.


Hartmann MoliCare Lady

Hartmann MoliCare Lady

Hodnocení: 5
199 Kč

149 Kč

Vložky MoliCare Lady jsou vhodná pomůcka pro osoby trpící nekontrolovaným lehkým únikem moči. Využívají se také jako ochrana po gynekologických zákrocích nebo jako pohodlné vložky při dočasné inkontinenci po porodu.


Hartmann Molinea Super 40x60 cm 100 ks-20%
999 Kč

799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

MoliNea Super 40×60 cm se savostí 700 ml jsou jednorázové extra savé podložky k ochraně ložního prádla pro inkontinentní osoby. Jsou ideálním doplňkem inkontinentních pomůcek. Jejich používáním zabráníte nečekaným nehodám, šetří tedy výrazným způsobem váš čas. Výhodné balení 100 ks.


Hartmann MoliCare Čisticí ubrousky
159 Kč

139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ubrousky snadno a rychle odstraňují nečistoty z pokožky způsobené únikem moči nebo stolice. Mají příjemnou vůni, neutralizují zápach a pokožku chrání a hydratují. Hartmann MoliCare Čisticí ubrousky jsou dermatologicky testované pro citlivou pokožku.


Hartmann MoliCare Tělové mléko
199 Kč

159 Kč

Mléko na celé tělo obsahuje panthenol, kreatin a mandlový olej, který vyživuje zralou a suchou pokožku. Hloubkově hydratuje až do škáry a navrací kůži elasticitu. Hartmann MoliCare Tělové mléko nezanechává pokožku mastnou a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy.


Hartmann Molinea Super 60x90 cm 50 ks
999 Kč

899 Kč

MoliNea Super 60×90 cm se savostí 1750 ml jsou jednorázové extra savé podložky k ochraně ložního prádla pro inkontinentní osoby. Jsou ideálním doplňkem inkontinentních pomůcek. Jejich používáním zabráníte nečekaným nehodám, šetří tedy výrazným způsobem váš čas. Výhodné balení 50 ks.


Hartmann MoliCare Olej ve spreji
219 Kč

179 Kč

Olej ve spreji se snadno roztírá a zklidňuje podrážděnou pokožku, kterou zároveň hydratuje a chrání před nepříznivými škodlivými vnějšími vlivy. Zvyšuje její elasticitu a regeneruje ji. Hartmann MoliCare Olej ve spreji zanechává pokožku jemně promaštěnou.


Hartmann MoliCare Fixpants Economy 100 ks-16%
1 429 Kč

1 190 Kč
+ doprava zdarma

Akce

MoliCare Fixpants Economy jsou fixační kalhotky pro bezpečnou fixaci inkontinenčních plen MoliForm. Jsou vyrobené z jemného a vysoce elastického materiálu, který si zachovává stálý tvar. Jsou bezešvé, takže nedráždí pokožku. Extra výhodné balení 100 ks.


Hartmann Molinea Plus 40x60 cm 150 ks
1 499 Kč

959 Kč

MoliNea Plus 40×60 cm se savostí 475 ml jsou jednorázové podložky k ochraně ložního prádla pro inkontinentní osoby. Jsou ideálním doplňkem inkontinentních pomůcek. Jejich používáním zabráníte nečekaným nehodám, šetří tedy výrazným způsobem váš čas. Výhodné balení 150 ks.


Bella Control Lady Plus 4 x 10 ks
359 Kč

319 Kč

Bella Control Lady Plus jsou prodyšné, hygienické a urologické vložky pro ženy, které poskytují bezpečnou a diskrétní ochranu při středním stupni inkontinence. Superabsorbent neutralizující zápach pohlcuje mnohem větší množství tekutiny než klasické hygienické vložky. Sada obsahuje 4 balení vložek po 10 kusech.


Bella Control Lady Normal 4 x 16 ks
258 Kč

229 Kč

Bella Control Lady Normal jsou prodyšné, hygienické a urologické vložky pro ženy, které poskytují bezpečnou a diskrétní ochranu při lehkém stupni inkontinence. Superabsorbent neutralizující zápach pohlcuje mnohem větší množství tekutiny než klasické hygienické vložky. Sada obsahuje 4 balení vložek po 16 kusech.


Bella Control Lady Super 4 x 12 ks
309 Kč
299 Kč

Bella Control Lady Super jsou prodyšné, hygienické a urologické vložky pro ženy, které poskytují bezpečnou a diskrétní ochranu při středním stupni inkontinence. Superabsorbent neutralizující zápach pohlcuje mnohem větší množství tekutiny než klasické hygienické vložky. Sada obsahuje 4 balení vložek po 12 kusech.


Hartmann Molinea Plus 60x90 cm 100 ks
999 Kč

839 Kč

MoliNea Plus 60×90 cm se savostí 100–200 ml/4h jsou jednorázové podložky k ochraně ložního prádla pro inkontinentní osoby. Jsou ideálním doplňkem inkontinentních pomůcek. Jejich používáním zabráníte nečekaným nehodám, šetří tedy výrazným způsobem váš čas. Výhodné balení 100 ks.


Hartmann Molinea Plus 60x60 cm 100 ks
959 Kč

659 Kč

MoliNea Plus 60×60 cm se savostí 820 ml jsou jednorázové podložky k ochraně ložního prádla pro inkontinentní osoby. Jsou ideálním doplňkem inkontinentních pomůcek. Jejich používáním zabráníte nečekaným nehodám, šetří tedy výrazným způsobem váš čas. Výhodné balení 100 ks.


Hartmann Molinea Plus 60x90 cm 30 ks
405 Kč

299 Kč

MoliNea Plus 60×90 cm se savostí 1700 ml jsou jednorázové podložky k ochraně ložního prádla pro inkontinentní osoby. Jsou ideálním doplňkem inkontinentních pomůcek. Jejich používáním zabráníte nečekaným nehodám, šetří tedy výrazným způsobem váš čas.


Hartmann Molimed Comfort

Hartmann Molimed Comfort

Hodnocení: 4,5
209 Kč

179 Kč

Vložky MoliCare Pad jsou vhodná pomůcka pro osoby trpící nekontrolovaným lehkým únikem moči. Využívají se také jako ochrana po gynekologických zákrocích nebo jako pohodlné vložky při dočasné inkontinenci po porodu.


Hartmann MoliCare Ochranný krém se zinkem
199 Kč

159 Kč

Krém se zinkem chrání pokožku před agresivními látkami obsažených v moči a stolici. Vytváří jemný bílý film, neutralizuje pachy a má příjemnou vůni. Hartmann MoliCare Ochranný krém se zinkem je vhodný na citlivou pokožku, kterou nedráždí a nevysušuje.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: