Küchenprofi Marinovací jehla-70%
1 699 Kč 499 Kč

Akce

Marináda je pro intenzivnější chuť a kratší marinování aplikována pomocí jehly přímo do masa. Důmyslná marinovací jehla Küchenprofi je pomocníkem nejen při grilování ale při každodenním vařením.

Küchenprofi Dvojité špízy, 2 ks set-52%
499 Kč 239 Kč

Akce

Dvě nerezové jehly Küchenprofi na maso, ryby, zeleninu nebo tofu. Cokoliv si umanete můžete napíchnout na tyto jehlice a dát grilovat. Poté jednoduše stáhnete pomocí úchytu na konci.

Kolimax Sada plochých grilovacích jehel z nerez oceli délka 40 cm - 4 ks
179 Kč

S kvalitními grilovacími jehlicemi připravíte ten nejlepší pokrm na zahradní grilovačce. Jejich povrch je vyleštěný do vysokého lesku, takže se snadno umývají a projíždí masem jako po másle. Jehlice od značky Kolimax jsou ploché a tím zaručují, že se maso samovolně neotáčí a tím pádem nepřipaluje z jedné strany.

Kolimax Sada plochých grilovacích jehel z nerez oceli délka 30 cm - 6 ks
189 Kč

Stoupněte si před gril a připravte hostům na zahradě šťavnatý špíz s pomocí kvalitních jehlic. Jejich povrch je vyleštěný do vysokého lesku, takže se snadno umývají a projíždí masem jako po másle. Jehlice od značky Kolimax jsou ploché a tím zaručují, že se maso samovolně neotáčí a tím pádem nepřipaluje z jedné strany.

Hama Xavax grilovací jehly, set s podstavcem
399 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Set na grilování masových či zeleninových špízů, vhodné na krevety, zeleninu, kuřecí, vepřové či hovězí kousky masa atd. Dlouhá životnost díky vysoce kvalitnímu materiálu.

Kolimax Sada plochých grilovacích jehel z nerez oceli délka 20 cm - 6 ks
169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Grilovací sezóna je tu a k pořádně propečenému šťavnatému masu potřebujete kvalitní jehlice. Jejich povrch je vyleštěný do vysokého lesku, takže se snadno umývají a projíždí masem jako po másle. Jehlice od značky Kolimax jsou ploché a tím zaručují, že se maso samovolně neotáčí a tím pádem nepřipaluje z jedné strany.

Hama Xavax ohebné grilovací jehlice 4 ks
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ohebné jehlice na marinování a grilování masových či zeleninových špízů. Ohebnost umožňuje přizpůsobení tvaru konkrétnímu grilu a maximální využití místa na grilu.

Ibili Vstřikovací jehla 14cm
209 Kč

Praktická sada skládající se z plastového vstřikovače a nerezové jehly. Objem stříkačky je 50ml. Délka je 14cm.

Tescoma Marinovací pistole DELÍCIA-40%
249 Kč 149 Kč

Akce

Marinovací jehla určená pro vpichování šťávy do masa. Jehla se silikonovým štětečkem na potírání je vyrobena firmou Tescoma a zajistí šťavnatější maso. Vhodná do myčky.

Küchenprofi BBQ party špízy 23 cm
329 Kč 229 Kč

V praktické dóze najdete 150 dřevěných párátek o délce 23 cm se zarážkou. Připravte si drobné chuťovky na párty. Velké balení velkých párty špejlí na špíz nebo jakékoliv jiné mixy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Grilovací a marinovací jehly.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Grilovací a marinovací jehly výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Grilovací a marinovací jehly akce.