Počet nalezených produktů: 11

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Tefal Ingenio jehly na kukuřičný klas K2070114
261 Kč
+ doprava zdarma

Set jehel na kukuřici obsahuje čtyři páry. Jehly vám usnadní práci při grilování, nebo opékaní a také konzumaci oblíbené zeleniny. Nástroje Ingenio jsou odolné, mají větší pevnost a dlouhou životnost.


Küchenprofi BBQ party špízy 9 cm-33%
269 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velké balení malých párty mini špejlí na špíz nebo jakékoliv jiné mixy. V praktické dóze najdete 160 dřevěných párátek se zarážkou. Připravte si drobné chuťovky na párty.


Küchenprofi Marinovací jehla-70%
1 699 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Marináda je pro intenzivnější chuť a kratší marinování aplikována pomocí jehly přímo do masa. Důmyslná marinovací jehla Küchenprofi je pomocníkem nejen při grilování ale při každodenním vařením.


Küchenprofi BBQ party špízy 23 cm-39%
329 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

V praktické dóze najdete 150 dřevěných párátek o délce 23 cm se zarážkou. Připravte si drobné chuťovky na párty. Velké balení velkých párty špejlí na špíz nebo jakékoliv jiné mixy.


Küchenprofi Dvojité špízi, 2 ks set-54%
499 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dvě nerezové jehly Küchenprofi na maso, ryby, zeleninu nebo tofu. Cokoliv si umanete můžete napíchnout na tyto jehlice a dát grilovat. Poté jednoduše stáhnete pomocí úchytu na konci.


Küchenprofi Drzák na kukuřici, 4 ks-33%
299 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Profesionální úchyty na grilování kukuřice v balení po čtyřech kusech. Konec spálených prstů při grilování kukuřice. Vychutnejte si pohodlně tuto pochoutku se značkou Küchenprofi.


Küchenprofi Marinovací jehla na pečení-28%
599 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Marinovací jehla aplikuje marinádu či jinou šťávu přímo do masa, čímž šetří čas i ušpiněné nádobí. Důmyslný nástroj Küchenprofi je pomocníkem nejen při grilování, ale při každodenním vaření.


Tramontina Grilovací jehla špízová 40 cm sada 6 ks
559 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Grilovací jehly špízové značky Tramontina o délce 40cm jsou skvělým pomocníkem při každé gilovačce. Jsou vyrobeny z žáruvzdorné vysoce kvalitní nerezové oceli. Kuchaři také jistě ocení že lze jehlu umýt v myčce nádobí.


Hama Xavax grilovací jehly, set s podstavcem
399 Kč
+ doprava zdarma

Set na grilování masových či zeleninových špízů, vhodné na krevety, zeleninu, kuřecí, vepřové či hovězí kousky masa atd. Dlouhá životnost díky vysoce kvalitnímu materiálu.


Hama Xavax ohebné grilovací jehlice 4 ks
299 Kč

233 Kč
+ doprava zdarma

Ohebné jehlice na marinování a grilování masových či zeleninových špízů. Ohebnost umožňuje přizpůsobení tvaru konkrétnímu grilu a maximální využití místa na grilu.


Tramontina Grilovací jehla špízová 30 cm sada 6 ks
299 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Grilovací jehly špízové značky Tramontina o délce 30cm jsou skvělým pomocníkem při každé gilovačce. Jsou vyrobeny z žáruvzdorné vysoce kvalitní nerezové oceli. Kuchaři také jistě ocení že lze jehlu umýt v myčce nádobí.