Küchenprofi Marinovací jehla
1 699 Kč

809 Kč

Marináda je pro intenzivnější chuť a kratší marinování aplikována pomocí jehly přímo do masa. Důmyslná marinovací jehla Küchenprofi je pomocníkem nejen při grilování ale při každodenním vařením.


Tramontina Grilovací jehla špízová 40 cm sada 6 ks
559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Grilovací jehly špízové značky Tramontina o délce 40cm jsou skvělým pomocníkem při každé gilovačce. Jsou vyrobeny z žáruvzdorné vysoce kvalitní nerezové oceli. Kuchaři také jistě ocení že lze jehlu umýt v myčce nádobí.


Tefal Ingenio jehly na kukuřičný klas K2070114
269 Kč
261 Kč

Set jehel na kukuřici obsahuje čtyři páry. Jehly vám usnadní práci při grilování, nebo opékaní a také konzumaci oblíbené zeleniny. Nástroje Ingenio jsou odolné, mají větší pevnost a dlouhou životnost.


Küchenprofi Dvojité špízy, 2 ks set-60%
499 Kč

199 Kč

Akce

Dvě nerezové jehly Küchenprofi na maso, ryby, zeleninu nebo tofu. Cokoliv si umanete můžete napíchnout na tyto jehlice a dát grilovat. Poté jednoduše stáhnete pomocí úchytu na konci.


Küchenprofi BBQ party špízy 9 cm-33%
269 Kč

179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velké balení malých párty mini špejlí na špíz nebo jakékoliv jiné mixy. V praktické dóze najdete 160 dřevěných párátek se zarážkou. Připravte si drobné chuťovky na párty.


Hama Xavax grilovací jehly, set s podstavcem
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Set na grilování masových či zeleninových špízů, vhodné na krevety, zeleninu, kuřecí, vepřové či hovězí kousky masa atd. Dlouhá životnost díky vysoce kvalitnímu materiálu.


Küchenprofi BBQ party špízy 23 cm-39%
329 Kč

199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V praktické dóze najdete 150 dřevěných párátek o délce 23 cm se zarážkou. Připravte si drobné chuťovky na párty. Velké balení velkých párty špejlí na špíz nebo jakékoliv jiné mixy.


Hama Xavax ohebné grilovací jehlice 4 ks
299 Kč

233 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ohebné jehlice na marinování a grilování masových či zeleninových špízů. Ohebnost umožňuje přizpůsobení tvaru konkrétnímu grilu a maximální využití místa na grilu.


Küchenprofi Drzák na kukuřici, 4 ks-33%
299 Kč

199 Kč

Akce

Profesionální úchyty na grilování kukuřice v balení po čtyřech kusech. Konec spálených prstů při grilování kukuřice. Vychutnejte si pohodlně tuto pochoutku se značkou Küchenprofi.


Küchenprofi Marinovací jehla na pečení-33%
599 Kč

399 Kč

Akce

Marinovací jehla aplikuje marinádu či jinou šťávu přímo do masa, čímž šetří čas i ušpiněné nádobí. Důmyslný nástroj Küchenprofi je pomocníkem nejen při grilování, ale při každodenním vaření.


Tescoma Marinovací pistole DELÍCIA
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Marinovací jehla určená pro vpichování šťávy do masa. Jehla se silikonovým štětečkem na potírání je vyrobena firmou Tescoma a zajistí šťavnatější maso. Vhodná do myčky.