Cdiscount zarámovaný obraz, 54 x 54 cm
1 049 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zejí vaše stěny prázdnotou a vy si stále lámete hlavu nad tím, jak je přivést zpět k životu? Už nemusíte. Nástěnné dekorace všech vzorů a tvarů jim dodají nejenom styl, ale i elegantní šmrnc.

Obrazy do interiérů

Obrazy jsou vkusným doplňkem interiéru. Vybrat můžete jednodílné i vícedílné obrazy na stěnu, populární jsou malované, tištěné či moderní obrazy.

  • Obrazy na stěnu

Menší obrazy jsou doplněny stojánkem na rámečku, větší obrazy jsou určeny k zavěšení na zeď. V motivech převládají uklidňující krajinky, zvířecí motivy i abstraktní provedení. Některé obrazy mají možnost podsvícení a detaily více vyniknou.

  • Jednodílné obrazy na stěnu

Jednodílné obrazy na stěnu zachycují celý motiv. Motiv však může být rozdělen do více polí v rámci jednoho obrazu. Obrazy bývají na plátně, kovu, dřevě či skle.

  • Vícedílné obrazy na stěnu

Vícedílné obrazy na stěnu se stávají z několika kusů samostatných pláten, na kterých společně zachycují jediný motiv. Ten je třeba na zdi nápaditě sestavit a sladit s ostatními doplňky do interiéru.

  • Rámované obrazy na stěnu

Rámy na obrazy se hodí spíše k tradičním, a především originálním malbám (olej apod.) Pokud chcete obrazy do moderního interiéru, pak vybírejte spíše ty bez rámování či s úzkým jednoduchým rámečkem.

  • Malované obrazy

Malované obrazy v originálním provedení patří mezi nejpopulárnější dekorace. Dominuje olejomalba na plátně, ale vybrat můžete i akryl či uhel.

  • Moderní obrazy

Moderní obrazy se vyznačují věrným zachycením i těch nejmenších detailů. Oblíbené jsou motivy krajin, měst i budov. Z abstraktních motivů jsou oblíbené různobarevné geometrické tvary. Moderní obrazy obvykle postrádají rám.

  • Tištěné obrazy

Tištěné obrazy využívají možnosti dokonalého provedení a věrných barev. Tištěné obrazy můžete mít na plátně i na skle.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Obrazy do interiérů.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Obrazy do interiérů výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Obrazy do interiérů akce.