G21 Grilovací nářadí sada na grilování špízů a kebabu
399 Kč

Chcete si připravit domácí kebab? Se sadou 6 ocelových jehel si můžete připravit špízy i maso na kebab snadno na vašem grilu. Lze je použít na grilu na dřevěné uhlí na na plyn. G21 Grilovací nářadí sada na grilování špízů a kebabu využije na zahradě každý, kdo během léta griluje.

Tepro Špízové jehly s rukojetí
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Už žádné lámání špejlí a připravená porce mizící na dně grilu v popelu. Kovové špízové jehly Vám pomohou připravit profesionální pokrmy z masa, zeleniny nebo ovoce přímo na Vašem grilu.

Campingaz Rožnící jehla se 4 hroty
499 Kč 460 Kč

Rožnící teleskopická jehla od značky Campingaz je určená pro používání s řadami grilů Master Series, 4 Series, 3 Series, 2 Series RBS a Xpert. Snadná montáž a používání.

Campingaz Grilovací nářadí v kufru
1 120 Kč
+ doprava zdarma

Mějte všechno grilovací nářadí pohromadě v tomto praktickém kufru. Campingaz nářadí je vyrobené z nerezu té nejvyšší kvality. Kufr je plastový a obsahuje vidličku, obracečku, kleště, nůž a 6 ks jednoduchých špízových jehel.

Campingaz Sada grilovacího nářadí v textilním obalu
699 Kč 492 Kč

Každý kuchař potřebuje kvalitní grilovací nářadí. Tato sada od značky Campingaz má vše, co při grilování využijete – obracečku na hamburgery, vidličku na maso, nůž, kleště a navíc 6 ks jehlic na přípravu dokonalých špízů. To vše v praktickém textilním obalu s kapsami.