Počet nalezených produktů: 206

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Fieldmann FZG 9000-U Startér na dřevěné uhlí
390 Kč

289 Kč

Komínový startér na dřevěné uhlí a brikety od značky Fieldmann by neměl chybět u žádného grilu. Jeho pyramidová konstrukce roštu způsobuje správné a nejefektivnější nasměrování ohně rozdělaného pod dřevěným uhlím nebo briketami. Po několika minutách již je možno přesypat rozžhavené uhlí či brikety do grilu a zahájit grilování.


Grillbot GBU101 červený
2 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Robotický čistič grilů Grillbot Black GBU101 vyčistí Váš gril. Grillbot udělá za vás špinavou práci s čištěním grilu a vy se můžete věnovat přípravě lahůdek, které si připravíte na čistém grilu. Grillbot nabízí tři délky automatického čištění dle velikosti vašeho grilu. Moderní design a optimální váha speciálně navržené pro precizní čištění grilovacího roštu.


Grillbot GBU102 černý
2 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Robotický čistič grilů HOBOT Black GBU102 vyčistí Váš gril. Grillbot udělá za vás špinavou práci s čištěním grilu a vy se můžete věnovat přípravě lahůdek, které si připravíte na čistém grilu. Grillbot nabízí tři délky automatického čištění dle velikosti vašeho grilu. Moderní design a optimální váha speciálně navržené pro precizní čištění grilovacího roštu.


Tepro Grilovací náčiní - set 3 kusy
399 Kč

Náčiní je vyrobeno z nerezové oceli s praktickou rukojetí. Obracečka je na bocích vybavena pilkovým nožem a střed slouží též jako otvírák na lahve.


Tepro Grilovací sada třídílná
159 Kč

Třídílné grilovací náčiní se stane nezbytným pomocníkem při Vašem grilování s rodinou či přáteli.


Tepro Litinová pánev pro systém MULTI-ROŠT
899 Kč

Pánev je vyrobena z litiny a rovnoměrně rozvádí teplo po celém svém povrchu, takže příprava pokrmů je rychlá a jednoduchá. Díky dvěma úchytům pánev snadno sundáte z grilu.


Tepro Litinový rošt pro systém Tepro MULTI-ROŠT
899 Kč

Pokud se chcete stát skutečným mistrem přípravy nejrůznějších pokrmů na grilu, tak neváhejte doplnit svůj gril o příslušenství pro Tepro MULTI-ROŠT systém, konkrétně litinový rošt pro přípravu steaků.


Tepro Litinový wok pro systém Tepro MULTI-ROŠT
1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud se chcete stát skutečným mistrem přípravy nejrůznějších pokrmů na grilu, tak neváhejte doplnit svůj gril o příslušenství pro Tepro MULTI-ROŠT systém, konkrétně litinový wok.


Tepro Plachta - gril Toronto
849 Kč

Praktická zakrývací plachta gril ochrání před povětrnostními vlivy, mechanickým poškozením a slunečním zářením. Pohodlné navléknutí usnadňují suché zipy a tvar přizpůsobený siluetě grilu. Kumulaci vlhkosti pod grilem brání boční větrací otvory.


Tepro Plachta - Toronto XXL a velké plynové grily
949 Kč

Praktická zakrývací plachta gril ochrání před povětrnostními vlivy, mechanickým poškozením a slunečním zářením. Pohodlné navléknutí usnadňují suché zipy a tvar přizpůsobený siluetě grilu. Kumulaci vlhkosti pod grilem brání boční větrací otvory.


Tepro Špízové jehly
229 Kč

Už žádné lámání špejlí a připravená porce mizící na dně grilu v popelu. Kovové špízové jehly Vám pomohou připravit profesionální pokrmy z masa, zeleniny nebo ovoce přímo na Vašem grilu.


Tepro Wok na zeleninu
399 Kč

Tepro Wok je ideální pomocník pro přípravu zeleniny na grilu. Při běžném grilování zeleniny dochází při obracení často k propadávání zeleniny skrz grilovací rošt, to se Vám již nestane s wokem.


Tepro Zapalovací komín
399 Kč

Praktický zapalovací komín Tepro Vám ulehčí zapalování briket a dřevěného uhlí. Perfektně žhavé brikety s ním budete mít za méně než 30 minut bez tekutého podpalovače.


GrillMe Sada pro připojení PB lahve
299 Kč

259 Kč

Univerzální Sada pro připojení k PB lahvi. Připojte svůj plynový gril, tepelný zářič, apod.


Outdoorchef Gourmet check
1 134 Kč

Vpichovací teploměr na grilování masa. Měří a současně ukazuje dvě teploty – uvnitř masa + teplota okolí.


Campingaz Lávové kameny 3 kg
299 Kč

Náhradní lávové kameny k lávovým grilům. Balení Campingaz Lávových kamenů o hmotnosti 3 kg je určeno pro plochu až 1500 cm².


GrillMe Velký kartáč, nerez-12%
197 Kč

173 Kč

Výprodej

Velký nerezový kartáč na čištění grilu, délka 43 cm.


Campingaz Keramické brikety
449 Kč

Výprodej

Náhradní keramické brikety vhodné pro grily řady RBS Ardento. Balení Campingaz Keramických briket o hmotnosti 2,5 kg je určeno pro grilovací plochu až 2000 cm².


Campingaz Čistící spray BIO
349 Kč

Tento čisticí sprej od značky Campingaz je biologicky šetrný k životnímu prostředí. Jeho použitím nezatěžujete přírodu a navíc účinně čistíte gril od připálenin a mastnot. Objem: 500 ml.


Borniak Štěpka BUK 2 l
105 Kč

Balíček se 2 litry udící štěpky s příchutí buku.


Borniak Štěpka BŘÍZA 2 l
105 Kč

Balíček se 2 litry udící štěpky s příchutí březového dřeva.


Borniak Štěpka DUB 2 l
105 Kč

Balíček se 2 litry udící štěpky s příchutí dubu.


Borniak Štěpka JABLKO 2 l
105 Kč

Balíček se 2 litry udící štěpky s příchutí jabloňového dřeva.


Borniak Štěpka ŠVESTKA 2 l
105 Kč

Balíček se 2 litry udící štěpky s příchutí švestkového dřeva.