Happy Green Komínový startér briket
239 Kč
229 Kč

Komínový startér briket Happy Green slouží ke snadnému a bezpečnému rozžhavení dřevěného uhlí nebo briket před grilováním.


MAKERS Obal na plynový gril
1 299 Kč

899 Kč

Praktická zakrývací plachta ochrání před povětrnostními vlivy, mechanickým poškozením a slunečním zářením


Grillbot GBU101 červený
2 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Robotický čistič grilů Grillbot Black GBU101 vyčistí Váš gril. Grillbot udělá za vás špinavou práci s čištěním grilu a vy se můžete věnovat přípravě lahůdek, které si připravíte na čistém grilu. Grillbot nabízí tři délky automatického čištění dle velikosti vašeho grilu. Moderní design a optimální váha speciálně navržené pro precizní čištění grilovacího roštu.


Tepro Grilovací náčiní - set 3 kusy
399 Kč

Náčiní je vyrobeno z nerezové oceli s praktickou rukojetí. Obracečka je na bocích vybavena pilkovým nožem a střed slouží též jako otvírák na lahve.


Tepro Litinová pánev pro systém MULTI-ROŠT
990 Kč

Pánev je vyrobena z litiny a rovnoměrně rozvádí teplo po celém svém povrchu, takže příprava pokrmů je rychlá a jednoduchá. Díky dvěma úchytům pánev snadno sundáte z grilu.


Tepro Litinový rošt pro systém Tepro MULTI-ROŠT
990 Kč

Pokud se chcete stát skutečným mistrem přípravy nejrůznějších pokrmů na grilu, tak neváhejte doplnit svůj gril o příslušenství pro Tepro MULTI-ROŠT systém, konkrétně litinový rošt pro přípravu steaků.


Tepro Litinový wok pro systém Tepro MULTI-ROŠT
1 190 Kč

Pokud se chcete stát skutečným mistrem přípravy nejrůznějších pokrmů na grilu, tak neváhejte doplnit svůj gril o příslušenství pro Tepro MULTI-ROŠT systém, konkrétně litinový wok.


Tepro Pizza kámen pro systém Tepro MULTI-ROŠT
990 Kč

Pokud se chcete stát skutečným mistrem přípravy nejrůznějších pokrmů na grilu, tak neváhejte doplnit svůj gril o příslušenství pro Tepro MULTI-ROŠT systém, konkrétně pizza kámen.


Tepro Plachta - gril Toronto
849 Kč

749 Kč

Praktická zakrývací plachta gril ochrání před povětrnostními vlivy, mechanickým poškozením a slunečním zářením. Pohodlné navléknutí usnadňují suché zipy a tvar přizpůsobený siluetě grilu. Kumulaci vlhkosti pod grilem brání boční větrací otvory.


Tepro Plachta - Toronto XXL a velké plynové grily
990 Kč

Praktická zakrývací plachta gril ochrání před povětrnostními vlivy, mechanickým poškozením a slunečním zářením. Pohodlné navléknutí usnadňují suché zipy a tvar přizpůsobený siluetě grilu. Kumulaci vlhkosti pod grilem brání boční větrací otvory.


Tepro Špízové jehly s rukojetí
249 Kč

Už žádné lámání špejlí a připravená porce mizící na dně grilu v popelu. Kovové špízové jehly Vám pomohou připravit profesionální pokrmy z masa, zeleniny nebo ovoce přímo na Vašem grilu.


Tepro Wok na zeleninu
399 Kč

Tepro Wok je ideální pomocník pro přípravu zeleniny na grilu. Při běžném grilování zeleniny dochází při obracení často k propadávání zeleniny skrz grilovací rošt, to se Vám již nestane s wokem.


Tepro Zapalovací komín
399 Kč

Praktický zapalovací komín Tepro Vám ulehčí zapalování briket a dřevěného uhlí. Perfektně žhavé brikety s ním budete mít za méně než 30 minut bez tekutého podpalovače.


Fieldmann FZG 9000-U Startér na dřevěné uhlí
390 Kč

289 Kč

Komínový startér na dřevěné uhlí a brikety od značky Fieldmann by neměl chybět u žádného grilu. Jeho pyramidová konstrukce roštu způsobuje správné a nejefektivnější nasměrování ohně rozdělaného pod dřevěným uhlím nebo briketami. Po několika minutách již je možno přesypat rozžhavené uhlí či brikety do grilu a zahájit grilování.


Happy Green Grilovací pánev 31x3,5cm
239 Kč
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Grilovací pánev o rozměru 31×3,5cm vyrobena z ušlechtilé oceli. Nepřilnavý povrch.


Outdoorchef Gourmet check-34%
1 140 Kč

749 Kč

Výprodej

Vpichovací teploměr na grilování masa. Měří a současně ukazuje dvě teploty – uvnitř masa + teplota okolí.


Campingaz Lávové kameny 3 kg
299 Kč

Náhradní lávové kameny k lávovým grilům. Balení Campingaz Lávových kamenů o hmotnosti 3 kg je určeno pro plochu až 1500 cm².


Campingaz Keramické brikety
449 Kč

Náhradní keramické brikety vhodné pro grily řady RBS Ardento. Balení Campingaz Keramických briket o hmotnosti 2,5 kg je určeno pro grilovací plochu až 2000 cm².


Campingaz Čistící spray BIO
349 Kč

Tento čisticí sprej od značky Campingaz je biologicky šetrný k životnímu prostředí. Jeho použitím nezatěžujete přírodu a navíc účinně čistíte gril od připálenin a mastnot. Objem: 500 ml.