Microsoft 365 Business Standard (KLQ-00211) - elektronická licence

Microsoft 365 Business Standard (KLQ-00211) - elektronická licence


Předplatné sady aplikací a služeb Microsoft 365 pro podnikatele a firmy rozšířený o prvotřídní firemní služby spolu s funkcemi zabezpečení a dodržování předpisů. Prémiové kancelářské aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Přístup na cloudové úložiště OneDrive s kapacitou 1 TB. Funkce Osobní trezor a rozšířené možnosti zabezpečení. Pro Windows, Mac, iOS a Android. Elektronická licence na 1 rok pro 1 uživatele na 1 PC/Mac a 1 mobilní zařízení. Celý popis

3990
3 990 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Ihned ke stažení

Kód: 1367950

Popis

Popis produktu

Microsoft 365 Business Standard 1 rok (KLQ-00211)

  • Výkonná sada aplikací a služeb Microsoft 365, které vám pomohou vytvářet, sdílet, propojovat se a spolupracovat s přáteli a rodinou na webu a na zařízeních Windows, MacOS, iOS a Android. Microsoft 365 je nový název, nové výhody a stejná cena.
Microsoft 365 Microsoft 365

Nový název

Microsoft 365 je nástupcem Office 365 založený na jejich základu, který doplňuje novou umělou inteligencí (AI), bohatým obsahem, neustále se rozrůstajícím katalogem prémiových šablon v aplikacích Word, Excel a PowerPoint, a řadou cloudových možností. Nový Microsoft 365 vám umožní lépe psát, moderovat, navrhovat, spravovat vaše finance, a prohloubit spojení s rodinou, přáteli i kolegy. Bohaté možnosti se budou neustále rozšiřovat a vy získáte vždy něco navíc.


Microsoft 365

Inteligentní asistent Microsoft Editor

Využijte naplno možnosti inteligentního asistenta Microsoft Editor, služby založené na umělé inteligenci, se kterým budete lépe psát, a to ve více než 80 jazycích. Získáte přístup k pokročilým gramatickým a stylovým úpravám, díky kterým budete psát stručněji a jasněji. S tímto nástrojem budou chyby v pravopisu minulostí i online.


Inteligentní asistent Microsoft Editor

1 TB místa pro vše co máte rádi a je důležité

Součástí služeb Microsoft 365 je také přístup do cloudového úložiště OneDrive s kapacitou 1 TB prostoru pro veškeré vaše důležité soubory. Vše můžete jednoduše sdílet a přistupovat k obsahu OneDrive odkudkoliv, ze svého PC, notebooku, chytrého telefonu či tabletu. Svá data budete mít bezpečně uložena a okamžitě dostupná.

  • Zálohování složek – umožní zálohovat a chránit vaše důležité soubory a zajistí bezpečný přístup ze všech vašich zařízení.
  • Osobní trezor – chráněná složka, ke které je přístup možný pouze po dvoufázovém ověření totožnosti a tím zajistí nejvyšší úroveň ochrany pro vaše nejdůležitější soubory.

1 TB místa pro vše co máte rádi a je důležité

Spolupracujte se svými kolegy

Velkou výhodou Microsoft 365 je možnost spolupracovat na dokumentech. Můžete je přímo vytvářet online a vidět, co do nich kdo doplnil. V reálném čase na dokumentu může pracovat několik lidí, vždy vidí aktuální verzi. S online cloudovým úložištěm OneDrive je navíc sdílení dokumentů a souborů super snadné. Zůstat v kontaktu s našimi blízkými, kolegy, klienty je stále důležitější. Microsoft vám proto může nabídnout další nástroje, jako je Skype a Microsoft Teams, které vám pomáhají zůstat v kontaktu s rodinou a přáteli prostřednictvím chatu a videohovoru. 
Spolupracujte se svými kolegy

Technické parametry

Typ softwaru Balíček kancelářských aplikací (Word, Excel, PowerPoint a Outlook), OneDrive s kapacitou 1 TB
Elektronická licence Ano
Délka licence 12 měsíců
Počet licencí 1
Lokalizace Čeština (multijazyková)
Kompatibilita Windows 10, Mac, iOS a Android

Odkazy

Toto zboží je elektronickou licencí – digitálním obsahem dodávaném bez hmotného nosiče. Objednáním zboží souhlasíte, že Vám bude dodáno před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a že nebudete mít u tohoto zboží právo na odstoupení od smlouvy.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ software kancelářské aplikace
Typ distribuce elektronická
Licence časová 12 měsíců
Výrobce Microsoft
Verze windows 10