Pedigree kapsičky Adult multipack 4 x 12 pack

96%
Hodnocení: 4,8
Pedigree

Pedigree kapsičky Adult multipack 4 x 12 pack

96%
Hodnocení: 4,8
Pedigree

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.
Mokré krmivo pro dospělé psy. Vhodné pro každého psa. Výhodné balení 4 x (12 × 100g). Celý popis

449
4.8 324
449 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
112,25 Kč/ks
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 485143

Popis

Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé psy. Pedigree kapsičky obsahují čerstvé maso, které před zpracováním nebylo upravováno ani zmrazeno, takže pokaždé, když vašeho psa krmíte, poskytujete mu kvalitní živiny z masa, které přirozeně voní a výborně chutná. Masité kousky jsou jemně povařeny, aby si udržely co nejvíce přírodních vitaminů bez konzervačních látek.

Balení obsahuje:

  • 12 x s hovězím masem a Zeleninou
  • 12 x s kuřecím masem a Zeleninou
  • 12 x s hovězím a Králičím masem
  • 12 x s Krůtím masem a Mrkví

Složení:

  • S Hovězím masem a Zeleninou: maso a vedlejší produkty živočišného původu 30% (včetně 4% hovězího masa), zelenina (4% mrkev a hrášek), obiloviny, výrobky rostlinného původu (0.5% sušených cukrovarských řízků), minerální látky, oleje a tuky (0.45% slunečnicového oleje), bílkovinné extrakty rostlinného původu.
  • S Kuřecím masem a Zeleninou: maso a vedlejší produkty živočišného původu 30% (včetně 4% kuřecího masa), zelenina (4% mrkev a hrášek), obiloviny, výrobky rostlinného původu (0.5% sušených cukrovarských řízků), minerální látky, oleje a tuky (0.45% slunečnicového oleje), bílkovinné extrakty rostlinného původu.
  • S Hovězím a Králičím masem: maso a vedlejší produkty živočišného původu 30% (včetně 4% hovězího masa, 4% králičího masa), obiloviny, výrobky rostlinného původu (0.5% sušených cukrovarských řízků), minerální oleje a tuky (0.45% slunečnicového oleje), bílkovinné extrakty rostlinného původu.
  • S Krůtím masem a Mrkví: maso a vedlejší produkty živočišného původu 30% (včetně 4% krůtího masa), zelenina (4% mrkve), obiloviny, výrobky rostlinného původu (0.5% sušených cukrovarských řízků), minerální látky, oleje a tuky (0.45% slunečnicového oleje), bílkovinné extrakty rostlinného původu.

Příprava a použití:

  • Uvedená množství jsou pouze informativní. Individuální potřeby psů mohou být odlišné od doporučené dávky a závisí na úrovni aktivity, plemenu a věku. Proto můžete upravit dávky tak, abyste udrželi svého psa v optimální kondici. Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo.

Podávejte při pokojové teplotě. Pro doporučené dávkování viz obal.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Věk zvířete od 1 roku
Příchuť se čtyřmi druhy masa
Hmotnost 4.8 kg
Počet kusů v balení 4 ks