Karimatky, matrace a deky

Karimatky, matrace a deky

Vyrážíte kempovat s rodinou, nebo se chystáte na náročný trek? Pro příležitostné táborníky i zkušené zálesáky máme na skladě levnější i dražší karimatky a matrace do nepohody.

Pokud jezdíte pod stan jen občas, bude vám stačit klasická pěnová karimatka, kterou využijete i mimo kempovací sezónu např. na cvičení. S nafukovacími karimatkami si určitě užijete větší pohodlí, ale měli byste dát pozor, zda jde nafouknout jen tak a nebudete potřebovat ještě speciální pumpičku nebo dokonce kompresor, jako je třeba u pevnějších matrací. Ty využijete nejen pod stan, ale třeba také narychlo, když přijede návštěva a vy musíte rychle schrastit něco, na čem můžou hosté spát.

Opravdoví fajnšmekři jdou po samonafukovacích karimatkách, kde stačí uvolnit ventil a karimatka si vzduch sám nasaje. Při nočním převalování se navíc automaticky dofukuje.

Zajímavou variantou pro spaní pod stanem nebo na návštěvě je rozkládací lehátko, na kterém je příjemné, že spíte alespoň trochu nad zemí. Lehátko pod stan oceníte, až vám stan začne protékat při vydatném dešti nebo až si vaším bivakem naplánuje trasu mravenčí kolonie.

Pokud plánujete vegetění na pláží, koukněte na sedací vaky v naší nabídce. Jednoduše je sbalíte na cesty a pár šikovnými pohyby je rozložíte a nafouknete.

Na MALL.CZ vám v této kategorii přinášíme také piknikové deky, na kterých si můžete pohovět nebo rozložit piknik v přírodě.

_____

^ Zpátky nahoru