10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12312876

Clip-Vlasy-Levne.cz Magické natáčky pro krásné kudrnaté vlasy dlouhé úzké

Clip-Vlasy-Levne.cz Magické natáčky pro krásné kudrnaté vlasy dlouhé úzké

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Nevýhřevné natáčky Klasické nevýhřevné natáčky pro vytvoření přirozeně vlnitých vlasů bez jejich tepelného zatížení. Natáčky vytvoří krásné prstýnkové vlnky a ozdobí tak jakýkoliv účes. Nevýhřevné natáčky můžete použít pro vlastní i prodloužené vlasy. Celý popis
399 Kč
399 Kč
S novou kartou za

21.5.2024 - 22.5.2024 na vaší adrese

Popis

Nevýhřevné natáčky Klasické nevýhřevné natáčky pro vytvoření přirozeně vlnitých vlasů bez jejich tepelného zatížení. Natáčky vytvoří krásné prstýnkové vlnky a ozdobí tak jakýkoliv účes. Nevýhřevné natáčky můžete použít pro vlastní i prodloužené vlasy. Je na vás, jestli je použijete na mokré nebo polosuché vlasy. Aplikace je velmi jednoduchá a v každém balení najdete háček.

Popis a bližší informace Sada obsahuje celkem 16 natáček a měla by tedy vystačit i na hustější vlasy. Jsou z pevného ale pružného materiálu. Nemusíte se tedy obávat, k vlasům jsou naprosto šetrné a manipulace s nimi je snadná. Typ: Nevýhřevné natáčkyMateriál: plastBarvy: různéDélka: krátké / dlouhé / kombinace obouBalení: 16 ks Natáčky máme v různých délkách a můžete si tedy vybrat.