Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 766427

Stadler Form Aroma difuzér Jasmine bílá

Stadler Form Aroma difuzér Jasmine bílá

Kvalitní a nenápadný aroma difuzér Jasmine si vystačí s pár kapkami oblíbené vonné esence. K rozšíření vůně navíc využívá moderní ultrazvukovou technologii, kdy přeměňuje náplň na studenou vodní páru, která se rozšiřuje do celé místnosti. Celý popis
1 290 Kč
1 290 Kč/ks
Zboží od: MALL
1 290 Kč
1 290 Kč/ks
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední kus
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
Zánovní
S novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Vlastnosti

Provoňte svůj domov s JASMINE!

Hledáte kvalitního a přitom nenápadného pomocníka, který provoní vaši domácnost? JASMINE je aroma difuzér, který k tomuto účelu potřebuje pouze vodu a několik kapek vaší oblíbené vonné esence. Přístroj funguje na tzv. ultrazvukovém principu – rychlým pulsováním keramické destičky dochází k přeměně náplně na velmi jemnou studenou vodní páru, která po chvíli rozšíří vůni po celé místnosti.

Velkou výhodou oproti podobným přístrojům je u JASMINE to, že její design je velmi nenápadný – přípomíná totiž malou misku nebo květináč. V kombinaci s možností výběru barevného provedení (bílá, černá, limetková, bronzová) je proto JASMINE krásným doplňkem do jakéholiv interéru interiéru. Její tělo je vyrobeno z pogumovaného plastu, což činí JASMINE příjemnou také na dotek.

JASMINE je aroma difuzér se dvěma pracovními režimy. První režim je kontinuální, kdy přístroj produkuje do místnosti vůni permanentně. Kapacita nádržky v tomto případě vystačí asi na 8 hodin. Pomocí jednoho stisku tlačítka pak můžete kdykoliv změnit pracovní režim na intervalový – to znamená, že JASMINE 10 minut pracuje a následně má 20 minut přestávku. Výhodou tohoto principu je to, že místnost bude krásně a jemně provoněna, nikoliv však vůní přesycena. Intervalový režim vystačí s jedním naplněním až 24h!

Další skvělou vlastností JASMINE je funkce automatického vypnutí. Nemusíte se tak obávat momentu, až přístroj vyčerpá všechnu náplň – jakmile k tomu dojde, JASMINE se jednoduše sama vypne a trpělivě počká, až ji znovu naplníte a spustíte. JASMINE se ovládá pomocí dvou tlačítek – jedním tlačítkem JASMINE spustíte/vypnete, druhé tlačítko pak slouží k přepínání mezi kontinuálním a intervalovým režimem. Ovládání už tak nemůže být jednodušší!
Kontinuální nebo intervalový režim

Je jen na vás, jestli chcete, aby JASMINE pracovala bez přestávek nebo v režimu 10 minut ON – 20 minut OFF. V závislosti na pracovním režimu tak vydrží JASMINE na jedno naplnění pracovat 8 resp. 24 hodin.

Geniálně jednoduchý design

Neexistuje místnost, do které by se JASMINE nehodila. Díky svým skladným rozměrům a designu připomínajícímu misku či květináč je JASMINE ideálním doplňkem na parapet, knihovnu, komodu nebo třeba do koupelny.

Ultrazvukový princip

Rozptyl vůně do místnosti je zajištěn pomocí jednoduchého ultrazvukového principu. Rychlé pulsování keramické membrány zajišťuje přeměnu náplně (voda + aroma esence) na studenou vodní páru, která svým rozptylem do místnosti šíří také vůni.

Automatické vypnutí

Designéři mysleli při vývoji JASMINE také na bezpečnost. V případě, že JASMINE spotřebuje veškerou náplň, sama se automaticky vypne a počká na nové naplnění. Nemusíte si proto dělat starosti, když JASMINE zapomenete vypnout.

Aromaterapie

JASMINE můžete využít při aromaterapii, což je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví.

4 barevná provedení

Máte rádi decentní nebo spíše výrazné barvy? Ze čtyř barevných provedení – bílá, černá, bronzová, limetková – si tu svou JASMINE vybere každý!

technické parametry

  • Příkon: 12V – 7.2W
  • Vydrží v provozu až 24 hodin na jedno naplnění
  • Kapacita nádoby 100 ml
  • Intervalová funkce (10 min. zapnuto, 20 min. Vypnuto)
  • Automatické vypnutí
  • Gumový povrch
  • Rozměry: 130 × 90 × 130 mm
  • Hmotnost: 0.4 kg
  • Barva: bílá

Dále doporučujeme: