KetoDiet Proteinová tyčinka cereální s fíky 14 x 36 g
410 Kč

Proteinová tyčinka cereální s fíky má vysoký obsah bílkovin a vitamínů díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah cukrů a tuků. Tyčinka je správnou svačinkou při redukční dietě a je bezlepková. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť čokoláda 7 x 27 g
385 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proteinový nápoj příchuť čokoláda je vhodným doplňkem při hubnutí, ale i v rámci zdravého životního stylu. Obsahuje vysokou dávku bílkovin, vitamínů a minerálů.   Tento proteinový nápoj má zároveň nízký obsah cukrů.

KetoDiet Proteinová tyčinka příchuť kokos-banán 14 x 36 g
410 Kč

Proteinová tyčinka s kokosem a banánem má vysoký obsah bílkovin a vitamínů díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah cukrů a tuků. Tyčinka je správnou svačinkou při redukční dietě a je bezlepková. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť lískový oříšek a čokoláda 7 porcí
385 Kč

Proteinový nápoj příchuť lískový oříšek a čokoláda vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv. I v dietě si můžete bez výčitek dopřát příchuť lískového oříšku a čokolády. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů.

KetoDiet 3 týdenní balíček MEDIUM 1. krok (105 porcí)
4 690 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Balíček MEDIUM 1. krok bude v začátcích redukce vaším nejlepším parťákem. Ve stylovém kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 105 porcí nejoblíbenějších  proteinových jídel, které budete na celé období prvního kroku potřebovat.

KetoDiet Proteinové palačinky - Ovesné vločky a příchuť vanilka 350 g
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proteinové palačinky – Ovesné vločky a příchuť vanilka doplní živiny a neobsahují žádný přidaný cukr. Tady jsou! Obsahují 48 % bílkovin:  syrovátku, sušený vaječný bílek, sójovou bílkovinu a sojový proteinový izolát a krásně voní po vanilce.

KetoDiet Proteinová polévka - Hrášková 5 x 30 g
245 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proteinová polévka – Hrášková zahřeje, zasytí, zachutná. Obsahuje 5 typů rostlinných i živočišných bílkovin: syrovátku, kasein, sójovou bílkovinu, hráškový protein a kolagen. Hráškový protein je skvělým zdrojem aminokyselin potřebných pro budování svalů.

KetoDiet Proteinový chléb - S mrkví 250 g
79 Kč

Novinka

Proteinový chléb – S mrkví s vysokým obsahem vlákniny, Spolehlivě zasytí a skvěle chutná. Těšte se na vláčný krajíček s jemně nastrouhanou mrkví, který obsahuje o 70 % méně sacharidů než normální pečivo. Obsahuje 22 % bílkovin a 11 % vlákniny, a tak i jeden krajíček skvěle zasytí.

KetoDiet Proteinové müsli - Fíky, datle a meruňky 500 g
199 Kč

Novinka

Proteinové müsli – Fíky, datle a meruňky skvěle chutná, a navíc obsahuje všechno, co po ránu potřebujete: vlákninu, bílkoviny, vitamíny a minerály. Začněte den s müsli, ve kterém je 27 % bílkovin, mrazem sušené ovoce a žádný přidaný cukr.

KetoDiet Proteinový shake - Jahoda a příchuť kiwi 5 x 30 g
245 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proteinový shake – Jahoda a příchuť kiwi kombinuje chuť sladké jahody s jemnou kyselostí kiwi. Obsahuje živočišné a rostlinné bílkoviny, které vás spolehlivě zasytí. Je určen pro všechny, kdo chtějí mít po ruce vydatné a zdravé jídlo, které rychle zažene hlad.

KetoDiet Proteinové těstoviny - Spaghetti 500 g
245 Kč

Novinka

Proteinové těstoviny – Spaghetti obsahují 30 % bílkovin a spoustu vlákniny, a tak spolehlivě zasytí na dlouhou dobu. Obsahují o 60 % méně sacharidů než běžné těstoviny. Špagety jsou pro všechny, kdo chtějí kvalitní základ oběda, který zasytí.

KetoDiet Proteinový shake - Banány a kakao 5 x 30 g
245 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proteinový shake – Banány a kakao chutná jako banány v čokoládě, a přitom kombinuje živočišné a rostlinné bílkoviny, které vás spolehlivě zasytí. Je určený pro všechny, kdo chtějí mít po ruce vydatné a zdravé jídlo, které rychle zažene hlad.

KetoDiet 2 týdenní balíček BASIC 1. krok (70 porcí)
3 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Balíček BASIC 1. krok bude v začátcích lehké redukce vaším nejlepším parťákem. Ve stylovém kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 70 porcí nejoblíbenějších proteinových jídel, která pokryjí celé 2 týdny vaší diety.  K přípravě nápojů a jídel také dostanete praktický designový shaker.

KetoDiet 2 týdenní balíček BASIC 2. krok (56 porcí)
2 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Balíček BASIC 2. krok bude v začátcích lehké redukce vaším nejlepším parťákem. Ve stylovém kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 56 porcí nejoblíbenějších proteinových jídel, která pokryjí celé 2 týdny vaší diety.  K přípravě nápojů a jídel také dostanete praktický designový shaker.

KetoDiet Proteinová polévka - Minestrone 5 x 30 g
245 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Na polévce Minestrone si pochutnáte a doplníte tělu všechno, co potřebuje. Obsahuje 5 typů rostlinných i živočišných bílkovin: syrovátku, kasein, sójovou bílkovinu, hráškový protein a kolagen, který prospívá pleti, kloubům i vazům.

KetoDiet Proteinové müsli - Basic jemné 500 g
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proteinové müsli – Basic jemné jsou Jemně namleté oříšky, vločky a mandle. Je vhodné pro vegany a ty z vás, kteří trpí laktózovou intolerancí.

KetoDiet Proteinové těstoviny - Risoni 500 g
245 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proteinové těstoviny – Risoni je zdravý základ vašeho oblíbeného rizota nebo jiného vydatného oběda. Díky 30 % bílkovin a 30 % vlákniny zasytí mnohem více než klasické těstoviny, navíc obsahují o 60 % méně sacharidů. Jsou určeny pro všechny, kdo chtějí kvalitní základ oběda, který zasytí.

KetoDiet Proteinový chléb - S mandlemi 250 g
79 Kč

Novinka

Proteinový chléb – S mandlemi zasytí a doplní bílkoviny. Obsahuje o 60 % míň sacharidů a 2,6× víc bílkovin než běžné pšeničné pečivo. A chutná vážně skvěle. Je vhodný pro všechny, kdo hledají kvalitní základ zdravé večeře nebo svačiny.

KetoDiet Proteinový mugcake - Mák a švestky 5 x 35 g
245 Kč

Novinka

Proteinový mugcake – Mák a švestky stačí zalít vodou, strčit do mikrovlnky a za minutu máte zdravý koláč. Obsahuje mrazem sušené švestky, spoustu vlákniny a žádný zbytečný cukr.

KetoDiet Proteinový shake - Višeň 5 x 30 g
245 Kč

Novinka

Proteinový shake – Višeň je chutný a vydatný proteinový shake a nikdy vás nepřepadne hlad. Kombinuje živočišné a rostlinné bílkoviny, které vás spolehlivě zasytí. Je určen pro všechny, kdo chtějí mít po ruce vydatné a zdravé jídlo, které rychle zažene hlad.