Chia Shake Chia Muffin 350 g
399 Kč
+ doprava zdarma

Chia Muffin je proteinový dezert s vysokým obsahem bílkovin (54 %) a nízkému obsahu sacharidů (8 %).


Chia Shake Optimal 450 g
299 Kč
+ doprava zdarma

Optimal obsahuje vyvážený poměr bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů a minerálů.


Chia Shake Proteinová kaše 500 g
399 Kč
+ doprava zdarma

Proteinová kaše s vysokým obsahem bílkovin je ideální jako rychlé jídlo po tréninku, které doplní bílkoviny i sacharidy.


Chia Shake Chia Pudink 300 g
399 Kč
+ doprava zdarma

Chia Pudink je lahodný a svěží pudink s vysokým obsahem bílkovin. Je vhodný jako dietní jídlo nebo při cvičení pro doplnění bílkovin. Vychlazený pudink osvěží i zasytí.


Chia Shake Proteinové palačinky 350 g
399 Kč
+ doprava zdarma

Proteinové palačinky se syrovátkovým WPC proteinem obsahují vysoký obsah bílkovin a vlákniny. Díky nové bezlepkové receptuře mají vyšší obsah bílků a nižší obsah žloutků.  Palačinky připravíte do 5 minut.


Good Nature Express Diet - toastový chléb 33 g
74 Kč
+ doprava zdarma

Express Diet – proteinový toastový chléb zpestří váš jídelníček během proteinové diety. Potravina je vhodná u proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta.


Allnature Dýňový protein 55% BIO 200 g
169 Kč
+ doprava zdarma

Dýňový protein se stane oblíbenou součástí jídelníčku každého, kdo preferuje zdravý životní styl. Neobsahuje lepek ani laktózu a je vhodný pro vegany. Je vhodnou náhradou syrovátkového proteinu. Je bohatým zdrojem vlákniny, bílkovin a tělu prospěšných aminokyselin. .


Allnature Rýžový protein 80% BIO 200 g
209 Kč
+ doprava zdarma

BIO Rýžový protein obsahuje vysoký podíl bílkovin a vlákniny, přirozené formy aminokyselin vitamínu E a vitamíny skupiny B. Je vhodnou volbou nejen pro profesionální a rekreační sportovce, ale ocení ho také osoby s velkou fyzickou zátěží a ti, kteří preferují zdravý životní styl.


Allnature Slunečnice protein 50% BIO 200 g
219 Kč
+ doprava zdarma

BIO Slunečnicový protein představuje potřebnou výživu vašim svalům. Tento rostlinný protein je vhodný nejen pro vegany, ale i osoby trpící alergií na lepek a laktózu. Slouží jako ideální alternativa syrovátkového proteinu vyrobeného z kravského mléka.