Sekera Miroslav: Smetana & Liszt: Klavírní dílo - CD
329 Kč

Novinka

„Rád bych dokázal, že Bedřich Smetana byl komponista srovnatelný s Franzem Lisztem a že jeho hudba patří na světová pódia.“ To je odvážné krédo, se kterým se do této nahrávky pustil Miroslav Sekera.

Večtomov Saša: J.S. Bach - Violoncellové suity (2x CD) - CD
349 Kč

Stěží si Bach dokázal představit, jaké popularity se dočká jeho cyklus šesti suit pro sólové violoncello téměř 300 let poté, kdy jej v Köthenu dokončil. Velká výzva pro každého z mistrů tohoto nástroje – Sašu Večtomova nevyjímaje.

Classical Masterpieces (3x CD) - CD
349 Kč

Kompilační trojdisk ve stylu „od baroka po Astora Piazzollu“, přičemž hlavní důraz je zde vcelku podle očekávání kladen zejména na romantismus. Velkým kladem této kolekce jsou skutečně kvalitní sólisté a dirigenti.

Rieu André: Shall We Dance - DVD
379 Kč

Novinka

Na DVD je zachycen open air koncert z Maastrichtu z roku 2019. Během koncertu André se svým orchestrem, sborem a tanečníky odehrál všech svých 28 nejoblíbenějších písní.

Heroic Beethoven (2xLP) - LP
519 Kč

Toto kompilační vinylové dvojalbum sice nese název „Heroic Beethoven“, ale pokud se týká obsahu, najdeme tu široké rozpětí nálad od zcela intimních až po ty široce rozmáchlé a ve výrazu dramatické.

Yundi: Chopin Piano Concertos Nos 1
399 Kč

Čínský klavírista, známý jako „Yundi“ (celým jménem Li Yundi, dříve vystupující také jako Yundi Li) a jeho nahrávka Chopinových klavírních koncertů.

BEETHOVEN - The Complete Works (80 CD) - CD
2 499 Kč

Jak si lépe připomenout „beethovenovské“ výročí, tedy 250 let od skladatelova narození, než kompletní edicí jeho děl? Kromě řady legendárních děl obsahuje tato edice také úhrnem na tři sta tracků, nahraných speciálně pro tento jedinečný projekt.

Solaris3: Works for piano trio - CD
229 Kč

Na profilovém disku ansámblu Solaris3 je zachyceno Trio in B Ivany Loudové, míněné jako pocta spřízněné autorce, i tři aktuální umělecké výpovědi mladých českých autorů.

Rieu André: Happy Days (2019) - CD
379 Kč

Album Happy Days oslavuje při příležitosti 70. narozenin André Rieuho jeho kariéru. Deska je radostnou a romantickou oslavou života, která obsahuje dvacet světoznámých skladeb.

Happy Days (2019) /Deluxe Edition - CD + DV - CD+DVD
609 Kč

Album Happy Days oslavuje při příležitosti 70. narozenin André Rieuho jeho kariéru. Deska je radostnou a romantickou oslavou života, která obsahuje dvacet světoznámých skladeb. Mezi ně patří například Second Waltz, který má přes 60 milionů zhlédnutí na YouTube.

Nebojte se klasiky! (23) Antonín Dvořák: Jakobín - CD
229 Kč

Víte, kdo je to jakobín? A proč se tak říká i tajemnému cizinci, který nečekaně zavítá do města a převrátí tu během jediného dne všechny pořádky naruby? Na tyto otázky odpoví dramatizace Jana Jiráně podle libreta Marie Červinkové-Riegrové a Františka Ladislava Riegra.

Nebojte se klasiky! (24) George Gershwin: Porgy a Bess - CD
229 Kč

Příběh starého mrzáka Porgyho a krásné Bess poznáte díky dramatizaci Jana Jiráně podle libreta Iry Gershwina a DuBose Heywarda. Zazní v podání známých českých herců s ukázkami hudebních pasáží jednoho z nejslavnějších děl světové operní literatury.

Brightman Sarah: Hymn In Concert - CD+DVD
529 Kč

Toto filmové představení je jedinečným hybridem hudebního filmu a rozsáhlé koncertní produkce. Hymn je dvanácté album anglické herečky, tanečnice, a především nejprodávanější a nejúspěšnější sopranistky na světě Sarah Brightman z roku 2018.

Bocelli Andrea: Si Forever (Diamond Edition) - CD
499 Kč

Nejúspěšnější interpret klasické hudby Andrea Bocelli vydal v roce 2019 po dlouhých 14 letech desku tvořenou novým materiálem, která oslavuje lásku, rodinu, víru a naději.

Bohuslav Martinů - Divadlo za bránou (2x CD) - CD
299 Kč

Opera-balet o 3 dějstvích, H 251, libreto skladatel na motivy pantomim Jeana Gasparda Deburaua, Moli?rovy hry Létající doktor a české a moravské lidové poezie ze sbírek Františka Bartoše, Karla Jaromíra Erbena a Františka Sušila. Historická rozhlasová nahrávka z roku 1956.

Rieu André: Christmas Down Under - Live From Sydney (2019) - DVD
379 Kč

André Rieu (* 1. října 1949, Maastricht, Nizozemsko) je nizozemský houslista, skladatel, kapelník a hudební producent, který se specializuje na lehkou klasiku. Hraje skladby krále valčíku – Johanna Strausse, ale i jeho otce.

Pahud Emmanuel: Dreamtime (2019) - CD
399 Kč

Na albu představuje švýcarsko-francouzský flétnista Emmanuel Pahud v širokém dramaturgickém záběru díla autorů, kteří dokázali přesně vystihnout specifika tohoto svébytného nástroje a současně se dostat ve výrazu a hloubce prožitku dál, než k pouhé virtuozitě.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Klasická hudba.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Klasická hudba výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Klasická hudba akce.