Březinová Ivona: Ve spárech džungle
229 Kč 193 Kč

Gang odvážných ve spárech nevyzpytatelné džungle. Třetí kniha řady GO!

Džungle – úchvatná i nebezpečná. Zvlášť pro toho, kdo ji nezná. Poprvé se v ní octne i šestice kamarádů – Mariana, Jonáš, Tim, Hardy a dvojčata Alfa a Beta.

Březinová Ivona: Holky na vodíku - Jmenuji se Martina
229 Kč 193 Kč

Martina se stále víc propadá do spárů bulimie

Martina vyrůstala pouze se zamindrákovanou matkou. Veškerá výchova směřovala k tomu, aby se z dcery nestala boubelka. Nesmí být tlustá, osamělá a nešťastná jako máma.

Březinová Ivona: Holky na vodítku - Jmenuji se Alice
229 Kč 193 Kč

Jsem narkomanka!

Alice je inteligentní gymnazistka, které rodiče naprogramovali kariéru lékařky. Stresy v rodině plynoucí ze strohé výchovy a osobních problémů všichni řeší nejrůznějšími léky.

Březinová Ivona: Holky na vodítku - Jmenuji se Ester
229 Kč 193 Kč

Ester v gamblerské pasti

Ester je z početné rodiny, kde se sice všichni mají rádi, ale nikdo se o nikoho příliš nestará. Dívka doma pociťuje nedostatek soukromí, a upne se k myšlence mít vlastní peníze.

Březinová Ivona: Řvi potichu, brácho
199 Kč 168 Kč

Jeremiáš je jiný. Žije ve světě, který má svá přísná pravidla, ve světě, kde každý den v týdnu má jinou barvu a kde jsou krajíce chleba kulaté. Se světem, v němž žije maminka se sestrou, si příliš nerozumí, nevyzná se v něm.

Březinová Ivona: Ztraceni ve vlnách
199 Kč 168 Kč

Spoj síly a přežij! První kniha řady GO! – Gangu odvážných.

Měl to být výlet, na který nikdy nezapomenou. Nikoho ovšem nenapadlo, že nastane taková katastrofa. Zámořská loď, na které se plavili, začala hořet.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: