Počet nalezených produktů: 5

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Fanning Kieran: Cesta Vikingů
195 Kč

166 Kč

Dobrodružný příběh s luštěním záhad, hádanek a hlavolamů. Školní výlet do městského muzea, kterého se účastní i spolužáci a přátelé Tom a Líza, je přerušen nezvyklými událostmi. Oba přátelé se náhle ocitnou v osmém století.


Konečný Jaromír: Tuhej tulipán
279 Kč

238 Kč

Napínavý příběh pro starší děti je prvním dílem volné série originálních detektivek pro mládež. Hlavní hrdina, šestnáctiletý Leon, se dostane na šikmou plochu a skončí ve vězení pro mladistvé.


Nilsson Frida: Piráti z Ledového moře
335 Kč

285 Kč

Sestry Siri a Miki žijí s tatínkem na ostrově v Ledovém moři. Mladší Miki jednoho dne unesou piráti a Siri se ji vydává hledat.


Procházka Jiří W., Smolíková Klára,: Případ ztraceného koně
239 Kč

204 Kč

Letní prázdniny Artura a Báry nabraly nečekaný směr, když kamarádi vyslyšeli prosbu Bářina strýce, aby za ním urychleně přijeli. Z bývalého statku strýc vybudoval vyhlášenou stáj. Kromě svých koní zde poskytuje ustájení i pro koně jiných majitelů.


Wimmer Elfriede: Pohodář Tom a já
199 Kč

169 Kč

Lukas přichází do nové třídy, kde nikoho nezná. Cítí se cize a mimo, zkrátka a dobře ani trochu cool. Připadá mu, že nic nezvládá a nedokáže. Netuší, jak si najít kamarády nebo oslovit spolužačku, která se mu líbí.