Miloš Anděra: Atlas šumavských savců
350 Kč 315 Kč

Čtvrtý titul z řady jedinečných atlasů šumavské přírody, jejichž autory jsou vždy renomovaní odborníci – tentokrát zoologové RNDr. Miloš Anděra, CSc. a prof. Ing. Jaroslav Červený, CSc.

Miloš Anděra: Ohrožená zvířata
249 Kč 224 Kč

V publikaci jsou zachycena vybraná zvířata – savci, ptáci, plazi, obojživelníci a ryby. Ne u každého druhu je ilustrace (byť černobílá), ne vždy je popsána velikost a mapky rozšíření jsou připojeny málokdy.

Miloš Anděra: Zvířata v horách
249 Kč 224 Kč

Velehory a horské oblasti tvoří přirozenou součást reliéfu zemského povrchu. Knížka představuje nejdůležitější a nejzajímavější horská zvířata z celého světa a z různých výškových pásem.

Miloš Anděra: Zvířata v lese
249 Kč 224 Kč

Evropské lesy jsou významnou součástí přírody a domovem pro pestrou paletu zvířat. Některé původní druhy sice byly vyhubeny, ale jiným se daří v přirozených populacích nebo v uměle udržovaných stavech.

Od jara do zimy
399 Kč 319 Kč

Naša príroda je veľmi rozmanitá a striedanie ročných období ju robí ešte zaujímavejšou. Každý, kto sa o ňu aspoň trochu zaujíma, prežíva všetky zmeny spolu s ňou. Knižka Od jara do zimy ti prináša rady, ako sa dívať okolo seba. Potom uvidíš aj skryté ..

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Knihy životní prostředí a ekologie.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Knihy životní prostředí a ekologie výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Knihy životní prostředí a ekologie akce.