Počet nalezených produktů: 23

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Ciprová Oldřiška: Láska a majestát - Román o Elišce Přemyslovně
269 Kč

218 Kč

Po smrti Václava II. na trůn usedne jeho syn Václav III. Vládu mu komplikují nejen mocní čeští páni, ale i ženy z královského rodu, hlavně ambiciózní Eliška Přemyslovna. Brzy je mladá princezna ve dvojím ohni: láká ji moc, ale svazuje ji láska.


Cubeca Karel: Ve stítu Faraona
299 Kč

242 Kč

Když uznávaný profesor psychologie skončí po nehodě v kómatu, zkouší mu jeho syn navrátit vědomí pomoci hypnotické regrese. Zdánlivě mrtvý muž vypráví v hypnóze o jednom ze svých minulých životů, který v reinkarnaci znovu prožívá.


Černá Jaroslava: Perchta z Rožmberka - Prokletí Bílé paní
249 Kč

201 Kč

Pro její otevřené srdce ji všichni milovali. Perchta z Rožmberka vynikala krásou, laskavostí a dobrotou. S milovaným Petrem ze Šternberka si plánovali budoucnost, avšak otec ji z hamižnosti provdal za opilce Jana z Lichtenštejna.


Gregory Philippa: Bílá růže - Alžběta z Yorku
329 Kč

266 Kč

Alžběta z Yorku byla odmala připravovaná na to, že se stane královnou. Jindřich Tudor VII. se s ní ožení, aby si upevnil moc. Jenže Angličané věří v návrat princů, Alžbětiných bratrů.


Hawker Libbie: Dar boha slunce
329 Kč

266 Kč

Aby mohl nový faraon oprávněně usednout na trůn, musí si vzít královskou dceru Ahmose, obdařenou božským vnuknutím. Očekává se také, že faraonovi dá syna. Jednou se jí zdá sen, že přivede na svět bohy milované dítě, s nímž Egypt dospěje ke slávě.


Jacq Christian: Ramses - Chrám milionů let
319 Kč

258 Kč

Po smrti faraona Setchiho se stává následníkem trůnu Ramses. Šlechta i představitelé církve mají z nového panovníka ale obavy. Jeho starší bratr Šenar se stále nesmířil s tím, že se faraonem stal Ramses, a spřádá plány, jak ho o trůn připravit.


Jacq Christian: Ramses - Syn světla
279 Kč

226 Kč

Ožívá příběh o cti, odvaze, zradě a lásce z dob starého Egypta. Ramses je připravován na roli budoucího panovníka. Je tu ovšem problém. O trůn usilují i jiní.


Marshall Edison: Pohanský král
329 Kč

266 Kč

V Británii necelých sto let po odchodu Římanů nenastala tolik vytoužená svoboda, různé kmeny totiž spolu stále soupeří a u moci se drží bezohledný tyran Vortigern.


Marshall Edison: Viking
289 Kč

234 Kč

Bývalý otrok Ogier se stane jedním z vikinských vůdců. Proti Anglii vyrazí tři sta dračích lodí, ty vede on: mají nejen plenit, ale bohatou zemi natrvalo dobýt.


Moran Michelle: Nefertiti - Dcera věčnosti
149 Kč

121 Kč

Patnáctiletá Nefertiti přijde ke královskému dvoru jako nová manželka následníka trůnu Amenhotepa IV. Velkou sokyní se mladé královně stane první faraonova žena Kija, s níž soupeří o postavení první manželky a vliv u dvora.


Pataki Allison: Sisi - Osamělá císařovna
329 Kč

266 Kč

Sisi už ví, že vládnout není jednoduché ani po boku mocného manžela Františka Josefa, který jí dává najevo, jak moc ji potřebuje. Milovanou „královnu víl“ dusí přísná pravidla na vídeňském dvoře, plném rivality a intrik.


Pataki Allison: Sny císařovny Sisi
299 Kč

242 Kč

Když kladli Sisi na hlavu první korunu, netušila, co to obnáší. Při druhé korunovaci chce být královnou hodnou obdivu lidu. Stane se sice milovanou vládkyní země, ale ne milovanou manželkou. Její život řídí tchyně – a manžel František Josef I.


Purdy Brandy: Dvě císařovny - Na vlnách lásky do náruče moci
299 Kč

242 Kč

Dvě krásné urozené Francouzky Rose a Aimee míří do Paříže za štěstím. Do Rose se zamiluje generál Napoleon Bonaparte a za chvíli je z ní francouzská císařovna. A Aimee? Při cestě na Martinik ji unesou piráti a prodají do harému.


Smith Wilbur: Nad propastí
369 Kč

298 Kč

Saffron vyrůstá na rozlehlém keňském statku v bystrou dívku toužící po vědění a dobrodružství. Díky své ctižádosti nastoupí studia v anglickém Oxfordu.


Whitton Hana: Božena česká - Boj o trůn a lásku
269 Kč

218 Kč

Princeznu Boženu provdali za mnohem staršího braniborského markraběte Otu II., přesto s ním žije v láskyplném manželství. Ota je věrným stoupencem jejího bratra Přemysla Otakara II.


Whitton Hana: Karel IV. - Jménem koruny, jménem krále
249 Kč

201 Kč

Karel IV. dovedl země Koruny české k nebývalému rozkvětu, jen v soukromí jako by se mu štěstí vyhýbalo. Nebylo mu přáno, aby ho královským životem provázela milovaná Blanka. I když pak uzavíral politické sňatky, manželky měl upřímně rád.


Whitton Hana: Kateřina Lucemburská - Osudová zkouška dcery Karla IV.
249 Kč

201 Kč

Kateřina Lucemburská, dcera Karla IV. a Blanky z Valois, odmítá uvěřit, že její otec se chce znovu oženit. On jí marně vysvětluje, že jde o výhodné a politicky nutné spojení. V této situaci Kateřina uvítá, že se o ni uchází Rudolf IV. Habsburský.


Whitton Hana: Královna Dagmar
249 Kč

201 Kč

Markéta Přemyslovna se do dánského krále Valdemara II. zamilovala na první pohled a ochotně přijala nabídku stát se jeho chotí i přijmout tradiční jméno dánských královen – Dagmar.