Počet nalezených produktů: 6

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Cramová Carol M.: Toskánské věže
348 Kč

281 Kč

Román Toskánské věže, odehrávající se v klikatýchuličkách sluncem rozpálených náměstí středověké Itálie,je příběhem mladé ženy, která se odváží vykročitvlastní cestou a prosadit se v muži ovládaném malířskémumění a řemesle.


Loukotková Jarmila: Křik neviditelných pávů
348 Kč

281 Kč

V historickém románu oblíbené české autorky se ocitáme přímo uprostřed první punské války, v rozhodujících okamžicích života římského vojevůdce Atilia Regula.


Loukotková Jarmila: Navzdory básník zpívá
338 Kč

273 Kč

Autorka suverénně a přesvědčivě vyměnila epochy a přivádí nás do středověkých chudinských čtvrtí, univerzitního prostředí i ke královskému dvoru plnému intrik, neřestí a poprav, ale i lásky, soucitu a tragédií.


Loukotková Jarmila: Není římského lidu
338 Kč

273 Kč

Příběh vášní, vražd, intrik, násilí a lásky z doby císaře Nerona.

Uhrančivý historický román Není římského lidu vypráví o věčném boji mezi mocí a bezmocí, láskou a nenávistí, dobrem a zlem.


Saylor Steven: Caesarův trůn
378 Kč

306 Kč

Píše se rok 44 př. n. l. a březnové idy se blíží. Gaius Julius Caesar, jeden z nejmocnějších mužů historie, jehož římský senát jmenoval doživotním diktátorem, omilostnil těch pár nepřátel, kteří ještě zbyli, a bohatě odměnil přátele.


Whitehead Colson: Podzemní železnice
328 Kč

265 Kč

Cora je otrokyně na bavlníkové plantáži, kde lidé žijí v příšerných podmínkách. Vede se jí ještě o něco hůř než ostatním, odvrhla ji i černošská vesnice.