Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12353236

Hervé Tullet Knížka Pojďme/ The Game of let´s go!

Hervé Tullet Knížka Pojďme/ The Game of let´s go!

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zavřete oči a vydejte se na cestu! The game of let’s go je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15×21 cm a skládá se ze 14 stran z pevného kartonu se sametovou cestou a různě tvarovanými výřezy. Jste připraveni? Položte prst na kouzelnou sametovou… Celý popis
439 Kč
Prodává Kidtown
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
439 Kč
S novou kartou za

8.7.2022 - 11.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Zavřete oči a vydejte se na cestu!

The game of let’s go je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15×21 cm a skládá se ze 14 stran z pevného kartonu se sametovou cestou a různě tvarovanými výřezy.

Jste připraveni? Položte prst na kouzelnou sametovou cestu, zavřete oči a vydejte se za dobrodružstvím. Jste auto, zvíře nebo dobrodruh, který si hledá cestu pralesem? Je vaše cesta zábavná, plná legrace nebo je napínavá a potkávají vás nečekaná dobrodružství? Všechno je jen a jen na vás! Otáčejte stránky a uvidíte, kam vás cesta zavede.

The game of let’s go je určena dětem od 3 let a podporuje dětskou představivost a fantazii. Menší děti mohou využít cestu a zatáčky jako dráhu pro malé autíčko.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako „open books for open minds“ – otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost – ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette

http://www.madamecoquette.cz/…ulletky.html

https://www.youtube.com/watch?…