10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12114704

Zrozeni k propojení Zrozeni k propojení

Zrozeni k propojení Zrozeni k propojení

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zásadní kniha, která je novým a zlomovým průnikem do našeho lidského kolektivního nevědomí. Nový náhled na minulost, která tvoří a limituje naši současnost, vám umožní pochopit mužské a ženské postoje, které vytvářejí oddělenost a nespolupráci. Celý popis
999 Kč
999 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

24.5.2024 na výdejním místě
24.5.2024 - 28.5.2024 na vaší adrese

Popis

Zásadní kniha, která je novým a zlomovým průnikem do našeho lidského kolektivního nevědomí. Nový náhled na minulost, která tvoří a limituje naši současnost, vám umožní pochopit mužské a ženské postoje, které vytvářejí oddělenost a nespolupráci. Uvědomění si těchto většinou automatických a nevědomých postojů, utvořených v historii (a zároveň v našem dětství), pomůže rozpustit mnoho iluzí zabraňujících propojení muže a ženy. Propojení, které je naší lidskou přirozeností a potřebou.

Autoři na knize pracovali mnoho let a vytvořili dílo, které dává možnost zásadně změnit postoj k druhému pohlaví, kvalitu vztahů, a tím i celého života.

Autoři čerpali nejen ze svých terapeutických zkušeností, ale také z vlastních osobních cest. Jak sami říkají: „Mnohé nám přitom umožňuje naše jedinečná konstelační technika. Díky tomu můžeme překročit limit standardních technik, jít rychle k podstatě a v neposlední řadě vnímat témata v širších souvislostech“.

Zrozeni k propojení ukazuje vrstvy lidského nevědomí ve zcela nových souvislostech. 

Kniha je od autorů bestelleru Smysluplné vztahy. Zrozeni k propojení však jde do hlubších vrstech života i vztahů.