Miliony produktů za nejlepší ceny
Miliony produktů za nejlepší ceny

Motivační literatura

Motivace – slovo v dnešní době velmi používané, velmi rozebírané. Přesto by jej každý popsal jiným způsobem. Motivační literatura je inspirující čtení a záleží na každém čtenáři, zda si z toho něco odnese. V dnešní době se s tímto druhem knih doslova roztrhl pytel. Je proto potřeba se v tomto žánru trochu zorientovat.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Geislerová Aňa, Geislerová Lela: P.S. - diář 2020 Karel Voříšek: Nebát se a mluvit - Jak vystupovat před lidmi bez trémy a obav
Geislerová Aňa, Geislerová Lela: P.S. - diář 2020

Rok začíná pro každého v jinou dobu. Pro někoho začíná školou, pro někoho narozeninami a pro někoho v momentě, kdy otevře nový diář a napíše do něj své jméno.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Novinka
Karel Voříšek: Nebát se a mluvit - Jak vystupovat před lidmi bez trémy a obav Karel Voříšek: Nebát se a mluvit - Jak vystupovat před lidmi bez trémy a obav
Karel Voříšek: Nebát se a mluvit - Jak vystupovat před lidmi bez trémy a obav

Jan Přeučil a Karel Voříšek spojili herecké a moderátorské umění a společně připravili knihu pro každého, kdo se chce zdokonalit v mluvení a přesvědčivosti před lidmi. Praktické řečnické triky a fígle ukazují nejen na sobě, ale i na kamarádech z branže.

můžete mít 2023.5.30

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Melvil Publishing Nastavení mysli, upravené vydání Karel Voříšek: Nebát se a mluvit - Jak vystupovat před lidmi bez trémy a obav
Melvil Publishing Nastavení mysli, upravené vydání

Za vaším úspěchem nestojí pouze schopnosti a talent, ale také váš přístup k nim: tzv. nastavení mysli . Profesorka Dwecková ve svém bestselleru vysvětluje, jak toto nastavení můžete změnit a jak napomoci lásce k učení a houževnatosti, které jsou základem úspěchu ve všech oblastech života.

můžete mít 2023.6.1 - 2023.6.2

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Milan Studnička: Kniha pro ženy Dianetika - moderní věda o duševním zdraví
Milan Studnička: Kniha pro ženy

Jste často unavená a přestaly vás bavit věci, které vás dříve naplňovaly? Berou ostatní jako samozřejmost všechno, co pro ně děláte? Bouchnete někdy při hádkách jako papiňák a pak si to vyčítáte?

můžete mít 2023.5.30

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Dianetika - moderní věda o duševním zdraví Dianetika - moderní věda o duševním zdraví
Dianetika - moderní věda o duševním zdraví

Dianetika obsahuje objevy, které byly ohlašovány jako objevy větší než objev kola nebo ohně, a po více než 50 let zůstává bestsellerem.

můžete mít 2023.6.1 - 2023.6.2

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Smysluplné vztahy Smysluplné vztahy Dianetika - moderní věda o duševním zdraví
Smysluplné vztahy Smysluplné vztahy

Bestseller vztahové a rozvojové literatury. Odpoutejte se od starých zátěží a vyrazte za tím, co vám v životě dává smysl. S lehkostí, hrdostí a odvahou. Knihy se prodalo více než 50 000 kusů.

můžete mít 2023.6.1 - 2023.6.2

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Knihy pro ženy Kundička - návrat k sobě Krišová Dagmar, Poláčková Marcela,: Děti to chtěj vědět taky - O respektujících vztazích a sexuálním
Knihy pro ženy Kundička - návrat k sobě

Kniha s provokativním názvem přináší nový pohled na téma, které je často tabuizované, a přitom se niterně dotýká každé ženy, od mladé slečny až po seniorku.

můžete mít 2023.6.5 - 2023.6.7

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Krišová Dagmar, Poláčková Marcela,: Děti to chtěj vědět taky - O respektujících vztazích a sexuálním Krišová Dagmar, Poláčková Marcela,: Děti to chtěj vědět taky - O respektujících vztazích a sexuálním
Krišová Dagmar, Poláčková Marcela,: Děti to chtěj vědět taky - O respektujících vztazích a sexuálním

Kniha Děti to chtěj vědět taky je pomůckou pro všechny rodiče, prarodiče, tetičky, strýčky a další, kteří se chtějí aktivně podílet na sexuální výchově dětí a poskytnout jim kvalitní a ověřené informace bez mýtů a stereotypů.

můžete mít 2023.5.30 - 2023.5.31

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
PERKMAN Díky, že jsem! pro mámu Krišová Dagmar, Poláčková Marcela,: Děti to chtěj vědět taky - O respektujících vztazích a sexuálním
PERKMAN Díky, že jsem! pro mámu

Darujte radost. Skvělý dárek pro mámu, který snadno dotvoříte na míru.

můžete mít 2023.5.31 - 2023.6.1

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Domluvit se dá s každým Šplíchalová Daniela: IVF máma z Prahy - Když je touha po miminku silnější než zákony přírody...
Domluvit se dá s každým

Autor předkládá jednoduché, prověřené techniky k odstranění komunikačních bariér. Jejich cílem je navázat produktivní a konstruktivní dialog se šéfem, zákazníkem, kolegou či rodinným příslušníkem.Kniha objasňuje tajemství empatické komunikace podlo ..

můžete mít 2023.6.7 - 2023.6.9

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Zrozeni k propojení Zrozeni k propojení s terapeutickými kartami Šplíchalová Daniela: IVF máma z Prahy - Když je touha po miminku silnější než zákony přírody...
Zrozeni k propojení Zrozeni k propojení s terapeutickými kartami

Zásadní kniha, která je novým a zlomovým průnikem do našeho lidského kolektivního nevědomí. Nový náhled na minulost, která tvoří a limituje naši současnost, vám umožní pochopit mužské a ženské postoje, které vytvářejí oddělenost a nespolupráci. Kniha s Teraputickými kartami zdarma.

můžete mít 2023.6.1 - 2023.6.2

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Šplíchalová Daniela: IVF máma z Prahy - Když je touha po miminku silnější než zákony přírody... Šplíchalová Daniela: IVF máma z Prahy - Když je touha po miminku silnější než zákony přírody...
Šplíchalová Daniela: IVF máma z Prahy - Když je touha po miminku silnější než zákony přírody...

Životní příběh ženy, která bojuje s nespravedlností života a neplodností již řadu let. Kniha o cestě za miminkem plná lásky, ale i smutku. Pro všechny, které se na své cestě nechtějí cítit samy a potřebují přítelkyni se stejným problémem.

můžete mít 2023.5.30 - 2023.5.31

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro

Osobní rozvoj

Jako jeden z nejlepších autorů je bezpochyby Timothy Ferriss, kterého dostala mezi celebrity kniha Čtyřhodinový pracovní týden – ihned po vydání se stala světových bestsellerem. Ne jinak to bylo i u nás. Timothy Ferriss je proslulý především tím, že vše, co radí, poctivě zkouší nejdříve na sobě.

Don Miguel Ruiz, který se věnuje předávání učení starých Toltéků, je pro mnohé výborným učitelem. Jeho nejznámějším a velmi inspirativním dílem je titul Čtyři dohody.

Recenze:

Přečtěte si v naší literární kavárně recenzi knihy: Don Miguel Ruiz - Čtyři dohody - Kniha moudrostí starých Toltéků

Poselství Napoleona Hilla: „Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout“. Tento americký spisovatel nám zanechal opravdové motivační skvosty. Každý, kdo má zájem na sobě pracovat, by se měl s jeho tituly seznámit.

Poslední dobou často slýcháme slovo prokrastinace. Jak se vyhnout tomuto nešvaru se dozvíte v knize Konec prokrastinace, napsané Petrem Ludwigem.

Další český autor, významný český psychiatr Radkin Honzák, se usadil na žebříčcích naučné literatury s dílem Psychosomatická prvouka.

Pomoc v práci či v podnikání

Za kultovní titul pro každého podnikatele se dá zcela právem považovat Restart od Frieda Jasona. Tento průvodce podnikatelským minimem je mimořádně poučný. Jak řekl slavný marketingový guru Seth Godin: „Tuto knihu lze přehlížet jen na vlastní nebezpečí“. Za zmínku také stojí Ben Horowitz a jeho kniha S potížemi je jedna potíž.

Důležitým autorem je beze sporu Stephen R Covey, který získal pro rok 2012 druhou pozici v celosvětovém žebříčku nejvlivnějších profesionálů. Kniha 7 návyků skutečně efektivních lidí se stala mezinárodním bestsellerem.

Postřehy od úspěšných

Inspirujme se od lepších a úspěšnějších, oni si tu svoji cestu už vyšlapali a mohou nám pomoci ušetřit spoustu energie. Z českých autorů je nutné zmínit „Břicháče Toma“ – Tomáše Kosačíka. Nejen jeho knihy o hubnutí se staly bestsellery. Kniha Promrhané dny – Myšlenky, které mi změnily život je výborný titul, psaný skvělou formou a zcela jistě by si ho měl každý, kdo touží po změně ve svém životě, pořídit. Jeho knihy pomohly už tisícům lidí. Proto je také jedním z nejoblíbenějších českých autorů a neustále se jeho tituly pohybují na předních příčkách TOP titulů.

Mark Manson zaujal svojí knihou Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le. Titul se okamžitě dostal na vrchol žebříčků a stal se právem bestsellerem. Kniha se opírá o jeho životní zkušenosti a měla by se stát povinnou četbou každého, kdo se ocitá na prahu dospělosti.

Knih toho typu je velká řada a každý si v té škále najde právě to, co potřebuje. Motivační literatura většinou slouží k uvědomění si toho, co dobře víme, ale denně na to zapomínáme. Pomůže nám utřídit si své myšlenky a dokáže nás posunout správným směrem. V dnešní době je to velmi populární žánr, který získává oblibu u stále větší masy čtenářů.

^ Zpátky nahoru

Přečtěte si více v naší literární kavárně