Počet nalezených produktů: 310

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Montgomery Hedvig, Saether Eivind: Zázračné rodičovství 1
359 Kč

288 Kč

Novinka

První z řady knih věnovaných rodinnému životu a výchově dětí. Je psaná pro rodiče v očekávání potomka, stejně jako pro ty, kteří už mají pár let své rodičovské kariéry za sebou a hledají radu v tom, co by mohlo být důležité.


Album naší holčičky-60%
249 Kč

99 Kč

Výprodej

Z knihy Album naší holčičky si můžete vytvořit originální deníček, který bude vaši holčičku provázet od narození až po první krůčky. Můžete si v něm zaznamenávat všechny důležité události, první slůvka, nejmilejší hračky a oblíbené činnosti.


Album našeho chlapečka-60%
249 Kč

99 Kč

Výprodej

Z knihy Album našeho chlapečka si můžete vytvořit originální deníček, který bude vašeho kloučka provázet od narození až po první krůčky. Můžete si v něm zaznamenávat všechny důležité události, první slůvka, nejmilejší hračky a oblíbené činnosti.


Album předškoláčka
199 Kč

169 Kč

Uchovejte si vzpomínky a sledujte krok za krokem vývoj, důležité momenty i úspěchy vašeho předškoláčka. Vlepujte fotografie a zapisujte do alba zajímavé postřehy nebo zážitky.


Říčan Pavel: Spirituální výchova v rodině
269 Kč

229 Kč

Toto je knížka pro rodiče, kteří chtějí pro své děti něco víc. Víc než aby byly zdravé, úspěšné a šťastně si užívaly všeho, co nabízí naše doba.


Anderliková Lore: Cesta k inkluzi
199 Kč

161 Kč

Nejnovější kniha Montessori pedagožky a terapeutky Lore Anderlikové přináší komplexní pohled na v dnešní době tolik diskutovanou otázku inkluze a její důležitost pro vývoj společnosti.


Časosběrná kronika naší rodiny
590 Kč

477 Kč

„Časosběrná kronika naší rodiny“ umožňuje zachytit ty nejdůležitější momenty v roce, abychom se k nim mohli jako rodina vracet.


Ballnik Peter: Otcem i po rozvodu
345 Kč

294 Kč

Po rozpadu manželství se stávají většinou ženy hlavními vychovateli společných dětí. Konflikt s partnerkou a psychická zátěž rozvodové situace často otcům ztěžují možnost uchovat si láskyplný vztah k dětem.


Banasinská-Rusková Dagmar: Zítra znovu
128 Kč

104 Kč

O umění párového soužití bylo za mnohá staletí popsáno již mnoho papíru, a přesto si lidé svůj život ve dvou často zbytečně komplikují vzájemným neporozuměním, nesmyslnými rozepřemi, hádkami a nezřídka dokonce násilím.


Behenský Petr: Aktivní učebnice dobrých mravů
225 Kč

182 Kč

Smyslem knihy není jen pouhé předčítání textů, prohlížení obrázků a následné odložení do regálu, tuto „učebnici“ jsme vypracovali tak, aby mohla být kapitolu po kapitole aktivní zábavou jak pro děti, tak i pro jejich rodiče.


Behinová Markéta, Kaiserová Klára: Výchova podle slavných maminek
299 Kč

242 Kč

Příběhy a poučení z úst slavných matek Naučit se důslednosti, jít příkladem, cítit zodpovědnost za něčí život a připravovat potomka na dospělost… Výchova je právem nazývána nejtěžší disciplínou rodičovství.


Bejlková Milena, Pelikánová Marie,: Bylo jedno paraplíčko
345 Kč

287 Kč

Děti se hravou formou seznamují se změnami počasí, ročních období a se střídáním dne a noci. Zábavnými aktivitami si rozšiřují poznatky o vlastnostech některých zvířat a rozšiřují si slovní zásobu o přirovnání. Poznávají houby a vyrábějí je z těsta.


Biddulph Steve: Tajemství výchovy dívek
239 Kč

204 Kč

Dnešní dívky jsou víc než dřív vystaveny novým společenským tlakům, jako je předčasná sexualizace, vliv médií při utváření sexuální identity, důraz na tělesnou dokonalost.


Bílý Jan: Vidím v tobě Boha, vidím v tobě Bohyni
149 Kč

121 Kč

Další z motivačních knížek lektora osobního rozvoje, systemických konstelací a mužských kruhů. Tentokrát se zabývá partnerskými vzahy, konkrétně formou vztahu, kterou sám nazývá „partnerstvím třetího stupně“.


Blechová Zdenka: JÁ + TY - Osudový nebo duchovní partner * Sex * Peníze
430 Kč

348 Kč

Může se stát osudový partner duchovním partnerem? To je otázka, kterou častou slyším. Tato kniha ukazuje rozdíl mezi duchovním a osudovým partnerem. Dozvíte se, že sexualita je vlastně potřeba se zalíbit druhému, abych se s ním mohla učit.


Brabec Jiří: Jak vyjít se životem - Kniha nejen pro ženy
229 Kč

185 Kč

Některá doporučení i konkrétní rady v této knize, jak například vyjít s mužem, se ženou, s rodiči, s tchyní, se sourozenci a rodinou vůbec, či rady, jak vyjít s úředníkem, nadřízeným, blbcem, soudem, lékařem, ale i jak vyjít s penězi a se životem vůb


Brabec Jiří: Nejsem žádná čúza - Mám žárlivého manžela
199 Kč

161 Kč

Ženy jsou často svými partnery podezřívány z nevěry oprávněně, ale mnohokrát také neoprávněně. Snad je žárlivost jakousi geneticky zakódovanou vlastností mužů, ovšem ne všichni jsou takto narušení jedinci.


Bromfield Richard: Stop rozmazlování!
99 Kč

85 Kč

Odmítá si vaše dítě pravidelně čistit zuby, uklízet pokoj, při každém nákupu žadoní o hračku či dobrotu nebo stále naléhá o vyšší kapesné? Máte pocit, že je možná trochu rozmazlené a chtěli byste to změnit?


Brycz Pavel: Tátologie 2 aneb nefňukejte a pochlapte se
229 Kč

185 Kč

Jeden z nejvtipnějších autorů současnosti znovu radí, jak být dobrým otcem Tátologie 2 (aneb nefňukejte a pochlapte se) navazuje na Tátologii aneb rady začínajícím tatínkům, kteří nechtějí brzy skončit.


Brycz Pavel: Tátologie - Rady pro začínající tatínky
239 Kč

193 Kč

Každý autor chce psát knihy, které mají hlavu a patu. A aspoň jednou za život napsat i takovou, která má koule. Tátologie dosáhla vysoké laťky: má hlavu, patu i koule.


Buber Martin: Řeči o výchově
168 Kč

142 Kč

Stále aktuální promluvy významného myslitele

Martin Buber nebyl jen výrazným náboženským myslitelem, znalcem židovské kultury a vrcholným představitelem tzv.


Buber Martin: Já a Ty
229 Kč

195 Kč

Nejslavnější kniha Martina Bubera, Já a Ty z roku 1923, je jedinečným příspěvkem k filozofii dialogu. Buber zde rozlišuje dvě základní nastavení, jež charakterizuje výrazy „Já–Ty“ a „Já–Ono“.


Burandová Dana: 7 klíčů ke šťastnému dítěti
250 Kč

202 Kč

„Abychom mohli dětem pomáhat, musíme je mít rádi“

Tato kniha byla napsána, aby pomáhala „dnešním“ dětem a jejím rodičům. Autorka svůj text podepřený celoživotními zkušenostmi rozdělila do sedmi základních témat – klíčů.


Bykovová Anna: Líná máma - Jak vychovat dítě
299 Kč

242 Kč

Autorka jednoduchým, lehkým a humorným jazykem vypráví o tom, jak vychovat samostatné dítě. Popisuje, v čem spočívá nebezpečí rodičovského perfekcionismu, přehnané péče a nadměrné kontroly.


Cain Susan: Tichá síla - Tajné přednosti introvertních dětí
389 Kč

331 Kč

To, že autorčin zájem o téma introverze tak neuvěřitelně zarezonoval, asi vypovídá o trendu naší doby – objevovat sílu v tom, co je (zdánlivě) slabé, a hodnotu v tom, co bylo dříve příliš nenápadné.


Cajthamlová Kateřina: Abeceda moderního rodiče
348 Kč

293 Kč

Na základě zkušeností ze své terapeutické praxe přichází MUDr. Kateřina Cajthamlová s knihou o rodičovství, výchově, úloze rodiny i pravidlech důležitých pro zdravý základ lidských vztahů.


Cassuto Dominique-Adele: Když chce dcera hubnout
165 Kč

141 Kč

Rodiče často řeší rozhodnutí svých dospívajících dcer začít s dietou a hubnutím. Dívky bývají ovlivněny vzhledem mediálních hvězd a modelek, někdy se ovlivňují navzájem a neuvědomují si, že pro dospívající může být rozhodnutí hubnout nebezpečné.