10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Příslušenství ke kojeneckým lahvím

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Akce
Dr.Brown´s láhev antikolik Options+ úzka 2v1 s hubičkou 250ml růžová Dr.Brown´s láhev antikolik Options+ úzka 2v1 s hubičkou 250ml růžová
Dr.Brown´s láhev antikolik Options+ úzka 2v1 s hubičkou 250ml růžová

Antikoliková úzká láhev Options od značky Dr.Brown´s přináší unikátní patentovaný systém přisávání. Systém výrazně snižuje výskyt bolesti bříška a nadýmání. Láhve s celým příslušenstvím pomáhají zachovávat vitamíny A, C, E díky prokazatelně nižší oxidaci.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dr.Brown´s Medical Specialty kojenecká láhev 250ml Dr.Brown´s láhev antikolik Options+ úzka 2v1 s hubičkou 250ml růžová
Dr.Brown´s Medical Specialty kojenecká láhev 250ml

Medical Specialty kojenecká láhev od značky Dr.Brown´s je vybavena regulačním ventilem navrženým ve spolupráci se specialisty. Jednosměrný ventil umožňuje krmení bez potřeby manuální pomoci. Balení obsahuje i čisticí kartáček.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Purakiki Kojenecká lahev nerezová 325 ml - pítko 6+ fialová Dr.Brown´s láhev antikolik Options+ úzka 2v1 s hubičkou 250ml růžová
Purakiki Kojenecká lahev nerezová 325 ml - pítko 6+ fialová

Kojenecké lahve Pura kiki jsou bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. Nerezová lahev je vyrobena z recyklovatelné, vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli. Neobsahuje toxiny, plast a BPA. Objem 325ml.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Nuk FC+ savička FLOW Control 6-18m. 2 ks Dr.Brown´s Láhev antikolik Options+ úzká 2x250ml plast
Nuk FC+ savička FLOW Control 6-18m. 2 ks

Silikonová savička FLOW Control značky NUK je určená pro děti od 6 do 18 měsíců a usnadní jim přechod k samostatnému pití. Nekapající savička má přirozený a správný tvar pro vývoj čelisti. Kompatibilní se všemi produkty z řady NUK First Choice.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pacific Baby Straw top Dr.Brown´s Láhev antikolik Options+ úzká 2x250ml plast
Pacific Baby Straw top

Pacific Baby Pítko Straw top jednoduše uzavřete, tekutina nevytéká a brčko zůstává čisté. Vhodné pro všechny velikosti a typy termosek Pacific Baby.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Dr.Brown´s Láhev antikolik Options+ úzká 2x250ml plast Dr.Brown´s Láhev antikolik Options+ úzká 2x250ml plast
Dr.Brown´s Láhev antikolik Options+ úzká 2x250ml plast

Antikoliková úzká láhev od značky Dr.Brown´s přináší unikátní patentovaný systém přisávání. Systém výrazně snižuje výskyt bolesti bříška a nadýmání. Vnitřní přítokový ventil zabraňuje tvorbě vzduchových bublin. Balení obsahuje 2 láhve a kartáček na čištění.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
b.box Náhradní brčka k Termosce na pití s brčkem 350 ml - 2 ks Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD837/12
b.box Náhradní brčka k Termosce na pití s brčkem 350 ml - 2 ks

Sada dvou náhradních brček k produktu Termoska na pití s brčkem 350 ml značky b.box. b.box Náhradní brčka k Termosce na pití s brčkem 350 ml – 2 ks je vyrobeno bez BPS, PVC, BPA a ftalátů. Náhradní savička není součástí balení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
3sprouts Stainless Steel Termoska na jídlo + vidlička Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD837/12
3sprouts Stainless Steel Termoska na jídlo + vidlička

Dětská termoska na jídlo od značky 3 Sprouts vyrobená z nerezové oceli. Termoska udrží pokrm teplý 6 hodin a studený až 8 hodin. Součástí termosky je také praktická vidlička.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD837/12 Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD837/12
Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD837/12

Dárková sada obsahuje 3 láhve o objemech 125, 260 a 330 ml a kartáč na láhve. Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD837/12 je vybavena ústní částí dudlíku, která funguje jako prs a dítě může pít svým vlastním rytmem. Navržené ke snížení rizika koliky a bolavého bříška.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 330ml (dudl.L) Pastelově šedá Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 330ml (dudl.L) Pastelově šedá
Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 330ml (dudl.L) Pastelově šedá

Kojenecká láhev Anti-Colic značky Twistshake je opatřena jedinečným systémem Twistflow, který aktivně snižuje riziko vzniku novorozenecké koliky. Praktické široké hrdlo oceníte především při čištění, které je velice snadné. Tvar láhve skvěle padne do ruky rodičů i dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dr.Brown´s Láhev antikolik Options+ úzká 3x 250 ml plast Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 330ml (dudl.L) Pastelově šedá
Dr.Brown´s Láhev antikolik Options+ úzká 3x 250 ml plast

Antikoliková úzká láhev od značky Dr.Brown´s přináší unikátní patentovaný systém přisávání. Systém výrazně snižuje výskyt bolesti bříška a nadýmání. Vnitřní přítokový ventil zabraňuje tvorbě vzduchových bublin. Balení obsahuje 3 láhve a kartáček na čištění.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Canpol CANPOL 7/408 Sada kartáčků na čištění hadiček a náustků Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 330ml (dudl.L) Pastelově šedá
Canpol CANPOL 7/408 Sada kartáčků na čištění hadiček a náustků

Sada kartáčků je určena k čištění brček a náustků i dalších těžko dostupných prvků kelímků a dětských lahví. Sada obsahuje štětce ve dvou velikostech, díky kterým snadno sladíte ten správný štětec do svého kelímku. Štětiny kartáčů jsou vyrobeny z plastu, který nepoškrábe povrch.

můžete mít 27.5. - 29.5.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Příslušenství ke kojeneckým lahvím.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Příslušenství ke kojeneckým lahvím výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Příslušenství ke kojeneckým lahvím akce.