Musclesport MCT olej 500ml
365 Kč

MCT olej je oproti jiným tukům snadno vstřebatelný, slouží k získání okamžité energie. Při sníženém příjmu energie ze stravy (tuků a sacharidů) napomáhá MCT olej uvolňovat podkožní tuk, který se pak rychleji štěpí a přeměňuje na energii. Naopak při vyšším příjmu energie, než je pro organismus potřebné, dochází za pomoci MCT oleje k ukládání podkožního tuku.


Wellness Food Turbo Fat Killer 20x 25 ml
799 Kč

532 Kč

Wellness Food Turbo Fat Killer 20× 25 ml je nový převratný spalovač na bázi přírodních rostlinných extraktů ze zelené kávy, ovoce a zeleniny. Kromě karnitinu obsahuje dva extrakty Svetol a Fiit-ns.


Fat Zero HCA, 100 kapslí
369 Kč

Přípravek FatZero HCA 100 kps. je ideální pomocník pro získání vysněné postavy. Díky obsahu kyseliny hydroxycitronové, která potlačuje tvorbu tukových rezerv z energie přijaté stravou a zároveň mírní pocity hladu bude hubnutí mnohem snazší.


Fat Zero CLA 60 tobolek

Fat Zero CLA 60 tobolek

Hodnocení: 5
425 Kč

371 Kč

FatZero CLA obsahuje konjugovanou linolovou kyselinu, která vyniká odbouráváním tuku, zároveň však příliš nesnižuje svalovou hmotu. CLA se běžně vyskytuje v přírodě a napomáhá kontrole metabolismu tuku.


Aminostar Fat Zero 4Men 100 cps
735 Kč

661 Kč

Přípravek FatZero 4Men 100 kps. je určen k účinnému snižování tělesné hmostnosti mužů. Přípravek obsahuje látky, které podporují metabolismus tuku a zvyšují energetický výdej a navíc je obohacen o Tribulus Terrestris, který podporuje sexuální funkce mužů a zyvšují hladinu testosteronu.


Extrifit Thermogel 25x 80 g Cherry
930 Kč

799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Komplexní spalovač tuků gelové konzistence Extrifit Thermogel 25× 80 g Cherry je díky obsaženým stimulantům kofeinu a taurinu vhodný při redukci podkožního tuku a rýsování svalů.


Weider Xtreme Thermo Stack 80 kapslí
1 045 Kč

836 Kč

Xtreme Thermo Stack je nejnovější hardcore termogenní směs urychlující metabolické procesy v těle a výrazně ovlivňující a podporující spalování tuků.


Nutrend FAT DIRECT 60 kapslí
420 Kč

378 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

FAT DIRECT je unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií.. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití.. FatDirect je totiž prvním nočním spalovačem od NUTRENDU.. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku..


Nutrend CLA + Carnitine Powder 300g
900 Kč

810 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CLA + CARNITINE POWDER je lahodný instantní nápoj bez cukru, určený pro konzumaci mimo sportovní aktivitu.


Weider CLA Capsules 120 kapslí
880 Kč

704 Kč

Doplněk, který pomáhá v odbourávání tuku a zároveň chrání svalovou hmotu a tím zabraňuje jo-jo efektu. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné při zvýšené tělesné zátěži, zejména pro sportovce.


Reflex Nutrition CLA 90 kapslí
599 Kč

539 Kč

Konjugovaná kyselina linoleová je přirozenou složkou v mase a dalších potravinách a je spojována s odbouráváním tuku.


Aminostar Fat Burner Thermogenic 90 cps
614 Kč

499 Kč

Doplněk stravy Aminostar Fat Burner Thermogenic v sobě spojuje látky Garcinia Cambogia a Citrus Aurantium. Tyto látky napomáhají k redukci hmotnosti a tělesného tuku. Podporují také metabolismus tuků a sacharidů.


Wellness Food Turbo Fat Killer 20x 25ml.
799 Kč

580 Kč

TURBO FAT KILLER – výrobek na bázi přírodních rostlinných extraktů.. Kromě karnitinu (Carnipur®), obsahuje nový Turbo Fat Killer dva extrakty Svetol® (Naturex) a Fiit-ns® (Fytexia), které byly vyvinuty přímo pro váhový management..


EnergyBody Thermo Caps + Sinetrol 120kapslí
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Termogenní směs silných a účinných stimulátorů, vhodné pro aktivní sportovce a jedince zaměřené na intenzivní odbourávání tuku a okysličování organismu.


Prom-IN Lean Solution  180 kapslí
620 Kč

559 Kč

Lean Solution nabízí jedinečný 3 fázový komplex pro optimální managment kontroly tělesné hmotnosti. Je unikátní extra vysokým množstvím účinných složek.


MyoTec CLA 180 kapslí
885 Kč

799 Kč

Konjugovaná kyselina linolová vyrobená pod ochrannou známkou Clarinol®. Ta je garancí obsahu nejvíce využitelných a účinných látek – 50% izomerů cis 9, trans 11 mastných kyselin a 50% izomerů trans 10, cis 12 mastných kyselin.


Weider Thermo Caps 120 kapslí
950 Kč

760 Kč

Termogení spalovač tuku od společnosti Weider. Efektivní kombinace devíti složek pro Vaše hubnutí. Zvyšuje úroveň metabolismu, stabilizuje hladinu krevního cukru, podporuje transport mastných kyselin a jejich využití jako zdroje energie.


Reflex Nutrition Thermo Fusion 100 kapslí
839 Kč

749 Kč

Po dlouhá léta po nás naši exkluzivní zákazníci žádali spalovač tuku, založený na nejnovějších vědeckých trendech, garantující špičkové výsledky.


Max Muscle Max Cleanse and Lean 100 kapslí
1 000 Kč

800 Kč

Trénujete tvrdě, abyste vypracovali své tělo a chcete také samozřejmě vidět adekvátní výsledky.. V tom vám může pomoct právě tento produkt, který je jednou z posledních inovací výzkumného týmu spol.. Max Muscle..


Penco SLIM EFFECT 500ml Třešeň
319 Kč

Slim Effect patří mezi nejlepší prostředky na hubnutí na našem trhu. Obsahuje velmi koncentrovanou směs účinných látek. Výrazně snižuje chuť k jídlu, umožňuje nárůst tréninkové intensity. Jako jeden z mála přípravků účinkuje i bez fyzické aktivity.


Penco FAT BURNER 90 tbl.
419 Kč

Fat Burner je systém čtyř účinných vzájemně se doplňujících složek, které zasahují do metabolizmu základních živin a přispívají k odstraňování přebytečných tukových rezerv.