Tommee Tippee Náhradní kazety SANGENIC Twist&Click 6ks
1 290 Kč 1 190 Kč
+ doprava zdarma

Nový kazetový systém Twist and Click je modernizací stávajícího systému, který je dále vylepšován, protože je šetrnější k životnímu prostředí (spotřebovává méně fólie než předchozí systém, zatímco části koše jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů).

Chicco Koš na pleny

Chicco Koš na pleny

Hodnocení: 4,2
1 459 Kč 1 435 Kč
+ doprava zdarma

Chicco koš na pleny je bez zápachu a šetří vaše peníze. Díky patentovanému zařízení (WO 2014/035249) a inovativnímu systému těsnění, zabraňuje v úniku nepříjemnému zápachu. Koš je neobyčejně úsporný, protože využívá obyčejné plastové sáčky místo nákladných výměnných kazet s náhradními kapsami, což šetří vaše finance a zároveň působí ekologicky, snižujíc tvorbu plastů a usnadňuje recyklační proces.

Tommee Tippee Náhradní kazety Sangenic Simplee, 3 ks
519 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní kazety s antibakteriální fólií do koše Tommee Tippee Sangenic Simplee nabízí jednoduchý způsob, jak udržet v dětském pokoji čistotu bez zápachu. Antibakteriální složka fólie zničí 99% baktérií. Kapacita jedné kazety je až 180 plen (vel. 2–5kg).

Tommee Tippee Náhradní kazety SANGENIC Twist&Click 3ks
699 Kč 690 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní kazety Sangenic Twist 3ks vhodná pro všechny dosud prodávané koše na pleny Sangenic, kromě koše Simplee. Jedná se o nový kazetový systém Twist and Click je modernizací stávajícího systému, který je dále vylepšován, protože je šetrnější k životnímu prostředí.

Tommee Tippee Náhradní kazety Sangenic Twist 18ks (univerzální)
3 299 Kč 2 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální náhradní kazety jsou vhodné do košů Tommee Tippee Sangenic Twist & Click a Sangenic Tec, tedy do košů s technologií Twist pro bezdotykové zabalení pleny do fólie. Nepropustná fólie s antibakteriální ochranou a příjemnou citrónovou vůní zabraňuje zápachu a zároveň ničí 99% bakterií.

Tommee Tippee Koš na pleny Sangenic Twist&Click
739 Kč 699 Kč

Designový koš na jednorázové pleny Sangenic Twist & Click od značky Tommee Tippee umožňuje bezdotykové zabalení použitých plen. Součástí koše je výměnná kazeta s fólií, jejíž antibakteriální složka zničí 99 % bakterií. Díky technologii Twist & Click se plena v koši zabalí do fólie s příjemnou citrónovou vůní a s pomocí pístu je zatlačena do koše.

Tommee Tippee Koš na pleny Sangenic Simplee
539 Kč 469 Kč
+ doprava zdarma

Tommee Tippee Koš na pleny Sangenic Simplee na jednorázové pleny chrání dětský pokoj před zápachem i baktériemi. Součástí koše je kazeta s antibakteriální fólií, jejíž antibakteriální složka fólie zničí 99% baktérií.

Tommee Tippee Koš na pleny Sangenic Twist & Click zelený
739 Kč 699 Kč

Koš na pleny Sangenic Twist & Click od značky Tommee Tippee umožňuje bezdotykové zabalení použitých plen. Pomocí technologie Twist & Click se plena v koši zabalí do fólie s příjemnou citrónovou vůní a dále je pomocí pístu zatlačena dovnitř koše.

Angel Care Náhradní kazety 6 ks
1 250 Kč 1 090 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní kazety jsou vhodné pro koše na použité pleny. Fólie disponuje 7 vrstvami s kyslíkovou bariérou a technologií OdourSeal, která zabrání propustnosti molekul zápachu a bakterií. Kazeta obsahuje fólii tzv. „nekonečný" pytel – pro použité pleny má dlouhou výdrž až 180 plen vel. 1. Angel Care Náhradní kazety 6 ks využije každá maminka.

Korbell Náhradní náplň na Korbell
199 Kč 159 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní igelitová náplň do koše Korbell 46cm/18 litrů. Ekologicky rozložitelný pytel (doba rozkladu – 9 měsíců až 5 let).

keeeper koš na pleny Winnie Pooh bílá
240 Kč

OKT Koš na pleny „Winnie Pooh“ z bílé kolekce je veselý plastový koš s praktickým víkem pro zamezení volně se šířícího zápachu (ať už plen, či jiného domácího odpadu). Mnohostranné využití pro celou rodinu.

Korbell Koš na pleny

Korbell Koš na pleny

Hodnocení: 4,6
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koš na pleny Korbell lze používat kdekoliv v domě, kde se chcete zbavit zápachu odpadků. Nepropouští zápach díky systému ABS (easy-clean). Jednoduché doplnění pytle.

Korbell Koš na pleny Plus

Korbell Koš na pleny Plus

Hodnocení: 4,9
949 Kč 802 Kč
+ doprava zdarma

Koš na pleny Plus Korbell lze používat kdekoliv v domě, kde se chcete zbavit zápachu odpadků. Nepropouští zápach díky systému ABS (easy-clean). Jednoduché doplnění pytle.

Bebe-jou Kyblík na pleny
429 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bebe-Jou Kyblík na pleny je určený nejen na plenky, hodí se i na nalévání a vylévání vody z vaničky, je uzpůsobený i ke koupání novorozenců. Je vybaven víkem, které nepropustí zápach.

Angel Care Náhradní kazety 3 ks
620 Kč 580 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní kazety jsou vhodné pro koše na použité pleny. Fólie disponuje 7 vrstvami s kyslíkovou bariérou a technologií OdourSeal, která zabrání propustnosti molekul zápachu a bakterií. Kazeta obsahuje fólii tzv. „nekonečný" pytel – pro použité pleny má dlouhou výdrž až 180 plen vel. 1. Angel Care Náhradní kazety 3 ks využije každá maminka.

Luma Kyblík na pleny s víkem
359 Kč
+ doprava zdarma

Krásný a moderní kyblík Luma je určený nejen na plenky, ale hodí se i na nalévání a vylévání vody z vaničky. Je vybaven víkem, které nepropustí zápach.

Bebe-jou Kyblík na pleny s víkem Lou-Lou
459 Kč

Mnohostranně použitelný kyblík na pleny. Kyblík na pleny od Bébé-jou je praktický mnohostranně použitelný výrobek. Do kyblíku na pleny dává mnoho maminek jen použité pleny, ale kyblík od Bébé-jou slouží také pro snadné plnění a vyprazdňování vaničky při koupání. K tomu účelu je opatřen integrovaným úchytem na spodní straně, který umožňuje snadnější nalití vody do vaničky. Obsah kyblíku je 14 litrů, právě tolik, kolik potřebují děti ke koupání ve vaničce Bébé-jou. Proto nikdy nebudete mít ve vaničce příliš vody. A když ji budete vypouštět do kyblíku, nepřeteče vám. Vaničku tak můžete mít umístěnu i mimo koupelnu, ve které často nebývá dost místa. Kyblík je šetrný k životnímu prostředí, a je vybaven víkem.

Bebe-jou Kyblík na pleny

Bebe-jou Kyblík na pleny

Hodnocení: 3,8
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kyblík na pleny Bebejou je určený nejen na plenky, ale hodí se i na nalévání a vylévání vody z vaničky a je uzpůsobený i ke koupání novorozenců. Je vybaven víkem, které nepropustí zápach.

shumee Náhradní kazety do koše na použité pleny Angelcare, 12 ks
1 838 Kč
+ doprava zdarma

Pokud máte doma miminko, koš na použité pleny je k nezaplacení. Zachytí totiž veškeré nepříjemné pachy. S naší praktickou sadou náhradních kazet se tudíž rychle a hygienicky zbavíte všech použitých plen. Kazety se snadno používají. Součástí každé z nich je pytel, do kterého se vejde víc jak 180 použ

Bebe-jou Kyblík na pleny s víkem Leopard
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kyblík na pleny je o objemu 14 l, který odpovídá množství vody pro naplnění vaničky na koupání. Je opatřen víkem, které nepropouští pach použitých plen. Součástí je sklopná rukojeť s ergonomickým úchytem. Bebe-jou Kyblík na pleny s víkem Leopard se velmi snadno čistí.

Bambinomio kyblík na plenky bílý/levandule
559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento jedinečný kyblík na pleny poskytuje perfektní místo pro ukládání použitých plenek přpravených k praní. Je jednoduchý na ovládání, vypadá skvěle a zároveň je velmi praktický.

keeeper Koš na pleny "Mickey&Minnie"
211 Kč

OKT Koš na pleny „Mickey&Minnie“ je veselý plastový koš s praktickým víkem pro zamezení volně se šířícího zápachu (ať už plen, či jiného domácího odpadu). Mnohostranné využití pro celou rodinu.

Angel Care Koš na pleny Classic + 1 kazeta
729 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koš na pleny disponuje kapacitou cca 38 plen. Stačí pouze zatlačit plenu přes pachovou záklopku do fólie. Ta je hygienická a dlouhotrvající. Součástí je kazeta na 180 plenek. Angel Care Koš na pleny Classic + 1 kazeta využije každá maminka.

Tommee Tippee Náhradní kazeta Sangenic Simplee, 1 ks
239 Kč

Náhradní kazeta s antibakteriální fólií do koše Tommee Tippee Sangenic Simplee nabízí jednoduchý způsob, jak udržet v dětském pokoji čistotu bez zápachu. Antibakteriální složka fólie zničí 99% bakterií. Kapacita kazety je až 180 plen (vel. 2–5kg).

GaGa's pleny Nepromokavý pytel na pleny LESNÍ
240 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nepromokavý pytel od GaGa's plen je praktický díky dvěma odděleným kapsám z nepropustného materiálu. Můžete v něm tak bez obav přenášet vlhké plavky, pleny, kosmetiku, oblečení apod.Výborný pomocník na cesty v atraktivním designu.

GaGa's pleny Nepromokavý pytel na pleny VELRYBA
240 Kč

Novinka

Nepromokavý pytel od GaGa's plen je praktický díky dvěma odděleným kapsám z nepropustného materiálu. Můžete v něm tak bez obav přenášet vlhké plavky, pleny, kosmetiku, oblečení apod.Výborný pomocník na cesty v atraktivním designu.

Bebe-jou Kyblík na pleny s víkem Rainbow Sky
429 Kč

Nepostradatelný kyblík značky BEBE-JOU na použité pleny ocení každá domácnost. Neutrální ale vysoce módní barva je praktická do výbavičky ještě před narozením miminka. Kyblík je vhodným i pro používání vaničky BEBE-JOU Rainbow Sky. Má objem 14 l, který je potřebný pro dostatečné naplnění vaničky. Vodu z vaničky můžete rovnou vypustit do kyblíku a díky ergonomickému madlu jednoduše odnesete.

Angel Care Náhradní kazeta Single
209 Kč

Náhradní kazeta je vhodná pro koše na použité pleny. Fólie disponuje 7 vrstvami s kyslíkovou bariérou a technologií OdourSeal, která zabrání propustnosti molekul zápachu a bakterií. Kazeta obsahuje fólii tzv. „nekonečný“ pytel – pro použité pleny – dlouhá výdrž180 plen vel. 1. Angel Care Náhradní kazeta Single využije každá maminka.

Bambinomio Kyblík na plenky a síťky na praní
791 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bambinomio Kyblík na plenky a síťky na praní je výhodný set kyblíku spolu se 2 síťkami na plenky, které usnadňují vkládání plenek do pračky. Zvyšte si pohodlí při používání látkových plenek na maximum.

Angel Care Koš na pleny Dress UP + 1 kazeta
949 Kč
+ doprava zdarma

Koš na pleny disponuje kapacitou cca 38 plen. Stačí pouze zatlačit plenu přes pachovou záklopku do fólie. Ta je hygienická a dlouhotrvající. Součástí je kazeta na 180 plenek. Angel Care Koš na pleny Dress UP + 1 kazeta využije každá maminka.

GaGa's pleny Síťka na praní
129 Kč

Novinka

Síťka na praní látkových plen a dalších věcí slouží k snadnému ukládání plen do pračky. Není nutná manipulace s použitými plenami, stačí síťku s plenami vložit do pračky a dát prát. Lze využít i na praní ostatního prádla.

GaGa's pleny Nepromokavý pytel na pleny BAREVNÉ KOČKY
240 Kč

Nepromokavý pytel od GaGa's plen je praktický díky dvěma odděleným kapsám z nepropustného materiálu. Můžete v něm tak bez obav přenášet vlhké plavky, pleny, kosmetiku, oblečení apod.Výborný pomocník na cesty v atraktivním designu.

Korbell Náhradní náplň na Korbell Plus
199 Kč 169 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní igelitová náplň do koše Korbell Plus 26L/52cm. Ekologicky rozložitelný pytel (doba rozkladu – 9 měsíců až 5 let).

Skip hop Koš separační na pleny
2 599 Kč

Koš na pleny od značky Skip Hop v elegantním a moderním designu skvěle zapadne do každého interiéru. Nádoba z ušlechtilé oceli a dvojitý systém uzávěrů spolehlivě uzavřou zápach uvnitř. Vhodný pro standartní kuchyňské pytle. Součástí koše je praktický úložný prostor.

Tommee Tippee Náhradní kazety Sangenic Twist 12ks (univerzální)
2 399 Kč 2 190 Kč
+ doprava zdarma

Univerzální náhradní kazety jsou vhodné do košů Tommee Tippee Sangenic Twist & Click a Sangenic Tec, tedy do košů s technologií Twist pro bezdotykové zabalení pleny do fólie. Nepropustná fólie s antibakteriální ochranou a příjemnou citrónovou vůní zabraňuje zápachu a zároveň ničí 99% bakterií.

Tommee Tippee Náhradní kazeta Sangenic Twist 1ks (univerzální)
269 Kč
+ doprava zdarma

Univerzální náhradní kazeta je vhodná do košů Tommee Tippee Sangenic Twist & Click a Sangenic Tec, tedy do košů s technologií Twist pro bezdotykové zabalení pleny do fólie. Nepropustná fólie s antibakteriální ochranou a příjemnou citrónovou vůní zabraňuje zápachu a zároveň ničí 99% bakterií.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Koše na pleny.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Koše na pleny výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Koše na pleny akce.