Tommee Tippee Koš na pleny Sangenic Tec
739 Kč

554 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Speciální koš SANGENIC TEC na jednorázové plenky umožňuje bezdotykové zabalení použitých plen. Fólie nepropustí žádný zápach a její složení zabíjí všechny bakterie. Součástí koše je výměnná kazeta s antibakteriální fólií, jejíž antibakteriální složka zničí 99% baktérií.


Tommee Tippee Náhradní kazety Sangenic Simplee, 3 ks-21%
549 Kč

429 Kč

Akce

Náhradní kazety s antibakteriální fólií do koše Tommee Tippee Sangenic Simplee nabízí jednoduchý způsob, jak udržet v dětském pokoji čistotu bez zápachu. Antibakteriální složka fólie zničí 99% baktérií. Kapacita jedné kazety je až 180 plen (vel. 2–5kg).


Tommee Tippee Sangenic kazety univerzální + koš TEC-28%
1 189 Kč

849 Kč

Akce

Speciální koš SANGENIC TEC na jednorázové plenky umožňuje bezdotykové zabalení použitých plen. Fólie nepropustí žádný zápach a její složení zabíjí všechny bakterie. Nyní v ekonomickém balení se 4 kusy náhradních kazet do koše.


Korbell Náhradní náplň na Korbell
199 Kč

159 Kč

Náhradní igelitová náplň do koše Korbell 46cm/18 litrů. Ekologicky rozložitelný pytel (doba rozkladu – 9 měsíců až 5 let).


Korbell Koš na pleny

Korbell Koš na pleny

Hodnocení: 5
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koš na pleny Korbell lze používat kdekoliv v domě, kde se chcete zbavit zápachu odpadků. Nepropouští zápach díky systému ABS (easy-clean). Jednoduché doplnění pytle.


keeeper koš na pleny Winnie Pooh bílá
199 Kč

OKT Koš na pleny „Winnie Pooh“ z bílé kolekce je veselý plastový koš s praktickým víkem pro zamezení volně se šířícího zápachu (ať už plen, či jiného domácího odpadu). Mnohostranné využití pro celou rodinu.


Luma Kyblík na pleny s víkem
359 Kč

Krásný a moderní kyblík Luma je určený nejen na plenky, ale hodí se i na nalévání a vylévání vody z vaničky. Je vybaven víkem, které nepropustí zápach.


keeeper Koš na pleny "Mickey&Minnie"
199 Kč
196 Kč

OKT Koš na pleny „Mickey&Minnie“ je veselý plastový koš s praktickým víkem pro zamezení volně se šířícího zápachu (ať už plen, či jiného domácího odpadu). Mnohostranné využití pro celou rodinu.


keeeper Koš na pleny Hippo
199 Kč

185 Kč

Koš na pleny Hippo ve veselé zvířátkové kolekci, s praktickým víkem pro zamezení šíření zápachu. Tento plastový roztomilý koš na pleny nalezne v domácnosti mnohostranné využití pro celou rodinu.


Bambinomio kyblík na plenky bílý/levandule
529 Kč

Tento jedinečný kyblík na pleny poskytuje perfektní místo pro ukládání použitých plenek přpravených k praní. Je jednoduchý na ovládání, vypadá skvěle a zároveň je velmi praktický.


Bebe-jou Kyblík na pleny

Bebe-jou Kyblík na pleny

Hodnocení: 3,5
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kyblík na pleny Bebejou je určený nejen na plenky, ale hodí se i na nalévání a vylévání vody z vaničky a je uzpůsobený i ke koupání novorozenců. Je vybaven víkem, které nepropustí zápach.


Bebe-jou Kyblík na pleny
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bebe-Jou Kyblík na pleny je určený nejen na plenky, hodí se i na nalévání a vylévání vody z vaničky, je uzpůsobený i ke koupání novorozenců. Je vybaven víkem, které nepropustí zápach.


Korbell Koš na pleny Plus
949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koš na pleny Plus Korbell lze používat kdekoliv v domě, kde se chcete zbavit zápachu odpadků. Nepropouští zápach díky systému ABS (easy-clean). Jednoduché doplnění pytle.


Tommee Tippee Náhradní kazety SANGENIC Twist&Click 6ks-31%
1 449 Kč

999 Kč

Akce

Nový kazetový systém Twist and Click je modernizací stávajícího systému, který je dále vylepšován, protože je šetrnější k životnímu prostředí (spotřebovává méně fólie než předchozí systém, zatímco části koše jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů).


Tommee Tippee Koš na pleny Sangenic Simplee
469 Kč

399 Kč

Tommee Tippee Koš na pleny Sangenic Simplee na jednorázové pleny chrání dětský pokoj před zápachem i baktériemi. Součástí koše je kazeta s antibakteriální fólií, jejíž antibakteriální složka fólie zničí 99% baktérií.


Tommee Tippee Sangenic kazety univerzální  - rozbaleno
1 139 Kč

827 Kč

Rozbaleno

Speciální koš SANGENIC plus na jednorázové plenky umožňuje bezdotykové zabalení použitých plen. Fólie nepropustí žádný zápach a její složení zabíjí všechny bakterie. Nyní v ekonomickém balení se 4 kusy náhradních kazet do koše.


keeeper Koš na pleny "Forest"
199 Kč

OKT Koš na pleny „Forest“ – plastový koš s praktickým víkem pro zamezení volně se šířícího zápachu (ať už plen, či jiného domácího odpadu). Mnohostranné využití pro celou rodinu, neutrální hnědá barva.


Chicco Koš na pleny
1 349 Kč
+ doprava zdarma

Chicco koš na pleny je jedinečný koš, díky kterému se nebude zápach šířit místností. Do koše můžete využít jakékoliv plastové sáčky.