10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Plenky a přebalování

Plenky a přebalování

Dětské plenky lze vybrat jako jednorázové dětské pleny nebo pratelné plenkové kalhotky. Při přebalování budete potřebovat i vlhčené ubrousky, krémy a přebalovací podložku.

Plenky do vody a na plavání

Plenky provází dítě po několik let. Zapotřebí jsou jednorázové pleny oblíbených značek, ale i látkové pleny. Na plavání s dětmi a na dovolenou jsou nutné pleny do vody.

Ekologické dětské plenky

Vybrat můžete i pleny bez chemikálií a vůní. BIO a EKO pleny neobsahují chlór. Plenky i jejich obaly jsou rozložitelné. Nákupem přispíváte k lepšímu životnímu prostředí.

Plenkové kalhotky

Pro větší děti (cca od 6 kg) jsou praktické plenkové kalhotky. Umožňují opětovné nasazení. Vhodné jsou i v případě, když se děti hůře přebalují nebo tahají za samolepky plenek. Plenkové kalhotky jsou k dostání i v pratelné verzi. Vybrat můžete svrchní kalhotky a vkládací pleny nebo all-in-one variantu.

Vlhčené ubrousky

Pro snadnější přebalování, pobyt venku nebo na cesty jsou vhodné vlhčené ubrousky. K dostání jsou i ubrousky pro citlivou pleť novorozenců.

Přebalovací podložky

Přebalovací podložky jsou z omyvatelných materiálů či jednorázové. K lékaři nebo pro pobyt venku budete potřebovat jednorázové přebalovací podložky.

Krémy na opruzeniny

Po očištění vždy použijte kvalitní krémy proti opruzeninám. Jako prevence působí i klasický dětský zásyp.

→ Pro odkládání špinavých plen pořiďte samostatné koše na plenky, které se snadno vynáší a zabraňují šíření zápachu.