Avicentra Křupky barevné pro hlodavce 200 g
32 Kč 20 Kč

Doplňkové krmivo je ideální pro králíky, činčily, burunduky, křečky a křečíky, morčata, myši, osmáky, pískomily, potkany a tarbíky. Avicentra Křupky barevné pro hlodavce 200 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Standard pro malé hlodavce 500 g
24 Kč 21 Kč

Základní a kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši, osmáky, ale i pískomily, potkany a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců. Avicentra Standard pro malé hlodavce 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Apetit Chléb svatojánský 150 g
24 Kč 22 Kč

Doplňkové krmivo pro domácí hlodavce a papoušky se složením z lusků rohovníku. Pamlsek vhodný k odměňování nebo vylepšení stravy vašeho zvířátka. Doporučený přísun s ohledem na zkonzumování do následujícího dne. Apetit Chléb svatojánský je dodáván v praktickém balení o 150 g, které schováte i do přepravní tašky.

Apetit Green Rolls 120 g
24 Kč 23 Kč

Doplňkové krmivo pro domácí hlodavce se složením z úsušků pícnin. Pamlsek vhodný k odměňování a rozmazlování vašeho mazlíčka. Doporučený přísun s ohledem na zkonzumování do následujícího dne. Apetit Green Rolls je dodáváno v praktickém balení o 120 g, které schováte i do přepravní tašky.

Darwin's Drobný hlodavec special 500g
69 Kč 23 Kč

Kompletní a pestré krmivo pro drobné hlodavce doplněné o nezbytnou živočišnou složku. Se zvýšeným obsahem živin a vitamínovými doplňky pro zdraví a vitalitu.

Apetit Extrudovaný doplněk H 100 g
24 Kč 23 Kč

Doplňkové krmivo pro domácí hlodavce se složením z obilovin a přidatných látek. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Doporučený přísun v malém množství s ohledem na brzké zkonzumování. Apetit Extrudovaný doplněk H je dodáván v praktickém balení o 100 g, které schováte i do přepravní tašky.

Avicentra Speciál pro malé hlodavce 500 g
34 Kč 25 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Speciální a kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši, osmáky, ale i pískomily, potkany, burunduky a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců. Avicentra Speciál pro malé hlodavce 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Standard pro morčata 1 kg
39 Kč 25 Kč

Základní a kompletní krmivo pro morčata obsahuje kukuřici, pšenici i ječmen. Avicentra Standard pro morčata 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Granule pro činčily 500 g
28 Kč

Základní krmivo pro činčily ve formě granulí. Avicentra Granule pro činčily 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Speciál pro morčata 500 g
36 Kč 29 Kč

Vyvážené a kompletní krmivo pro morčata obsahuje kukuřici, pšenici i svatojánský chléb. Avicentra Speciál pro morčata 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Tyčinky ovocné pro velké hlodavce 120 g
39 Kč 29 Kč

Ovocné tyčinky jsou ideální pochoutkou pro větší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky ovocné pro velké hlodavce 120 g jsou vhodné pro králíky, morčata, potkany a činčily.

Darwin's Morče a králík standard 1kg
89 Kč 29 Kč

Pestré a kompletní krmivo pro morčata a králíky se zvýšeným obsahem živin, minerálních látek, vitamínů a antioxidantů. Obsahuje obiloviny, semena, bílkovinné extrakty a vedlejší výrobky rostlinného původu, ovoce a kvasnice.

Darwin's Morče a králík special 500g
79 Kč 30 Kč

Pestré a kompletní krmivo pro morčata a králíky se zvýšeným obsahem živin, minerálních látek, vitamínů a antioxidantů. Obsahuje obiloviny, semena, bílkovinné extrakty a vedlejší výrobky rostlinného původu, ovoce, zeleninu, ořechy a kvasnice.

Avicentra Standard pro malé hlodavce 1 kg
42 Kč 31 Kč

Základní a kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši, osmáky, ale i pískomily, potkany a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců. Avicentra Standard pro malé hlodavce 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Tyčinky ořechové pro velké hlodavce 120 g
39 Kč 31 Kč

Ořechové tyčinky jsou ideální pochoutkou pro větší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky ořechové pro velké hlodavce 120 g jsou vhodné pro králíky, činčily, morčata a potkany.

Darwin's Činčila standard 1kg
79 Kč 32 Kč

Kompletní a pestré krmivo pro činčily doplněné o vitamínové doplňky pro zdraví a vitalitu. Snížený obsah tuků a cukrů je samozřejmostí.

LIMARA Svatojánský chléb 300 g
35 Kč

Lusky z rohovníku jsou vhodné pro přimíchávání do krmných směsí. Avicentra Svatojánský chléb 300 g je ideální pro velké papoušky a hlodavce typu jako králík, křeček či morče.

Avicentra Kolečka s vojtěškou pro hlodavce 200 g
36 Kč

Doplňkové krmivo je ideální pro králíky, činčily, burunduky, křečky a křečíky, morčata, myši, osmáky, pískomily, potkany a tarbíky. Avicentra Kolečka s vojtěškou pro hlodavce 200 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Darwin's Drobný hlodavec happy mix 500g
99 Kč 38 Kč

Kompletní a pestré krmivo pro drobné hlodavce doplněné o nezbytnou živočišnou složku. Se zvýšeným obsahem živin a vitamínovými doplňky pro zdraví a vitalitu.

Avicentra Deluxe pro morčata 500 g
62 Kč 39 Kč

Výběrové a kompletní krmivo pro morčata obsahuje kukuřici, banánové chipsy i svatojánský chléb. Avicentra Deluxe pro morčata 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Tyčinky ovocné pro malé hlodavce 120 g
39 Kč

Ovocné tyčinky jsou ideální pochoutkou pro menší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky ovocné pro malé hlodavce 120 g jsou vhodné pro křečky, křečíky, myši, pískomily, potkany a tarbíky.

Darwin's Činčila happy mix 500g
99 Kč 39 Kč

Kompletní a pestré krmivo pro činčily doplněné o vitamínové doplňky pro zdraví a vitalitu. Snížený obsah tuků a cukrů je samozřejmostí.

Darwin's Drobný hlodavec special 1kg
99 Kč 39 Kč

Kompletní a pestré krmivo pro drobné hlodavce doplněné o nezbytnou živočišnou složku. Se zvýšeným obsahem živin a vitamínovými doplňky pro zdraví a vitalitu.

Darwin's Nutrin Complete křeček 400g
129 Kč 40 Kč

Krmení je jednoduché, přehledné, a vždy víte, že křeček dostal to, co potřebuje. Krmivo je vyváženým zdrojem veškerých potřebných živin, vitamínů a minerálů, příznivě působí na imunitní a detoxikační funkce organismu, tvar, textura a tvrdost granulí výrazně podporuje obrus zubů

Darwin's Nutrin Complete králík junior 400g
129 Kč 40 Kč

Krmení je jednoduché, přehledné, a vždy víte, že králík dostal to, co potřebuje. Krmivo je vyváženým zdrojem veškerých potřebných živin, vitamínů a minerálů, příznivě působí na imunitní a detoxikační funkce organismu, tvar, textura a tvrdost granulí výrazně podporuje obrus zubů

Darwin's Nutrin Complete potkan 400g
129 Kč 40 Kč

Krmivo Nutrin Complete Rat, je určeno pro potkany. V případě, že toto krmivo podáváte poprvé, změna krmiv by měla proběhnout postupně, krmení je jednoduché, přehledné, a vždy víte, že potkan dostal to, co potřebuje.

Darwin's Nutrin Complete činčila 400g
129 Kč 40 Kč

Krmivo Nutrin Complete Chinchilla, je určeno pro činčily. V případě, že toto krmivo podáváte poprvé, změna krmiva by měla proběhnout postupně.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Krmivo pro malá zvířata.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Krmivo pro malá zvířata výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Krmivo pro malá zvířata akce.