Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Květináče

Materiál: plast

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Materiál
    plast
    ×
J.A.D. TOOLS Květináč SUNNY 350 mm J.A.D. TOOLS Květináč RATOLLA SQUARE 250 mm
J.A.D. TOOLS Květináč SUNNY 350 mm

Kulatý květináč z kvalitního plastu dekorovaný pásem slunečnic je vhodný do interiéru i ven. Jeho průměr činí 35 cm a je snadný na údržbu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
J.A.D. TOOLS Květináč RATOLLA SQUARE 250 mm J.A.D. TOOLS Květináč RATOLLA SQUARE 250 mm
J.A.D. TOOLS Květináč RATOLLA SQUARE 250 mm

Plastový květináč s půdorysem ve tvaru čtverce o délce hrany 25 cm má vzhled pleteného ratanu a můžete jej využít v interiéru i venku. Kvalitní plast zaručí odolnost proti slunci.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Pecka cena
J.A.D. TOOLS Květináč RATO SQUARE J.A.D. TOOLS Květináč RATOLLA SQUARE 250 mm
J.A.D. TOOLS Květináč RATO SQUARE

Velký a objemný plastový květináč v moderním designu pleteného ratanu můžete využít uvnitř interiéru i kdekoliv venku. Díky svým rozměrům je vhodný i pro velké rostliny. Kvalitní plast zaručí odolnost proti slunci. Součástí je květináčová vložka pro umístění rostliny se substrátem. Květináč je vysoký 75 cm.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Prosperplast Truhlík Rato Case 17 l EDANTI Květináč vertikální na bylinky MINI CASCADE Květináč Do Kuchyně Domu Stojící - Bílý
Prosperplast Truhlík Rato Case 17 l

Plastový truhlík Rato Case nabízí objem 17 litrů a díky samozavlažovacímu systému pomůže s péčí o rostliny. Je vhodný k umístění doma, i venku na balkóně či terase.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Heidrun Truhlík vyšší 100 cm EDANTI Květináč vertikální na bylinky MINI CASCADE Květináč Do Kuchyně Domu Stojící - Bílý
Heidrun Truhlík vyšší 100 cm

U velkého truhlíku Heidrun o délce 100 cm se nemusíte bát, že by měly květiny nedostatek prostoru. Jeho vyvýšený okraj a podmiska, která je jeho součástí, z něj číslo jedna pro váš balkón či terasu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
nabbi Plastový květináč DUC600T 60 cm - antracit Stefanplast Samozavlažovací truhlík Natural 50 cm
nabbi Plastový květináč DUC600T 60 cm - antracit

Čtvercový plastový květináč DUC600T o průměru 60 cm je vhodný pro celoroční použití, ať už v interiéru nebo exteriéru. Díky svému krásnému antracitovému provedení se bude dokonale vyjímat na terase, zahradě, balkoně, v obývacím pokoji nebo kdekoli budete mít chuť. Je vyroben z vysoce kvalitního…

můžete mít 4.4. - 5.4.

Stefanplast Samozavlažovací truhlík Natural 50 cm Stefanplast Samozavlažovací truhlík Natural 50 cm
Stefanplast Samozavlažovací truhlík Natural 50 cm

Designový samozavlažovací truhlík Natural je vybavený 9,2 litrovým zásobníkem na vodu. Takže od teď už se vám nestane, že vám květiny uschnou nebo budou naopak přelité.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Lamela truhlík WERBENA DLUTO-vroubek 190 x 560 Stefanplast Samozavlažovací truhlík Natural 50 cm
Lamela truhlík WERBENA DLUTO-vroubek 190 x 560

Moderní plastový truhlík WERBENA DLUTO vroubek se skládá ze dvou kusů, plastový obal a vyjímatelná vložka. Truhlík má knotový zavlažovací systém. Na vložce jsou po stranách šňůrky pro snadné vyjmutí.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Prosperplast Modulární vertikální zahradní květináč antracit 48 cm Prosperplast Květináč vertikální na bylinky MINI CASCADE Květináč Do Kuchyně Domu Stojící - Antracit
Prosperplast Modulární vertikální zahradní květináč antracit 48 cm

Moderní vertikální zahradní systém vnáší do interiéru i exteriéru mimořádně výrazný přírodní prvek. Na malou plochu můžete umístit více rostlin a vytvořit tak malé zelené plochy nebo kombinovat segmenty a vytvořit tak široké a vysoké stěny. Květináče jsou skvělé pro pěstování čerstvých bylinek, jaho

můžete mít 4.4. - 5.4.

Lamela truhlík WERBENA RATAN 190 x 560 Prosperplast Květináč vertikální na bylinky MINI CASCADE Květináč Do Kuchyně Domu Stojící - Antracit
Lamela truhlík WERBENA RATAN 190 x 560

Moderní plastový truhlík WERBENA RATAN se skládá ze dvou kusů. Plastový obal a vyjímatelná vložka. Truhlík má knotový zavlažovací systém. Na vložce jsou po stranách šňůrky pro snadné vyjmutí.

můžete mít ZÍTRA

MALL