Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
G21 Lapač hmyzu GS-16 Iso Trade 10943 Automatická ochrana proti hmyzu
G21 Lapač hmyzu GS-16

Účinný přístroj k hubení létajícího hmyzu. G21 GS-16 je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, je šetrný k životnímu prostředí a nevyužívá žádné chemikálie. Patentovaná konstrukce zajišťuje vysokou účinnost, bezpečnost a efektivitu. Unikátní design láká hmyz ze všech stran. Lapač je možné namontovat na stěnu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tescoma Lapač vos (906320) Iso Trade 10943 Automatická ochrana proti hmyzu
Tescoma Lapač vos (906320)

Lapač vos ochrání před dotírajícími vosami na zahradách, balkonech při stolování a odpočinku. Účinkuje bez chemikálií. Jako náplň postačí ovocný sirup nebo sladké nápoje. Je vyroben z prvotřídního odolného plastu, vhodný do myčky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Iso Trade 10943 Automatická ochrana proti hmyzu Iso Trade 10943 Automatická ochrana proti hmyzu
Iso Trade 10943 Automatická ochrana proti hmyzu

Užijte si pohodlně BBQ grillování nebo pohodlně kempujte bez obtížného hmyzu, který útočí na Vaše potraviny. Automatická ochrana proti hmyzu je skvělá podpora, která udržuje hmyz ve velké vzdálenosti od jídla.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Verk 15535 Ultrazvukový odpuzovač hmyzu a hlodavců HOME & MARKER® Solární odpuzovač škůdců | Odpuzovač kun, Plašič krtků hlodavců a krtků, Plašič myší, Solární Odpuzovač hlodavců a krtků (Dosah 750 m², výška 25 cm) | SOLGUARD
Verk 15535 Ultrazvukový odpuzovač hmyzu a hlodavců

Elektronický ultrazvukový odpuzovač hmyzu a hlodavců je dokonalým řešením ochranu vašeho domu a bytu před bodavým hmyzem.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Novinka
HOME & MARKER® Odpuzovač škůdců a komárů | BUGBUSTER HOME & MARKER® Solární odpuzovač škůdců | Odpuzovač kun, Plašič krtků hlodavců a krtků, Plašič myší, Solární Odpuzovač hlodavců a krtků (Dosah 750 m², výška 25 cm) | SOLGUARD
HOME & MARKER® Odpuzovač škůdců a komárů | BUGBUSTER

Nepanikařte, když ve svém domě objevíte komáry, pavouky, štěnice, šváby, myši, blechy, mravence nebo ovocné mušky.Stačí zapojit přístroj na hubení škůdců a nechat ho dělat jeho kouzla.Jediné zařízení dokáže účinně pokrýt plochu až 120 metrů čtverečních.

můžete mít 25.4. - 26.4.

ER4 Elektrický odpuzovač myší a komárů BROS Síť proti hmyzu na dveře 160x220 cm černá
ER4 Elektrický odpuzovač myší a komárů

Ve srovnání s tradičními pesticidy je ultrazvukový odpuzovač hmyzu netoxický, bez zápachu, neškodný pro lidi i domácí zvířata (kromě domácích mazlíčků, např. křečků) a je bezpečnější.

můžete mít 25.4. - 26.4.

BROS Síť proti hmyzu na dveře 160x220 cm černá BROS Síť proti hmyzu na dveře 160x220 cm černá
BROS Síť proti hmyzu na dveře 160x220 cm černá

Moskytiéra na dveřích je prvkem, který vám umožní klidný spánek a pohodlí během letních dnů. Účinně chrání interiér domu před veškerým létajícím a pobíhajícím hmyzem, který se živí potravou, bodá a kouše do těla vás i vašich domácích mazlíčků a zanechává nepříjemné stopy. Díky zapínání na suchý zip

můžete mít 26.4. - 29.4.

Verk 01865 Elektrický lapač hmyzu UV, 40 W BROS Síť proti hmyzu na dveře 160x220 cm černá
Verk 01865 Elektrický lapač hmyzu UV, 40 W

Insekticidní lampa, skvělá pro použití v kuchyni, restauraci, obchodě, hotelu, letním domě a všude tam, kde je přítomnost létajícího hmyzu nevítaná.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Novinka
HOME & MARKER® Ultrazvukový Odpuzovač komárů a hmyzu, Lapač komárů a hmyzu | ANTIMOSI HOME & MARKER® Ultrazvukový Odpuzovač komárů a hmyzu, Lapač komárů a hmyzu | ANTIMOSI
HOME & MARKER® Ultrazvukový Odpuzovač komárů a hmyzu, Lapač komárů a hmyzu | ANTIMOSI

Zlikvidujte komáry pomocí ANTIMOSI za 10 minut! Díky technologii konverze frekvence se zaměřuje na mozek a nervový systém škůdců. Ultrazvukový odpuzovač komárů a hmyzu se snadno používá, je bezpečný pro lidi i domácí zvířata a pokryje až 30 m2. Ideální pro domácnosti, kanceláře, zahrady a další.

můžete mít 25.4. - 26.4.

KIK KX4420 Elektrický lapač hmyzu UV, 30 W HOME & MARKER® Ultrazvukový Odpuzovač komárů a hmyzu, Lapač komárů a hmyzu | ANTIMOSI
KIK KX4420 Elektrický lapač hmyzu UV, 30 W

Insekticidní lampa, skvělá pro použití v kuchyni, restauraci, obchodě, hotelu, letním domě a všude tam, kde je přítomnost létajícího hmyzu nevítaná.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Grundig Lapač na komáry HOME & MARKER® Ultrazvukový Odpuzovač komárů a hmyzu, Lapač komárů a hmyzu | ANTIMOSI
Grundig Lapač na komáry

Lapač na komáry od značky Grundig ví, jak se efektivně zbavit hmyzu. Fialovým světlem ho naláká a ventilátor následně nasaje. Je ideální do vnitřních i vnějších prostorů. Účinnost až do 20 m². Především vás osloví svým tichým provozem. 

můžete mít ZÍTRA

Od MALL