Lidé v MALL GROUP

Představujeme vedení naší společnosti

Jakub Havrlant

Jakub Havrlant, předseda představenstva MALL GROUP

Stojí v čele investiční skupiny Rockaway, kterou založil v roce 2013, aby pod ní mohl sloučit své dosavadní investiční aktivity. Jeho vizí je vytvořit z MALL Group hráče evropského významu s důrazem na maximální zákaznickou spokojenost a inovace. Nyní zastává roli předsedy představenstva skupiny.

Jan Hanuš

Jan Hanuš, Chief Executive Officer

Patří mezi zkušené vrcholové manažery. Do MALLu přišel po dvouletém působení ve funkci CEO Telenor Hungary. V minulosti pracoval také jako CEO společnosti Emco nebo Kostelecké uzeniny. Jeho cílem je další posílení pozice MALLu na všech regionálních trzích a rozvoj marketplacu a programu MALL Partner.

Vladimíra Carroll

Vladimíra Carroll, Chief People Officer

Má více než patnáctiletou praxi v HR. Do MALLu přišla po třech letech v mediální a zábavní společnosti CME, kde zodpovídala za personální strategii na pěti trzích. Předtím vedla HR ve společnosti Hamé a v Pivovarech Staropramen. Odpovídá za kompletní personální strategii skupiny.

Pavel Knap

Pavel Knap, Chief Logistics Officer

Více než patnáct let se pohyboval v oblasti retailu (FMCG). Jeho úkolem v MALL Group je rozvoj logistické infrastruktury spolu s rozvojem Last Mile, službami spojenými s doručením zboží zákazníkovi.

Radko Sekerka

Radko Sekerka, Chief R&D Officer

Přišel z AVG, kde řídil online sales a monetizaci. Díky správné strategii dokázal masivně rozhýbat prodeje napříč trhy, především v USA. V MALL Group je jeho úkolem zdokonalovat produkt tak, aby fungoval a stále rostl.

Jakub Střeštík

Jakub Střeštík, Chief Commercial Officer

Má za sebou dlouholeté zkušenosti na vedoucích manažerských pozicích v nadnárodních koncernech podnikajících v oblasti služeb a retailu. Posledních několik let stál v čele společnosti Kika Nábytek v Česku, na Slovensku a v Rumunsku. V MALL Group řídí obchodní a marketingové aktivity a rozvoj nových obchodních příležitostí.

Petr Tomášek

Petr Tomášek, Chief Financial Officer

Působil na různých finančních a projektových pozicích ve společnostech jako PPF, EPH a BCG. V MALL Group je zodpovědný za finanční řízení skupiny, optimalizaci a reporting vůči akcionářům.