PR:CZ_2019-10-BW-PANASONIC


Lidé v MALL GROUP

Představujeme vedení naší společnosti

Jakub Havrlant

Jakub Havrlant, předseda představenstva MALL GROUP

Stojí v čele investiční skupiny Rockaway, kterou založil v roce 2013, aby pod ní mohl sloučit své dosavadní investiční aktivity. Po vzniku MALL GROUP se na téměř tři roky ujal jejího vedení, aby se podílel na naplnění své vize vytvořit z MALL GROUP hráče evropského významu s důrazem na maximální zákaznickou spokojenost a inovace. V červnu 2019 se přesunul do role předsedy představenstva skupiny.

Olda Bajer

Olda Bajer, CEO MALL GROUP

V čele MALL GROUP je od června 2019 a jeho vize je jasná: vytvořit z ní největší e-commerce skupinu ve střední a východní Evropě. Olda je bývalý spolumajitel společnosti Centrum.cz a podniká ve sféře internetového byznysu a marketingu. Angažuje se také na festivalech Rock for People nebo v projektech Kašpárek v rohlíku a Kefír.

Libor Hudeček

Libor Hudeček, Last Mile

Jeho úkolem jako Last Mile Chief Officer je rozvíjet a inovovat distribuční kanály a rozšířit síť výdejních míst. Zodpovídá za oblast, která propojuje logistiku a zákaznickou péči od chvíle, kdy objednávka opustí distribuční centrum až do momentu, kdy se dostane zákazníkovi do rukou. Má mnohaleté zkušenosti z e-commerce firem i z outsourcingu logistiky.

Pavel Knap

Pavel Knap, Operations

Více než patnáct let se pohyboval v oblasti retailu (FMCG). Jeho úkolem v MALL GROUP je rozvoj logistické infrastruktury spolu se službami spojenými s doručením zboží zákazníkovi.

Petr Lakata

Peter Lakata, Transformation

Zkušenosti nasbíral z consultingu a byznysu. Působil v Accenture, Raiffeisenbank International a také v Zuno Bance. V MALL GROUP prosazuje změny tak, aby skupina mohla úspěšněji soutěžit v rychle se měnícím prostředí e-commerce.

Igor Matejov

Igor Matejov, Commercial

Má za sebou desetileté zkušenosti na seniorních manažerských pozicích, například z polského T-Mobilu, kde strávil čtyři roky jako COO a člen nejvyššího vedení. V MALL GROUP propojuje obchod, marketing a call centrum, aby byl pohled na zákazníka stoprocentní.

Radko Sekerka

Radko Sekerka, R&D

Přišel z AVG, kde řídil online sales a monetizaci. Díky správné strategii dokázal masivně rozhýbat prodeje napříč trhy, především v USA. V MALL GROUP je jeho úkolem zdokonalovat produkt tak, aby fungoval a stále rostl.

Petr Tomášek

Petr Tomášek, Finance and Governance

Působil na různých finančních a projektových pozicích ve společnostech jako PPF, EPH a BCG. V MALL GROUP je zodpovědný za finanční řízení skupiny a reporting vůči akcionářům.

Dušan Zábrodský

Dušan Zábrodský, Countries

Působil ve vedení AVG, které uvedlo společnost na americkou burzu (NYSE). V MALL GROUP je zodpovědný za fungování zahraničních poboček a za strategii pro partnerský prodej (Marketplace).