CZ 2018-04-MJ-SummerCountdown


Lidé v MALL GROUP

Představujeme vedení naší společnosti

Jakub Havrlant

Jakub Havrlant, CEO

Stojí v čele investiční skupiny Rockaway, kterou založil v roce 2013, aby pod ní mohl sloučit své dosavadní investiční aktivity. Po vzniku MALL GROUP se ujal jejího vedení, aby se podílel na naplnění své vize vytvořit z MALL GROUP hráče evropského významu s důrazem na maximální zákaznickou spokojenost a inovace.

Petr Tomášek

Petr Tomášek, Finance

Působil na různých finančních a projektových pozicích ve společnostech jako PPF, EPH a BCG. V MALL GROUP je zodpovědný za finanční řízení skupiny a reporting vůči akcionářům.

Ivan Vodička

Ivan Vodička, Customer Care & Retail

Působil jako generální nebo finanční ředitel ve společnostech Numico (Danone), Česká pojišťovna (Generali PPF) a Alpine Pro v několika evropských zemích. V MALL GROUP má na starosti kontaktní centra, pobočkové sítě, zpětnou logistiku a dohlíží na chod skupinových integračních projektů.

Radko Sekerka

Radko Sekerka, Product

Přišel z AVG, kde řídil online sales a monetizaci. Díky správné strategii dokázal masivně rozhýbat prodeje napříč trhy, především v USA. V MALL GROUP je jeho úkolem zdokonalovat produkt tak, aby fungoval a stále rostl.

Dušan Zábrodský

Dušan Zábrodský, Countries & Marketplace

Působil ve vedení AVG, které uvedlo společnost na americkou burzu (NYSE). V MALL GROUP je zodpovědný za fungování zahraničních poboček a za strategii pro partnerský prodej (Marketplace).

Pavel Knap

Pavel Knap, Logistics

Více než patnáct let se pohyboval v oblasti retailu (FMCG). Jeho úkolem v MALL GROUP je rozvoj logistické infrastruktury spolu se službami spojenými s doručením zboží zákazníkovi.