CZ velikonoce


Lidé v Mall Group

Představujeme vedení naší společnosti

Petr Tomášek

Petr Tomášek, Finance

Působil na různých finančních a projektových pozicích ve společnostech jako PPF, EPH a BCG. V Mall Group je zodpovědný za finanční řízení skupiny a reporting vůči akcionářům.

Ivan Vodička

Ivan Vodička, Customer Care & Retail

Jako generální nebo finanční ředitel vedl společnosti Generali PPF a Alpine Pro v několika evropských zemích. V Mall Group má na starost zákaznický servis a síť poboček.

Sean Gaddis

Sean Gaddis, Marketing

E-commerce a marketingu internetových projektů se věnuje více než 20 let, hrál klíčovou roli v centrálních týmech mezinárodních firem jako je Skype nebo eBay. A Mall Group není výjimkou, i zde se zabývá marketingem.

Jitka Dvořáková

Jitka Dvořáková, Sales

Působila v mezinárodním vedení firem Panasonic a Philips. Od spotřebního zboží posléze přešla do české e-commerce a více než tři roky byla ředitelkou obchodu v Netretail Holding, odkud odešla do CZC.cz. Po vzniku Mall Group, jejíž součástí je i CZC.cz, se stala její obchodní ředitelkou. Zaměřuje se na obchodní strategii na skupinové úrovni a práci s dodavateli.

Radko Sekerka

Radko Sekerka, Product

Přišel z AVG, kde řídil online sales a monetizaci. Díky správné strategii dokázal masivně rozhýbat prodeje napříč trhy, především v USA. V Mall Group je jeho úkolem zdokonalovat produkt tak, aby fungoval a stále rostl.

Dušan Zábrodský

Dušan Zábrodský, Countries & Marketplace

Působil ve vedení AVG, které uvedlo společnost na americkou burzu (NYSE). Zabývá se vyhledáváním nových příležitostí a rozvojem stávajících projektů.

Petr Mahdal

Petr Mahdal, IT Rnd ECH & Program Office

Petr pracoval osm let ve společnosti AVG Technologies. Potom zakotvil v Rockaway Capital, kde byl členem úzkého vedení. Od ledna 2017 je v Mall Group zodpovědný kompletně za R&D, IT ICT a Project Management napříč všemi společnostmi v rámci skupiny.

Pavel Knap

Pavel Knap, Logistics

Více než patnáct let se pohyboval v oblasti retailu (FMCG). Jeho úkolem v Mall Group je rozvoj logistické infrastruktury spolu se službami spojenými s doručením zboží zákazníkovi.

Michal Táborský

Michal Táborský, IT/RnD Mall

V letech 1998-2004 naprogramoval a provozoval spolu s Davidem Bártou internetový obchod Bartsport.cz, který prodával vybavení pro sport a outdoor. Ten byl v roce 2004 začleněn do nákupní galerie MALL.cz. Michal má v Mall Group na starost celkovou architekturu systémů, tedy jejich strukturování do modulů a komponent, dále technologickou strategii a směřování v této oblasti.

Marek Liška

Marek Liška, HR

Jeho kariéra je už od začátku spojena s rozvojem internetového nakupování. Stál u zrodu MALL.cz, kde postupně vystřídal řadu pozic od provozu po obchod. A také ho několik let vedl. V současné chvíli stojí v čele HR oddělení. V MALL Group je odpovědný za HR strategii a rozvoj a zabývá se HR centralizací.