CZ Geox


Lidé v MALL GROUP

Představujeme vedení naší společnosti

Jakub Havrlant

Jakub Havrlant, CEO

Stojí v čele investiční skupiny Rockaway, kterou založil v roce 2013, aby pod ní mohl sloučit své dosavadní investiční aktivity. Po vzniku MALL GROUP se ujal jejího vedení, aby se podílel na naplnění své vize vytvořit z MALL GROUP hráče evropského významu s důrazem na maximální zákaznickou spokojenost a inovace.

Petr Tomášek

Petr Tomášek, Finance

Působil na různých finančních a projektových pozicích ve společnostech jako PPF, EPH a BCG. V MALL GROUP je zodpovědný za finanční řízení skupiny a reporting vůči akcionářům.

Ivan Vodička

Ivan Vodička, Customer Care & Retail

Působil jako generální nebo finanční ředitel ve společnostech Numico (Danone), Česká pojišťovna (Generali PPF) a Alpine Pro v několika evropských zemích. V MALL GROUP má na starosti kontaktní centra, pobočkové sítě, zpětnou logistiku a dohlíží na chod skupinových integračních projektů.

Sean Gaddis

Sean Gaddis, Marketing

E-commerce a marketingu internetových projektů se věnuje více než 20 let, hrál klíčovou roli v centrálních týmech mezinárodních firem jako je Skype nebo eBay. A MALL GROUP není výjimkou, i zde se zabývá marketingem.

Jitka Dvořáková

Jitka Dvořáková, Sales

Působila v mezinárodním vedení firem Panasonic a Philips. Od spotřebního zboží posléze přešla do české e-commerce a více než tři roky byla ředitelkou obchodu v Netretail Holding, odkud odešla řídit CZC.cz. Po vzniku MALL GROUP, jejíž součástí je i CZC.cz, se stala její obchodní ředitelkou. Zaměřuje se na obchodní strategii na skupinové úrovni a práci s dodavateli.

Radko Sekerka

Radko Sekerka, Product

Přišel z AVG, kde řídil online sales a monetizaci. Díky správné strategii dokázal masivně rozhýbat prodeje napříč trhy, především v USA. V MALL GROUP je jeho úkolem zdokonalovat produkt tak, aby fungoval a stále rostl.

Dušan Zábrodský

Dušan Zábrodský, Countries & Marketplace

Působil ve vedení AVG, které uvedlo společnost na americkou burzu (NYSE). V MALL GROUP je zodpovědný za fungování zahraničních poboček a za strategii pro partnerský prodej (Marketplace).

Petr Mahdal

Petr Mahdal, CIO

Petr byl 8 let součástí společnosti AVG Technologies, kde byl zodpovědný za Program/Project Management, Business Operations, Strategic/M&A projekty, Integrační projekty. V lednu roku 2015 se připojil do úzkého týmu vedení společnosti Rockaway Capital, kde měl v kompetenci především strategické investiční projekty, provozní řízení společnosti a byl členem úzkého týmu expertů tzn. týmu “Value Creation”. Počínaje lednem 2017 byl jmenován do role CIO celé skupiny MALL GROUP, přičemž mezi jeho primární zodpovědnosti patří vedení R&D, ICT a PMO napříč všemi společnostmi ve skupině.

Pavel Knap

Pavel Knap, Logistics

Více než patnáct let se pohyboval v oblasti retailu (FMCG). Jeho úkolem v MALL GROUP je rozvoj logistické infrastruktury spolu se službami spojenými s doručením zboží zákazníkovi.

Michal Táborský

Michal Táborský, CTO

V letech 1998-2004 naprogramoval a provozoval spolu s Davidem Bártou internetový obchod Bartsport.cz, který prodával vybavení pro sport a outdoor. Ten byl v roce 2004 začleněn do nákupní galerie MALL.cz. Michal má v MALL GROUP na starost celkovou architekturu systémů, tedy jejich strukturování do modulů a komponent, dále technologickou strategii a směřování v této oblasti.

Marek Liška

Marek Liška, HR

Jeho kariéra je už od začátku spojena s rozvojem internetového nakupování. Stál u zrodu MALL.cz, kde postupně vystřídal řadu pozic od provozu po obchod. A také ho několik let vedl. V současné chvíli stojí v čele HR oddělení. V MALL GROUP je odpovědný za HR strategii a rozvoj a zabývá se HR centralizací.