CZ 2019-04-BO-FMCGbabyDoprava


Lidé v MALL GROUP

Představujeme vedení naší společnosti

Jakub Havrlant

Jakub Havrlant, CEO

Stojí v čele investiční skupiny Rockaway, kterou založil v roce 2013, aby pod ní mohl sloučit své dosavadní investiční aktivity. Po vzniku MALL GROUP se ujal jejího vedení, aby se podílel na naplnění své vize vytvořit z MALL GROUP hráče evropského významu s důrazem na maximální zákaznickou spokojenost a inovace.

Petr Tomášek

Petr Tomášek, Finance and Governance

Působil na různých finančních a projektových pozicích ve společnostech jako PPF, EPH a BCG. V MALL GROUP je zodpovědný za finanční řízení skupiny a reporting vůči akcionářům.

Pavel Knap

Pavel Knap, Operations

Více než patnáct let se pohyboval v oblasti retailu (FMCG). Jeho úkolem v MALL GROUP je rozvoj logistické infrastruktury spolu se službami spojenými s doručením zboží zákazníkovi.

Radko Sekerka

Radko Sekerka, R&D

Přišel z AVG, kde řídil online sales a monetizaci. Díky správné strategii dokázal masivně rozhýbat prodeje napříč trhy, především v USA. V MALL GROUP je jeho úkolem zdokonalovat produkt tak, aby fungoval a stále rostl.

Dušan Zábrodský

Dušan Zábrodský, Countries

Působil ve vedení AVG, které uvedlo společnost na americkou burzu (NYSE). V MALL GROUP je zodpovědný za fungování zahraničních poboček a za strategii pro partnerský prodej (Marketplace).

Igor Matejov

Igor Matejov, Commercial

Má za sebou desetileté zkušenosti na seniorních manažerských pozicích, například z polského T-Mobilu, kde strávil čtyři roky jako COO a člen nejvyššího vedení. V MALL GROUP propojuje obchod, marketing a call centrum, aby byl pohled na zákazníka stoprocentní.

Petr Lakata

Peter Lakata, Transformation

Zkušenosti nasbíral z consultingu a byznysu. Působil v Accenture, Raiffeisenbank International a také v Zuno Bance. V Mall Group prosazuje změny tak, aby skupina mohla úspěšněji soutěžit v rychle se měnícím prostředí e-commerce.