CZ evakuace skladu


Lidé v MALL.CZ

Představujeme vedení naší společnosti. Více o lidech v MALLu se dozvíte na našem blogu Neformallne.cz.

Marek Liška – předseda představenstva

Marek Liška vystudoval Vysokou školu ekonomickou, obor Hospodářská politika, psychologie a sociologie řízení.

Svoji profesní kariéru zahájil Marek Liška jako projektový manažer v rodinné firmě zabývající se obnovou památkově chráněných objektů. S naší společností zahájil spolupráci v roce 2004 jako produktový manažer obchodů HobbyExpert.cz a Sekačky.cz.

Po roce úspěšné spolupráce byl Marek jmenován obchodním ředitelem společnosti, o další rok později pak členem představenstva.

Petr Burcal – člen představenstva

Petr Burcal se narodil v roce 1974 v Praze. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou, obor Informační technologie.

Je absolventem kurzu financí dle standardu US GAAP a IFRS. Již v průběhu studia byl Petr Burcal členem správní rady F-nadace, založené za účelem podpory neziskových projektů zejména v oblasti kultury a jazykového vzdělání. V roce 1996 založil společnost zaměřující se na vedení účetnictví a daňové a ekonomické poradenství.

V roce 2000 se stejně jako Ondřej Fryc stal jedním ze tří spoluzakladatelů společnosti bilezbozi.cz. Již od samého počátku se plně zabývá řízením financí.

Petr Burcal je ženatý a se svojí ženou Věrou má syna Tomáše a dceru Lucii. Jeho hlavní záliby jsou potápění, četba a cestování.

Ondřej Fryc – předseda dozorčí rady

Ondřej Fryc se narodil v roce 1973 v Praze. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou, obor Informační management.

Svoji kariéru v obchodě zahájil Ondřej Fryc již při studiu na vysoké škole jako pochůzkový prodejce rybích konzerv dovážených z Pobaltí. Po několika párech prošlapaných bot pak po roce raději přešel do Nizozemské obchodní komory, kde působil jako projektový manažer výzkumů trhu pro zahraniční společnosti. V roce 1997 spoluzaložil agenturu pro výzkum trhu, kde působil jako jednatel. Po pěti letech svůj podíl prodal.

Ondřej byl v roce 2000 jedním ze tří spoluzakladatelů bilezbozi.cz, předchůdce MALL.CZ. Ve firmě prošel všemi pozicemi od řidiče rozvozového vozidla až po současnou pozici generálního ředitele společnosti Netretail Holding B.V., pod kterou jsme přešli, stejně jako všichni naši zahraniční kolegové, 1. února 2008. Ondřej se také zásadním způsobem podílel na získání investorů pro MALL.CZ, mimo jiné i společnosti Intel.

V roce 2003 byl Ondřej zvolen do předsednictva Asociace pro Elektronickou komerci v České republice a v roce 2007 byl zvolen do dozorčí rady organizace CZ.NIC.

Ondřej je ženatý a má tři děti. Mezi jeho hlavní koníčky patří vysokohorská turistika, motocykly, cestování na vlastní pěst a samozřejmě MALL.CZ.