Čechomor: Místečko (reedice) - CD
299 Kč

Skupina Čechomor vydala v roce 2011 řadovou desku s názvem Místečko. Inspirací pro název alba je stejnojmenná píseň Místečko. Kromě ní na desce zazní dalších dvanáct skladeb, které opět vycházejí z lidových námětů jen s drobnými textovými či hudebními úpravami.

Indies Scope 2011 - CD
199 Kč

Tradiční pokračování řady každoročně vydávaných kompilací představující skupiny a interprety vydávajících u Indies Scope.

Moravanka Jana Slabáka: Zlatá kolekce
299 Kč

Čtyřicet let v nahrávacím studiu a především sedmdesátka pana kapelníka, to byla velká výročí Moravanky! Tato virtuózní dechová kapela patří mezi nepochybné stálice naší populární hudby. Obsáhlá kompilace zahrnuje ukázky z prvních deseti alb, tedy to, co učinilo Moravanku synonymem pro fandovsky i p

Cimbálová muzika Stanislava Gabriela: Neseme Vám tú novinu
249 Kč 224 Kč

Díky vynikajícím hudebním výkonům, celkové koncepci a aranžím skladeb, vás toto album vytrhne z komerčně pojatých svátků a nabídne jedinečný zážitek.
Skladby nahrávky Neseme vám tú novinu jsou rozděleny na dvě obsahové kapitoly.

Tomáš Kočko: Godula
199 Kč 179 Kč

Tomáš Kočko, to je vždy dobrá hudba. Bez ohledu na škatulky. Hudebně toto album navazuje na album Poplór, ale tématicky se Godula opírá o odkazy, které jsou Tomáši Kočkovi bytostně blízké.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lidová a dechová hudba.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lidová a dechová hudba výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lidová a dechová hudba akce.