Marsonsová Angela: Skryté karty
399 Kč 319 Kč

Na elitní soukromé škole Heathcrest dojde k tragickému úmrtí třináctileté žákyně. Zdánlivě jasný případ sebevraždy inspektorku Kim Stoneovou těžce zasáhne, protože nestačila na místo dorazit včas a dívku zachránit.

Robertsová Nora: Srdce v bouři
199 Kč 149 Kč

Nicka nikdy nenapadlo, že by se mohl zamilovat, dokud se v jeho uměleckém souboru neobjevila přitažlivá, i když trochu záhadná primabalerína Ruth. Ta Nicka velmi obdivuje a tajně ho miluje. Pro oba je však tím nejdůležitějším v životě balet.

Abbott Jeff: Tři ženy
379 Kč 304 Kč

Její matka Beth beze stopy zmizela, přesto si je Mariah jistá, že by ji nikdy neopustila. Policie má podezření, že má ve všem prsty její otec. Mariah je ale přesvědčená, že by matce neublížil , a dala by cokoli, aby zjistila pravdu.

Abercrombie Joe: Půl světa
359 Kč 288 Kč

Trnka se narodila, aby bojovala. Jenže když při cvičení zabije svého soupeře, zjistí, že jí všichni nadávají do vrahů.

Adamec Radek, Adamec Antonín,: Krakonoš a pohádky z hor
298 Kč 224 Kč

Autoři knihy Krakonoš a pohádky z hor díky jejich dobré znalosti prostředí popisují barvitě a velmi přesvědčivě tamní přírodu a postavy místních horalů. Svým poetickým stylem vyprávění volně navazují na odkaz spisovatelky Marie Kubátové.

Adamec Radek: Bacha na Raracha
286 Kč 215 Kč

Kniha obsahuje patnáct nádherných čertovských pohádek a výběr přísloví. Jejím autorem je Radek Adamec a spoluautorem Antonín Adamec. Celostránkovými akvarelovými ilustracemi a uhlovými kresbami ji doprovodila Ludmila Vašková.

Adler-Olsen Jussi: Oběť 2117
399 Kč 299 Kč

V osmém dílu detektivní řady o oddělení Q autor odhaluje Asadovu pohnutou minulost.

Na břehu Středozemního moře se najde tělo uprchlíka.

Ahnhem Stefan: Motiv X
399 Kč 319 Kč

Jak chytit sériového vraha, který nikdy nezaútočí stejným způsobem dvakrát? Brutální vražda jedenáctiletého syrského uprchlíka postaví před helsingborskou policii případ s možným rasistickým podtextem.

Alby: Pro koho kvetou stromy
199 Kč 149 Kč

„… Máma vždycky říkala, že se rouhám, když tě nechci a odháním tě od sebe. Odpusť mi. Hrozně tě chci mít u sebe, prosím. Jsi jediný člověk, který mě nechce měnit. Jsi jediný člověk, který nic neočekává. Prostě máš jenom velikou radost, když mě vidíš.

Andersová Charlie Jane: Město uprostřed noci
379 Kč 285 Kč

„Když ovládáte náš spánek, můžete se zmocnit našich snů… A tím můžete snadno ovládat i životy nás všech.“

Leden je umírající planeta, rozdělená mezi trvale zmrzlou tmu na jedné straně a nekonečný sluneční svit na straně druhé.

Baggott Stella: Zvířata - První černobílá knížka pro miminko
159 Kč 119 Kč

Ideální první knížka pro vaše miminko. Velká je tak akorát do dětských ručiček, má oblé hrany a díky pevným stránkám vydrží i méně šetrné zacházení. Obrázky zvířátek, uzpůsobené malému děťátku, si vaše miminko může prohlížet stále dokola.

Balonová Jana: Zvířátka v lese
129 Kč 108 Kč

Po úspěšných leporelech Moje zvířátka a Moje hračky autoři připravili další, tentokrát s lesními zvířátky. Rodiče mohou s leporelem pracovat postupně.

Bergman Ronen: Zabij jako první
599 Kč 479 Kč

Otrávená zubní pasta, která zabije cíl až po měsíci? Explodující mobily? Rezervní pneumatiky v autě napěchované výbušninami?

Berryová Flynn: Dvojí život
298 Kč 224 Kč

Velmi intenzivní a úžasně napsaná kniha se skvěle propracovanou psychologií postav. Novinka cenami ověnčené autorky psychothrilleru Nora hledá vraha.

Claire žije spokojeným životem a pracuje v Londýně jako uznávaná lékařka.

Bičíková Vladimíra: Český jazyk - Učebnice pro 9. ročník
150 Kč 141 Kč

Řada učebnic s graficky přehledným uspořádáním učiva usnadňující multisenzorální přístup, s důrazem na systematické a efektivní budování jazykových znalostí a dovedností; učivo rozdělené do postupných na sebe logicky navazujících kroků (seriace) umož

Brensing Karsten: Jak zvířata myslí a co cítí
359 Kč 269 Kč

Dospělí berou jako samozřejmost, že zvířata neumějí mluvit, že nemají schopnost myslet tak jako my lidé a že neumějí přemýšlet ani sama o sobě. Myslí si, že zvířata žijí v přítomném okamžiku, nepamatují si svou minulost a neplánují si budoucnost.

Brouci a motýli - kuk pod okénko
349 Kč 262 Kč

Proč včely tančí a co jejich tanec znamená? Kteří motýli jedí shnilé maso? Jak hledají brouci cestu ve tmě? Který maličký tvor si staví hnízda vyšší, než je člověk?

Brown Sandra: Kouřová clona
399 Kč 319 Kč

Když se televizní reportérka Britt probudí vedle pohledného Jaye, hvězdy charlestonské policie, nevzpomíná si, jak se k němu dostala. A už vůbec ne, proč je Jay mrtvý. Brzy poté je unesena mužem, jemuž velmi ublížili lidé, kterým nejvíc důvěřoval.

Buckland Raymond: Velká učebnice čarodějnictví a magie
299 Kč 239 Kč

Magie přitahuje stále více lidí po celém světě. Zájemcům se nyní nabízí ucelené dílo, z něhož se dozvědí vše potřebné nejen o čarování, věštění či bylinkářství, ale i dějinách kultu wicca, jenž má mnoho příznivců.

Budil Ivo T.: Darwinova dcera
325 Kč 244 Kč

V červnu 1941 se Berlín, metropole demokratického a pacifistického Německa, těší z míru a prosperity. Mladý lékař a antropolog Josef Mengele provádí po živém a kosmopolitním městě skupinu anglických turistů.

Bunzl Peter: Měsíční medailon
249 Kč 207 Kč

Tajemství minulosti je těžké uniknout.
Poté co z vězení uteče nechvalně proslulý lupič a eskapolog Jack Dveřník, zamíří do Hasivkova, kde zrovna bydlí Lily s Robertem. Jack je odhodlaný najít svou ztracenou kořist – měsíční medailon.

Burdová Anna: Natálka a svět vzhůru nohama - Čteme s radostí
229 Kč 193 Kč

Podporujte přirozený rozvoj čtenářských dovedeností svých dětí. Díky komplexnímu čtenářskému systému z nakladatelství Fragment budou číst jako draci! Natálka slaví osmé narozeniny, všichni se kolem ní točí, i všemi obdivovaná spolužačka Justýnka.

Byrd Cathy: O chlapci, který toho věděl příliš mnoho
299 Kč 225 Kč

Ohromující skutečný příběh malého chlapce se vzpomínkami na minulý život je zároveň neobyčejnou výpovědí jeho matky o výpravě za pravdivým poznáním těchto vzpomínek a o objevech, které na této cestě uskutečňuje.

Čabáková Tatiana: Samet 1989 - Vzpomínky na revoluční rok
590 Kč 496 Kč

Toulky koncem osmdesátých let s pamětníky známými i neznámými Vzpomínáte si na rok 1989, kdy se na podzim naše země začala probouzet z doby nesvobody? Možná jste tento rok prožívali jako malé děti, možná jej znáte jenom z vyprávění.

Cabotová Meg: Princezna na horách
259 Kč 208 Kč

Olivii bude brzy třináct. A co víc, konečně už začíná zvládat „princeznování“. Nejvyšší čas, protože její sestře Mie se mají každou chvíli narodit dvojčata.