100 her, Hlavolamy a hádanky se zvířaty 3+-25%
159 Kč 119 Kč

Tento sešit obsahuje přesně 100 her, u kterých vaše děti stráví zábavné chvíle a zapojí svou kreativitu a představivost. Stačí k tomu jen tužka a pastelky nebo fixy.

100 her, Vybarvování a spojování 2+-25%
159 Kč 119 Kč

Tento sešit obsahuje přesně 100 her, u kterých vaše děti stráví zábavné chvíle a zapojí svou kreativitu a představivost. Stačí k tomu jen tužka a pastelky nebo fixy.

101 klasických pohádek-24%
299 Kč 225 Kč

Když přijde čas na poslední pohádku před spaním, ocení rodiče sbírku krátkých příběhů, ve které můžou náhodně zalistovat a jeden z nich dětem přečíst.

101 příběhů ze začarovaného lesa-24%
299 Kč 225 Kč

Když přijde čas na poslední pohádku před spaním, ocení rodiče sbírku krátkých příběhů, ve které můžou náhodně zalistovat a jeden z nich dětem přečíst.

6 miniknížek - Mimiknihovna-25%
279 Kč 209 Kč

Šest miniknížek, které jsou součástí této sady Mimiknihovny, pomohou malým dětem osvojit si základní slůvka z různých oblastí každodenního života. Miniknížky s roztomilými a jednoduchými ilustracemi jsou ideální pro poznávání prvních slovíček.

6 miniknížek - Mimiknihovna zvířata-25%
279 Kč 209 Kč

Šest miniknížek, které jsou součástí této sady Mimiknihovny, pomohou malým dětem seznámit se se zvířaty z celého světa a poznat je. Miniknížky obsahují jednoduché a opravdu velice roztomilé ilustrace.

Aaronovitch Ben: What Abigail Did That Summer
239 Kč 206 Kč

The brand new novella in the much-loved and #1 bestselling Rivers of London series!

Ghost hunter, fox whisperer, troublemaker.

It is the summer of 2013 and Abigail Kamara has been left to her own devices.

Abnett Dan: Warhammer 40 000: Jedině smrtí
389 Kč 339 Kč

Jak křížové tažení za osvobození Sabbatiných světů pokračuje, plukovník komisař Gaunt vede Tanithské První a jediné do nové válečné zóny, která nic neodpouští – na pevnostní planetu Jago.

Abnett Dan: Warhammer 40 000: Obrněni pohrdáním
369 Kč 322 Kč

Plukovník komisař Ibram Gaunt bojoval rok jako člen podzemního odporu na planetě Gereon ovládané nepřítelem. Když ji opustil, slíbil, že se vrátí s jednotkami Impéria a osvobodí občany Gereonu od jejich utiskovatelů.

Ackerman Jennifer: Ptačí způsoby-24%
398 Kč 299 Kč

Nový pohled na to, jak ptáci mluví, pracují, hrají si, vychovávají mláďata a přemýšlejí

Nová kniha od autorky bestselleru Genialita ptáků přináší zásadní vhled do způsobu ptačí existence i do posledních vědeckých výzkumů a významně posouvá naše po

Addair Theo, Bílková Alžběta, Xabyssus,: Všechny barvy duhy-20%
349 Kč 279 Kč

Jedenáct českých autorů, jedenáct young adult povídek o odvaze, přátelství, prvních láskách i síle a odhodlání být skutečně sám sebou. Vedle známých YA autorů, jakými jsou Theo Addair nebo Alžběta Bílková, představí kniha i řadu debutantů.

Adler Michal: Povídky a příběhy-25%
268 Kč 201 Kč

Krátké čtenářům přístupné příběhy, které můžete snadno přijmout za své. Jejich jazyk a prostý způsob jeho vyprávění, jsou to, co můžeme vyprávět u ohně, v hospodě nebo na řece… nebo číst v této knize.

Alcante, Bollée Laurent-Frédéric,: Bomba-20%
598 Kč 473 Kč

Neuvěřitelný, ale pravdivý příběh nejstrašnější zbraně, jaká kdy vznikla. 6. srpna 1945 zničila atomová bomba Hirošimu. Desítky tisíc lidí se v jediném okamžiku vypařily. A celý svět zděšeně zjistil, že už existuje první zbraň hromadného ničení.

Alcott Louisa May: Good Wives
219 Kč 189 Kč

Three years have passed since the events narrated in Little Women, and the four March sisters are approaching adulthood, with all its accompanying challenges and expectations.

Alfon Dov: Dlouhá noc v Paříži-25%
388 Kč 291 Kč

JEDNOHO DUBNOVÉHO DOPOLEDNE unesou z pařížského letiště Charlese de Gaulla mladého izraelského „ajťáka“. Musel převážet něco vysoce speciálního – a nejspíš už není na živu. Tajné služby židovského státu přecházejí do stavu pohotovosti.

Alston B. B.: Amari a noční bratři
398 Kč 343 Kč

Epické dobrodružství vynalézavé hrdinky s nelegální magickou schopností. Vydejte se s Amari na stáž Úřadu pro nadpřirozené záležitosti pátrat po jejím bratrovi Quintonovi, nejlegendárnějším tajném agentovi všech dob…

Ambroseová Jamie: Lesy - Zábavné čtení pro malé přírodovědce-24%
169 Kč 127 Kč

Knížka Lesy je plná informací, zábavných úkolů a skvělých nápadů pro malé objevitele přírody do 12 let. Naučí se, na co se při procházce v lese zaměřit, objeví úžasné živočichy, kteří v lese žijí a dozví se mnoho informací o různých typech lesa.

Andersenová Sarah: Mimoňka-18%
199 Kč 162 Kč

Čtvrtý díl komiksové sbírky Sarah's Scribbles! Další várka populárních internetových stripů tentokrát odhaluje ďábelskou podlost prokrastinace, úskalí kreativního procesu a roztomilost koťátek.

Anderson Scott: The Quiet Americans
299 Kč 258 Kč

'A darkly entertaining tale about American espionage, set in an era when Washington's fear and skepticism about the agency resembles our climate today.

Andolfová Mirka: Proti přírodě 2 - Štvanice-24%
369 Kč 277 Kč

Ve světě obývaném antropomorfními zvířaty Zákon povoluje jenom spojení mezi jedinci téže rasy. Ti, kteří zákon poruší, jsou potrestáni a uvězněni. Jsou obviněni z toho, že jednají… Proti přírodě Lesliein život se ocitl v troskách.

Andrejev Nikolaj Jefremovič: To, nač se vzpomíná-17%
1 200 Kč 996 Kč

Autor se ve vzpomínkách vrací do dětství, které narušila první světová válka a bolševická revoluce v SSSR. V jedenácti letech se svými rodiči emigroval do Estonska, strastiplná pouť byla poznamenána dokonce smrtí autorova bratra a sestry.

Andresenová Ina: TOPP Oblečky pro panenky-18%
149 Kč 121 Kč

Pro všechny milovníky panenek a různých oblečků pro ně je tu naše knížka. S její pomocí ušijete panenkám výbavu na celý rok, od letních šatiček přes čelenku pro jarní dny po teplý zimní kabátek a botičky.

Anglická gramatika 7.2
55 Kč 51 Kč

V procvičovacím sešitě Anglická gramatika pro 7. ročník ZŠ a víceletá gymnázia – II. díl se žáci hravou formou procvičí základní gramatické jevy a slovní zásobu druhého pololetí 7. ročníku ZŠ a víceletých gymnázií.

Arakawa Hiromu: Fullmetal Alchemist - Ocelový alchymista 16-25%
199 Kč 149 Kč

Ed a Al sice vyvázli z Gluttonyho žaludku, ale to neznamená, že mají po starostech. Z vězení totiž uprchl démon z válečného tažení proti Išvaalu – Šarlatový alchymista Solf Kimblee, který má spadeno na Kámen mudrců.

Archer Jeffrey: Hidden in Plain Sight
239 Kč 206 Kč

Hidden in Plain Sight is the second brilliant and captivating novel featuring William Warwick by the master storyteller and bestselling author of the Clifton Chronicles, Jeffrey Archer.

Asano Inio: Solanin 1-18%
299 Kč 243 Kč

Příběh o touze najít vlastní cestu Když Meiko s partnerem a většinou přátel ukončila univerzitu, nebyla zdaleka připravena na vstup do společnosti. Jsou shrbená záda v bledé záři monitoru její jedinou budoucností?

Asimov Isaac: Nadace 3 - Druhá nadace-25%
288 Kč 216 Kč

Konání jednotlivé lidské bytosti je něčím nepředvídatelným – reakce lidských davů je však možné podrobit statistickému zpracování. Čím větší dav, tím větší přesnosti lze dosáhnout.

Atwood Margaret: Dearly : Poems
299 Kč 258 Kč

By turns moving, playful and wise, the poems gathered in Dearly are about absences and endings, ageing and retrospection, but also about gifts and renewals.

Austenová Jane: Rozum a cit
289 Kč 246 Kč

Rozum a cit je jedním z nejslavnějších románů anglické literatury a první vydanou kniha Jane Austenové.

AUTA: Velký obrazový průvodce-20%
699 Kč 559 Kč

Velký obrazový průvodce zahrnuje celé dějiny automobilismu a automobilu, od prvních vozů z 80. let 19. století až po současnost.

Bakula Rostislav: U283
499 Kč 429 Kč

Píše se rok 1979 a studená válka je v plném proudu. Co spojuje objev nacistické válečné ponorky na vrcholcích Alp se sérií vražd seniorů v Mnichově?

Balson Ronald H.: Dvojčata paní Karoliny
399 Kč 339 Kč

V zoufalství dala slib. Přišel čas ho splnit. Lena Woodwardová, elegantní a kultivovaná dáma, začala po druhé světové válce nový život v Americe, ve vyšší společnosti města Chicaga. Nyní ji znovu něco trápí a ona to nedokáže dostat z hlavy.