Abnett Dan: Legie
349 Kč 304 Kč

Blíží se velká válka, která pohltí Impérium lidí.

Bancroft Josiah: Záhada Sfingy
399 Kč 299 Kč

Druhá část oceňované tetralogie Knihy Babylonu

Útěk z Babylonské věže není snadný, ale návrat je ještě těžší.

Brooks Terry: Čarodějný přízrak
399 Kč 339 Kč

Čtyři země se po celá staletí těšily svobodě, oproštěné od své někdejší démonické minulosti. Hranice opředené magií je chránily před temnou dimenzí známou jako Zapovězení i před hlubokým zlem dřímajícím v jejím středu.

Castagna Manlio: Petrademone 2 - Země nenávratna
299 Kč 243 Kč

Frida, Miriam a dvojčata Tommy a Gerico opustili náš svět a vstoupili do světa Amalantrah, aby zachránili zmizelé psy, našli své blízké, ale také Iasa, léčitele, který by jako jediný mohl pomoct Gericovi otráveného jedem dutých lidí.

Chambersová Becky: S pokorou a nadějí
299 Kč 225 Kč

Sci-fi novela od autorky oceňované série Poutníci

Ke konci dvacátého prvního století učinili vědci průlom: prostřednictvím revoluční metody známé jako somaformace dokážou kosmonauti dlouhodobě přežít v nepřátelském prostředí mimo Zemi.

Gibson William: Hardcore Mona Lisa
399 Kč 319 Kč

Vstupte do Gibsonova jedinečného světa – lyrického i mechanického, erotického i plného násilí, střízlivého i vzrušivého – v němž mnohonárodní společnosti a desperáti vybavení nejmodernější technologií soupeří v boji o moc a cestují do počítači genero

Hartmanová Zuzana: Oko bouře
369 Kč 277 Kč

Druhý díl postapokalyptické trilogie Krysy apokalypsy

I bohové potřebují naději. Mocní se perou o vládu nad známým světem, zatímco magie je čím dál nevyzpytatelnější.

Koubek Vilém: Posmrtná predace
349 Kč 262 Kč

Básník české akční fantastiky se vrací na místo činu v deštivém krimi noiru.

V životě každého soukromého vyšetřovatele přijde práce, po které už nic není jako dřív.

Lem Stanisław: Solaris
349 Kč 294 Kč

Kris Kelvin přilétá k planetě Solaris, aby zkoumal oceán na jejím povrchu. Posádka tamní stanice se ovšem setkává s nevysvětlitelným jevem: jejím členům se zjevují lidé, které postrádají, živé vzpomínky, jichž se nemůžou zbavit.

Lewis C. S.: Letopisy Narnie 1-7.díl Komplet v krabici
1 190 Kč 999 Kč

Souborné vydání světového bestselleru. Komplet všech sedmi dílů Letopisů Narnie v dárkovém boxu! Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí. Souborné vydání světového bestselleru.

Mammay Michael: Mise na planetě
359 Kč 288 Kč

Váleční hrdinové před důchodem nejsou obvykle odvoláváni a posíláni do dalekých končin galaxie kvůli rutinnímu vyšetřování.

Martin Michael A.: Star Trek: Typhonský pakt – Plamenům navzdory
399 Kč 319 Kč

Krátce poté, co Gornská hegemonie odhalí své spojenectví s novým protivníkem Federace – koalicí galaktických mocností známou jako Typhonský pakt – je stižena ekologickou katastrofou, která zničí planetární líheň její válečnické kasty.

Muir Tamsyn: Gideon - Devátá 1
399 Kč 299 Kč

Originální sci-fi — nespoutaný příběh plný šermířských soubojů, politických intrik a lesbických nekromantek

Císař potřebuje nekromanty. Nekromantka Devátého klanu potřebuje šermířku.

Pao-šu: Nesmrtelnost - Vzpomínka na Zemi
369 Kč 277 Kč

Příběh ze světa bestsellerové trilogie Vzpomínka na Zemi

Pao-šu s požehnáním autora oceňované sci-fi ságy Liou Cch’-sina rozvíjí zápletku konfliktu mezi lidstvem a Trisolarany, jakož i původ a důsledky principu temného lesa.

Ponomarev Světlana, Ponomarev Nikolaj: Město bez války
349 Kč 294 Kč

Drsné stránky života i všední dny mladých žoldáků líčené s ohromující věrohodností a bez příkras. Román pro čtenáře knihy Metro 2033. Vítejte ve světě, který v lecčem připomíná ten náš, přesto je úplně jiný.

Pullman Philip: Kniha Prachu 2
598 Kč 473 Kč

Konečně se ke čtenářům dostává další díl Jeho temných esencí, druhá Kniha Prachu. Lyra už dávno není dítě. Uplynulo dvacet let od chvíle, kdy ji coby miminko dopravil do bezpečí jedenáctiletý Malcolm.

Reintgen Scott: Vládci popela
399 Kč 339 Kč

Už odedávna, kdy Popeliáni dostali od svých božstev fénixy, na nich jezdí do bitev, na lov a zejména na proslulém Dostihu.

Rus Dmitrij: Hraju, abych žil 5 - Bitva
349 Kč 294 Kč

Když do tebe ostatní vkládají své naděje, nesmíš je zklamat! 5. díl jedné z nejúspěšnějších sérií žánru LitRPG. Území ruského klastru se otřásá pod nohama pochodujících vojsk. Bohové se zlobí, sítě tajných služeb se rvou jako smečky psů.

Stehlíková Petra: Nasterea
399 Kč 299 Kč

Druhý návrat do temného světa, kde se na pravdu a naději už téměř zapomnělo…

Omstakland byl napaden. Člověk, kterému Ilan zachránila život, rozpoutal peklo. Ilan se na poslední chvíli podařilo rozluštit dávnou větu i její smysl. Objevila cestu.

Stephens Anna: Godblind
399 Kč 339 Kč

Bývaly časy, kdy zemi vládlo Rudé božstvo, představované Temnou paní a její hordou toužící po krvi. Od té doby však uplynulo mnoho let a dvě sousedící království, Mireces a Rilpor, setrvávají v křehkém příměří.

Weldon Glen: Temný rytíř - Historie Batmana a zrod nerdů
399 Kč 299 Kč

V téhle knize se ukrývá víc překvapení než v Batmanově opasku.
Věděli jste, že redaktoři Batmana dali publiku možnost telefonicky hlasovat o životě a smrti vedlejší postavy? Že filmy s Batmanem navždy změnily hollywoodský marketing?

Williams Tad: Koruna z čarodřeva - 1. kniha
499 Kč 399 Kč

Uběhla desetiletí od chvíle, kdy odvážný Simon se svými přáteli z řad lidí, trollů i Sithů porazil děsivého Krále bouří. Strašliví Nornové byli zahnáni do své pevnosti daleko na severu a ve Východním Ardu zavládl mír. Jenže nic netrvá věčně.

Zahn Timothy: Star Wars Thrawn Ascendence - Chaos na vzestupu
349 Kč 294 Kč

Úvodní kniha nové trilogie Star Wars o tajemném národu Chissů Za hranicí galaxie se rozkládají Neznámé oblasti: nezmapované a plné skrytých tajemství a nebezpečí. V jejich vířícím Chaosu se nachází Ascendence, domov záhadných Chissů.

Ziemianski Andrzej: Cyberpunk
399 Kč 339 Kč

Cyberpunk vás vtáhne do propasti gigantického, neony zářícího města, v němž vládne zločin a věda budoucnosti.