Břicháčková Klára: Smrkovec
299 Kč 225 Kč

Hluboko pod zemí spí obři. Vylíhl se tu i opravdu velmi malý obr, který je velký jako smrková šiška, a tak mu začali říkat Smrkovec.

Chetwyndová Catana: Tulení - komiks
249 Kč 209 Kč

Sbírka komiksů o tom, jaké je randění s nejlepším kamarádem. Proč se vůbec obtěžovat vylézáním z postele, když tam člověk může zůstat zavrtaný pod peřinou se svou drahou polovičkou a roztomilým komiksem, který se postará o dobrou náladu?

Foglar Jaroslav: Rychlé šípy Jana Fischera
899 Kč 756 Kč

Souborné vydání komiksových příběhů Rychlých šípů od kreslíře Jana Fischera Losnu, nebo Mažňáka? Vydejte se po stopách legendárních dobrodružství Rychlých šípů od Jaroslava Foglara, které milují celé generace malých i dospělých čtenářů.

Gaudin Jean-Charles: Byl jednou jeden život - Mozek
249 Kč 209 Kč

Komiksové zpracování kultovního animovaného seriálu! Komiksové zpracování kultovního animovaného seriálu! Vydejte se spolu s Maestrem a jeho přáteli do hlubin lidského těla.

Gijsemans Ben: Hubert
349 Kč 289 Kč

V tomto meditativním debutu talentovaného mladého belgického autora sledujeme osamělého milovníka umění, který navštěvuje muzea a vyhýbá se lidem. Hubert je jednou z těch krásných knížek, ve kterých se téměř nic neděje a vůbec to nevadí.

Gotóge Kojoharu: Zabiják démonů 1 - Krutost
199 Kč 149 Kč

Život dobrosrdečného chlapce Tandžiróa, který se v období Taišó (1912–1926) živí prodejem uhlí, se jednoho dne obrátí vzhůru nohama, když jeho rodina padne za oběť démonovi a jeho mladší sestra Nezuko se sama promění v démonku.

Hyacinthus: Kosmogoniály
498 Kč 394 Kč

Cílem Hyacintova díla je načrtnout ve formě komiksu dějiny vesmíru, prvním zábleskem světla počínaje a vznikem života na Zemi konče.

Isajama Hadžime: Útok titánů 25
189 Kč 142 Kč

Eren a Reiner se po letech setkávají a jejich rozmluvou vrcholí i vyhrocená situace v ghettu, kde se zástupce Marleyské říše Willy Tybur chystá vyhlásit válku ostrovu Paradis.

Kakizaki Masasumi: Green blood - Zelená krev 4
249 Kč 187 Kč

Dobrák Luke se vydává na cestu za pomstou. Vražda Anne, kterou bral jako svou druhou matku, mění Luka v démona pomsty a ten vyzývá věhlasného pistolníka Hawka na souboj muže proti muži. Jak dopadne tento souboj bez vyhlídek na vítězství…?

Kid Cube: Deník malého Minecrafťáka: komiks
169 Kč 142 Kč

Minusova dobrodružství v originálním komiksovém příběhu! Minus rozhodně není vesničan jako ostatní. Pěstování mrkve ho vůbec nezajímá a obchodování ještě méně. Jeho snem je stát se bojovníkem.

Kobabe Maia: Gender / Queer: Autobiografie
499 Kč 415 Kč

Autobiografický komiks ve své nejkrystaličtější podobě vznášející všechny nepříjemné a bolestné otázky po vlastní identitě. Maia Kobabe podrobně zachycuje smršť tápání, zmatení a frustrace, která ji*ho zasáhla s nástupem puberty.

kolektiv autorů: Star Wars - Vader
499 Kč 419 Kč

Osudy Dartha Vadera upadnuvšího v nemilost po zničení první Hvězdy smrti

Darth Vader, vykonavatel císařovy vůle, věrně slouží svému pánu.

Kopl Petr: Morgavsa a Morgana - Dračí chůvy
249 Kč 212 Kč

Morgavsa a Morgana jsou dvě čarodějky. Tedy vlastně jenom Morgavsa. Morgana se čarodějnickému řemeslu teprve učí a zatím si nevede moc dobře.

Korunka Petr: Radiator & Recyklator
495 Kč 372 Kč

Komiksová trilogie o konci světa, jak ho známe. Postapokalyptický příběh pro milovníky sci-fi ve stylu Falloutu, Mad Maxe nebo Avatara. Pragmatik Radiator a idealista Recyklator jsou dva nerozluční přátelé.

Lai Lee: Pecka
649 Kč 539 Kč

Lee Lai ve své strhující komiksové prvotině Pecka na vztahu dvou žen ilustruje touhu člověka po vlastní rodině bez ohledu na to, jakou má sexuální orientaci, společně s jeho schopností znovu vstát a postavit se na vlastní nohy, přestože jeho život po

Lemire Jeff: Potápěč
399 Kč 299 Kč

Potápěč Jack je zvyklý na práci pod tlakem, sváří podmořské konstrukce a užívá si přitom samotu pod hladinou. S tlakem nadcházejícího rodičovství se tak dobře vypořádat neumí.

Orwell George: 1984 - Grafický román
499 Kč 425 Kč

Jedno z nejznámějších děl světové literatury v sobě pojí prvky společensko-politického a vědecko-fantastického románu. Je obžalobou diktatury ve všech jejích podobách.

Pilkey Dav: Dogman: Pán blech
299 Kč 239 Kč

Nejlepší psolicajt na světě a obránce bezbranných musí opět do akce. Ve městě totiž řádí nová banda zloduchů, s kterými je potřeba udělat krátký proces.

Renda Hitori: Královská hra 5
199 Kč 149 Kč

Všechno to začalo jednou zprávou od kohosi, kdo si říká Král. A nyní tu máme vyvrcholení příběhu! Žáci 1. B. jeden po druhém umírají. Přeživších už je pouhých 10. A nakonec dostal trest i Nobuaki, jenž navštívil vesnici Jonaki…

Rjó Haruto: Zvrácená
399 Kč 299 Kč

Je to jen městská legenda… Uprostřed noci se u odpadků objeví tajemná dívka v kostýmu lolity. A položí vám otázku: „Chceš sestřičku?“ Za žádnou cenu ji neodpovídejte. Jakákoliv odpověď vám zaručí děsivou smrt.

Star Wars - Darth Maul - Syn Dathomiru
499 Kč 419 Kč

Příběh Dartha Maula, nadaného sithského učedníka, jenž se z věrného následovníka lorda Sidiouse přerodí v nesmiřitelného nepřítele svého někdejšího mistra

Darth Maul, nadaný učedník sithského lorda Sidiouse, odhodlaně kráčí po cestě temné strany S

Strnad David: Lazarus - Na cestě po Galaxii
190 Kč 143 Kč

Příběh vypráví o několika mimozemských rasách, které se nešťastnou náhodou ocitnou v mezigalaktické válce s daleko nadřazenějším druhem a musí spojit své síly, aby ho dokázaly zastavit.

Takano Ičigo: Orange 4
199 Kč 149 Kč

Přípravy na štafetu, jejíž výsledek může významně ovlivnit Kakeruovu budoucnost, jsou v plném proudu. Na dopisy se však už nelze plně spoléhat a Naho s přáteli musí vymyslet, jak si s Kakeruem poradit.

Tamaki Mariko: Laura Deanová mě už zase nechala
399 Kč 299 Kč

Freddy chodí se svou dívkou snů a nejpopulárnější holkou ve škole. Laura je sebevědomá, okouzlující a krásná. Ale jako přítelkyně za moc nestojí. Freddy se trápí jejich opakovanými rozchody a zároveň přes opojení láskou nevidí, jak jí Laura ubližuje.