Beck Haylen: Najdu tě
349 Kč 294 Kč

Mollie si už zoufale potřebuje odpočinout. Před třemi lety ji opustil manžel, takže péče o jejich malého syna Ethana zůstala jen na ní, zatímco se snažila rozjet svou spisovatelskou kariéru.

Browneová Sheryl: Vzorná chůva-20%
299 Kč 239 Kč

Věříte jí, pokud jde o vaši rodinu, svěřili byste jí ale svůj život? Mark a Melissa jsou nadšení, že našli Jade, chůvu, která to s jejich dětmi skvěle umí. Jade – jíž shořel dům do základů – je ale potřebuje stejně tak jako oni ji.

Carson Scott: Chlad-20%
399 Kč 319 Kč

V odlehlé severní části státu New York leží uprostřed stařičkých lesů pod temnou, nehybnou hladinou Chilewaukeeské přehrady zatopené městečko. Před sto lety bylo zničeno v zájmu vyššího dobra: aby měly miliony lidí žijících na jihu dostatek vody.

Castillo Linda: Labyrint tajností-19%
384 Kč 308 Kč

Na amišské farmě rodiny Gingerichových dojde uprostřed noci k požáru, při němž shoří stará stodola. Jako by to nebylo dost zlé samo o sobě, zjistí zoufalí rodiče, že jejich nejstarší syn Daniel někam zmizel.

Clark Julie: Poslední let-19%
359 Kč 288 Kč

Claire má dokonalý život. Je vdaná za potomka z prominentní rodiny, bydlí v nádherném domě, její dny ladně a bezchybně plynou a její budoucnost je příznivá. Jenže ve skutečnosti nic není takové, jak to vypadá.

Cooper Ellison: Až na kost
399 Kč 339 Kč

V samostatném románu Až na kost autorky Ellison Cooper se ve Washingtonu ztratí autobus plný středoškoláků a neurovědkyně Sayer Altairová musí dopadnout viníka, s nímž ji pojí její vlastní minulost.

DeWitt Jasper: Pacient-19%
259 Kč 208 Kč

Psychiatr Parker H. začne pracovat v léčebně v Nové Anglii. Hned první den se dozvídá o místním nejzávažnějším případu – když tohoto dnes již čtyřicetiletého muže do léčebny přijímali, bylo mu pouhých šest let. Nemá určenou diagnózu.

Downing Samantha: Moje báječná žena
399 Kč 336 Kč

Každý pár má své tajemství. Tím naším je vražda. Náš příběh je prostý. Poznal jsem úžasnou ženu, narodily se nám dvě děti, pořídili jsme si velký dům. Poznali jsme všechny svoje tajné sny i temné stránky.

Gallagher Charlie: Zabije tě-19%
359 Kč 288 Kč

Grace Hughesová leží zkopaná na podlaze koupelny a snaží se popadnout dech. Už nemůže ignorovat prostou pravdu: musí odejít, jinak ji její násilnický partner zabije. Grace je vězněm ve vlastním domě, má však plán, jak se osvobodit.

Girardeau Maxime: Persona
399 Kč 339 Kč

V polorozpadlém pavilonu psychiatrické nemocnice Svaté Anny v Paříži je nalezen strašlivě zmrzačený muž. Pro Francka Somerseta, komisaře pařížské kriminálky, začíná podivné vyšetřování. Nejde totiž o sérii vražd v pravém slova smyslu.

Gray Lisa: Beze stopy
349 Kč 297 Kč

Pátrá po pohřešovaných osobách – teď je sama jednou z nich.

Soukromá vyšetřovatelka Jessica Shawová je na anonymní tipy zvyklá.

Gris Daniel: Lars pod palbou-24%
299 Kč 225 Kč

LARS SE OCITNE POD PALBOU A TAKÉ NA TÉ HORŠÍ STRANĚ MŘÍŽÍ…

Drsňák Lars, soukromé očko se slabostí pro kvalitní bourbon, ryčnou hudbu a krásné ženy přijme jednoho listopadového podvečera neobvyklou zakázku.

Harasimová Markéta: Smrtelný hřích-24%
299 Kč 225 Kč

Jedenáctiletá Erika vede úplně normální život, což se ale změní v době, kdy její matka odjíždí pečovat o nemocnou babičku. Zůstává tak na čas sama s otcem, který dceru začne sexuálně zneužívat, přičemž své jednání omlouvá rodičovskou autoritou.

Hindráková Hana: Bouře nad savanou-24%
269 Kč 202 Kč

Novinářka Nora se při záchraně keňského chlapce dostane na stopu vraždící sekty Mungiki. Její činnost nezůstane bez povšimnutí a Nora brzy nachází výhružné vzkazy.

Jakeman Jo: Dokud mě nenajdou-16%
369 Kč 309 Kč

Pronásleduje ji mnohem víc než jen vlastní lež Jednoho dne se do odlehlé pobřežní vesnice přistěhuje cizí žena. Místní nemají tušení, že Charlie si právě odseděla několik měsíců ve vězení za poskytnutí falešného alibi vrahovi.

Karika Jozef: Smršť-20%
268 Kč 212 Kč

Když kraji vládne démon větru…

Anotace: Noční jízda autem, okolo jen tma a liduprázdná pustina. A za tebou se žene vražedný, děsivý přízrak stařeny v pohřebních šatech, který je blíž, kdykoli zastavíš. Stačí chvíle, a máš ji zase v patách.

Kinsleyová Erin: Nalezený-25%
399 Kč 299 Kč

Návrat ztraceného syna přinese zdrcené rodině úlevu. Nikdo však netuší, že tím noční můra zdaleka nekončí.

Lapena Shari: Její konec-19%
359 Kč 288 Kč

Nový psychothriller Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny, a to znovu v příběhu plném stupňujícího se napětí a nečekaných zvratů.

Luptonová Rosamund: Tři hodiny-19%
359 Kč 288 Kč

Tři hodiny, to je 180 minut nebo 10 800 vteřin.
Je to ranní vyučování, generálka Macbetha a putování po zasněženém lese.
Je to celá věčnost vyplněná čekáním na zprávy nebo odpočítáváním času před něčím strašným.

Malone Michael J.: Absence zázraků
349 Kč 294 Kč

Matku Johna Dochertyho převezli do pečovatelského domu. Postihla ji totiž silná mrtvice, po které už nebyla schopná se sama o sebe postarat. Aby John mohl péči zaplatit, nezbývá mu nic jiného než prodat rodný dům.

Mann Don, Pezzullo Ralph,: SEAL team six 8 - Lov levharta
329 Kč 277 Kč

Román bývalého příslušníka jednotky SEAL Thomas Crocker a jeho muži ze SEAL Team Six jsou vysláni na výcvikovou misi do Nigérie. Dostanou se však do centra boje s islamistickou organizací Boko Haram.

May Peter: Nezvratné alibi-24%
259 Kč 195 Kč

Závěrečný díl kriminální série Akta Enzo

Jihozápadní Francie, 1989 Plačící vrah shodí tělo dvacetileté Lucie do nejhlubšího místa lesního jezera. O čtrnáct let později zasáhne Francii vlna veder.

May Peter: Tichá smrt-25%
399 Kč 299 Kč

Smyslů zbavená pomstychtivost, o smysly připravená oběť, sluncem rozpálené španělské pobřeží a vrah se srdcem chladným jako led

Když se policistka Cristina Sánchez Pradellová vydá s kolegou do luxusní vily na andaluském pobřeží k údajnému vloupání

McGowan Claire: Tvá vina
349 Kč 297 Kč

Mělo to být skvělé setkání po letech: shledala se šestice přátel z univerzity, která se nevídala celá dvě desetiletí.

Meyer Deon: Poslední lov-16%
399 Kč 332 Kč

Když kapitánovi Bennymu Griesselovi přistane na stole spis s odloženým případem, neochotně se spolu se svým parťákem Vaughnem Cupidem pustí do ověřování důkazů, které se vztahují k možné vraždě bývalého policisty Johnsona Johnsona.

Murray Andrew: Zlomený génius-20%
399 Kč 319 Kč

Will Parker, mladý geniální ředitel velké technologické firmy, se dopustí programovací chyby, kvůli níž zemře vysokoškolačka. Aby svou vinu odčinil, začne pracovat v kyberdivizi FBI.

Parsons Tony: Posedlost-19%
369 Kč 296 Kč

Mysleli si, že unášejí milenku jednoho z nejmocnějších londýnských gangsterů. Jenže unesli špatnou ženu. A tím se dostali do křížku se špatným detektivem.

Perry Thomas: Zapadákov-20%
398 Kč 315 Kč

Anotace Weldonville je poklidné městečko v Coloradu. Jako by se tu zastavil čas. Ale kousek za městem stojí pěkná moderní věznice, kam v poslední době přibyla spousta vězňů se zostřeným dohledem.

Pešta Mikuláš: Terorista
299 Kč 252 Kč

Terorista vypráví příběh mladého muže sympatizujícího s extrémní pravicí v současné České republice.

Phillips Julia: Mizející země-20%
349 Kč 279 Kč

Dvanáct měsíců, dvanáct na první pohled na sobě nezávislých příběhů. Všechny ovšem spojuje počáteční tragédie – zmizení dvou malých dívek Sofie a Aljony.

Poznanski Ursula: Ani mrtvá, ani živá-19%
359 Kč 288 Kč

Vídeň, Ústřední hřbitov. V jednom z bezpočtu květinářství pracuje žena, která není tím, čím se zdá být, která musí skrývat, že je stále ještě naživu, a která chce zapomenout na svou minulost.

Raabe Marc: Místnost 19
399 Kč 339 Kč

Na zahájení filmového festivalu Berlinale zhlédne zděšené publikum místo úvodního filmu hrůzný klip, zobrazující vraždu mladé ženy – dcery primátora. Vyšetřování se spolu s kolegy z LK A ujmou Tom Babylon a psycholožka Sita Johannsová.

Reganová Lisa: Dívka beze jména
399 Kč 339 Kč

Vedle lehátka se válel malý vycpaný slon a zmačkaná zelená deka, dost velká jen na to, aby do ní zabalili novorozeně. „Tady bylo mimino? Ona měla dítě? Je…?“ „Dítě tu není.

Swallow James: Stín-19%
459 Kč 368 Kč

Marc Dane, protagonista mezinárodních špionážních bestsellerů Nomád, Exil a Hacker, musí tentokrát čelit nejšílenějšímu nebezpečí – smrtícímu viru!

Veste Luca: Šest-20%
399 Kč 319 Kč

Šest přátel vyrazí na hudební festival, aby zavzpomínali na školní léta. Báječně si spolu užívají a baví se, ale jejich pohádka se změní v noční můru, když v blízkém lese dojde k tragédii.

White Loreth Anne: Temné vábení
399 Kč 339 Kč

Před dvanácti lety Sarah Bakerovou unesl zabiják z Watt Lake a několik měsíců ji sexuálně zneužíval, než se jí podařilo utéct. Zločinec byl dopaden, ale Sarah ztratila všechno: manželství, dítě i život, který milovala.