Pennyová Louise: Vysoký účet
399 Kč 319 Kč

Když se v bistru ve Three Pines najde ve stěně sto let stará, ručně nakreslená mapa, nejdřív se zdá, že jde o pouhou kuriozitu, ale čím důkladněji ji obyvatelé vesnice zkoumají, tím podivnější jim připadá.

Adams Guy: Sherlock Holmes a Boží dech
299 Kč 255 Kč

Devatenácté století se chýlí ke konci. Na jeho místo přichází století dvacáté, století změny a vědy – století, v němž budou všechny pověry a předsudky minulosti vyvráceny. Nebo ne? Někdo se tomu ze všech sil snaží zabránit.

Ballantyne Lisa: Malá lhářka
349 Kč 294 Kč

Obviněný Zatímco si Nick Dean užívá poklidný večer se svojí rodinou, nemá nejmenší tušení, že jedna z jeho studentek proti němu právě vznesla obvinění ze zneužívání.

Bauer Jan: Bratrstvo růžového kříže
279 Kč 224 Kč

Prahu na sklonku 16. století vyděsí letáky záhadného Bratrstva růžového kříže, které se přes noc objevují na vratech kostelů. Jejich autoři slibují příchod dne osvícení a rozdrcení ďábla nevědomosti.

Beran Ladislav: Kriminální případy 92. policejního revíru
229 Kč 191 Kč

Jedná se o volné pokračování úspěšné trilogie skutečných kriminálních případů písecké četnické pátrací stanice. Písecká pátračka byla vedena na policejním ředitelství v Praze jako tzv. 92. policejní revír.

Beran Ladislav: Kytice růží nebožtíkům nevoní
299 Kč 239 Kč

To, že parta píseckých kriminalistů, kterým šéfuje kapitán Karas, umí, o tom už emeritní komisař kriminální služby Ladislav Beran přesvědčil ve svých krimi povídkách spoustu čtenářů.

Černá Jaroslava: Záhada černolických vražd
269 Kč 216 Kč

Píše se rok 1645 a z bojů ve Francii se vrací vysloužilý voják Martin. Než navštíví rodiče, zastaví se u sestry Johanky, která nevinnou dobrou radou změní nejen jeho život, ale i život celé rodiny.

Černucká Veronika: Dům na konci cesty
289 Kč 232 Kč

Jak si soukromá vyšetřovatelka Tara poradí s několika vraždami a neřešitelnými záhadami? Přítelkyně z dětství ji pozvala do domu svého podivínského otce, protože se obává, že někdo z blízkých brzy zemře.

Češka Stanislav: Zapomenutá smrt
279 Kč 224 Kč

Standa Berka je po úspěšném vyřešení posledního případu už téměř definitivně rozhodnutý podruhé odejít od policie.

Christie Agatha: Smysluplná vražda
259 Kč 208 Kč

Detektivní román Smysluplná vražda z roku 1952 klade před slečnu Marplovou neobvyklý úkol – odhalit zločince se schopností být na dvou místech současně.

Christie Agatha: Vraždy podle abecedy
299 Kč 239 Kč

Detektivní román z roku 1936 patří k nejznámějším počinům královny zločinu. Tři anonymní dopisy a po nich tři vraždy – trafikantky Alice Ascherové v Andoveru, Betty Bernardové na pláži v Bexhillu a lorda Carmichaela Clarka v Curstonu.

Connelly Michael: Poslední kojot
399 Kč 336 Kč

Harry Bosch má smolné období. A teď mu ještě navíc jde o život. Harry Bosch má zatraceně smolné období: zemětřesení mu poničilo dům, rozpadl se mu vztah a teď ještě ke všemu musel odevzdat policejní odznak.

Dán Dominik: Sára
349 Kč 279 Kč

Detektivové Richard Krauz a Jozef Fischer vyšetřují vraždu vlivného ředitele konzorcia bank. Našli ho v jeho pracovně s prostřelenou hlavou.

Fieldsová Helen: Dokonalý zločin
399 Kč 336 Kč

Sebevražda, nebo dílo sériového vraha? Pátý případ Luca Callanacha a Avy Turnerové. Mrtvola nalezená pod útesem. Žena s podřezanými žílami ve vaně. Muž zabitý elektrickým proudem.

Fjell Jan-Erik: Predátor
399 Kč 339 Kč

Predátor je dílem, v němž není nouze o překvapivé zvraty. Oscar Fiva si odpykává osmiletý trest za vraždu svého přítele Henrika Zahla. Fiva tvrdí, že je nevinný, a policie nikdy nenašla tělo.

Granger Ann: Nebezpečná zvědavost
349 Kč 279 Kč

Píše se rok 1864 a Lizzie Martinová odjíždí z Londýna na pobřeží jižní Anglie, aby se stala společnicí Lucy Cravenové, dospívající dívky, která žije v ústraní se svými tetami a která nedávno přišla o malou dcerku.

Hunterová Cara: Takový hněv
369 Kč 277 Kč

První dívka se vrátila. Druhá takové štěstí mít nemusí… Inspektor Adam Fawley přichází se svým čtvrtým případem.

Indridason Arnaldur: Temná zákoutí - Islandská krimi
319 Kč 256 Kč

V jednom bytě je nalezena mrtvola osamělého starého muže. Na stole leží výstřižky z novin, jež se týkající případu vraždy, k níž došlo za druhé světové války. Tehdy kdosi zardousil mladou dívku a její tělo ukryl u Národního divadla v Reykjavíku.

Janoušek Artur: Sochař
299 Kč 239 Kč

Mezi paneláky na periferii města se jedné noci zjeví socha ženy. Září do tmy a kolem stojí lahve alkoholu jako při vernisáži. Ukáže se, že jde o zavražděnou profesorku umění, kterou vrah stylizoval do podoby uměleckého díla.

Kallentoft Mons: Dívej se, jak padám
369 Kč 277 Kč

Nezvěstná dcera, zoufalý otec a odhalování špíny nablýskaného prázdninového ráje. Mons Kallentoft přichází s novým příběhem, který vám nedá spát.

Kepler Lars: Zrcadlový muž
279 Kč 209 Kč

Brutální čin a jediný svědek, jehož chorá paměť odmítá vydat pravdu. Návrat hypnotizéra v osmém případu komisaře Joony Linny.

Šestnáctiletá Jenny zmizí cestou ze školy. O pět let později se její tělo objeví na hřišti v centru Stockholmu.

Kubát Luděk: Osudový zkrat
279 Kč 224 Kč

Poklidnou atmosféru probíhajícího jarmarku naruší smrt mladé ženy, kterou – k velké nelibosti Petra Beránka – objeví výtvarník Ctirad Karafiát. Nikdo ze stovek návštěvníků slavnosti si ničeho nevšiml, což hraje do noty chladnokrevnému vrahovi.

Kutscher Volker: Olympia
449 Kč 373 Kč

Berlín, léto 1936

Uprostřed všeobecného olympijského nadšení musí Gereon Rath v utajení vyšetřovat vraždu v olympijské vesnici. Vládci Německa se obávají, že hry sabotují komunisté.

Labský Viktor: Jen dedukce nestačí
299 Kč 239 Kč

Detektivní příběh s prvky thrilleru i psychologického dramatu se odehrává v současné Americe, přesně v roce 2012 a 2018. Obamaland a Trumpland. Tak je nazývají přímí účastníci. Jedna země, dvě naprosto rozdílné doby.

Läckberg Camilla: Kazatel
299 Kč 252 Kč

Kdo je vrah, který se vynořil z minulosti? Poblíž švédského městečka Fjälbacka je objevena mrtvola ženy. Pod tělem oběti jsou však nalezeny kostry dvou dalších žen, které zmizely před dvaceti lety.

Moore Jonathan: Noční trh
299 Kč 239 Kč

Krimipříběh z temného San Francisca, v němž se vaše nejděsivější představy budou zdát jen jako strašidelné dětské historky. Příběh plný „napětí, jež nikdy nepolevuje“ (James Patterson).

Mužíková Michaela: Vraždy s odstupem
259 Kč 208 Kč

Mladý lékař Marek Dostál přijíždí do malebného města na Vysočině, aby zde zahájil svou praxi. Hned první den jeho nové kariéry nezačne dobře, jeho zdravotní sestra, kterou zdědil po svém předchůdci, nepřijde do práce a nebere ani telefon.

Niedl František: Inspektor s velkým mozkem
279 Kč 224 Kč

Inspektor Timothy Prévit je ve své podstatě stále stejný. Možná vychází z myšlenky, že co je dobré, nemá se měnit, ale spíš je mu to jedno. A pokud se chce změnit někdo jiný, nechť tak učiní a jeho nechá laskavě na pokoji.

Roberts Mark: Den mrtvých
459 Kč 368 Kč

Dramatický britský kriminální příběh s originální zápletkou a vyšetřovatelkou, která se jen tak nevzdá. Kdykoli někoho sprovodí ze světa, cítíte se o něco bezpečněji… Zaslouží se však jeho oběti zemřít?

Sagitarius Petr: Klasztor, Návrat
248 Kč 196 Kč

Trujkuntem nazývá autor nejvýchodnější místo Česka. Jde o zvláštní region, kde lidé stále hovoří originálním těšínsko-jablunkovským nářečím zvaným „po naszymu“, tak odlišným od ostatních českých dialektů.

Šmehlík František: Slyšet jeleny zpívat
398 Kč 315 Kč

V horské osadě v Beskydech je nalezena brutálně zavražděná dívka. Vše nasvědčuje tomu, že se stala obětí sexuálního maniaka. Šéf ostravské mordparty Miroslav Lada rychle dojde k přesvědčení, že vrahem musí být někdo z místních.

Urban David: Výjezdovka
299 Kč 239 Kč

Ke všem závažným trestným činům – od loupeží přes znásilnění až po sebevraždy a vraždy – vysílá operační důstojník výjezdovou skupinu.

Vondruška Vlastimil: Ještě že nejsem kat
319 Kč 256 Kč

Dobrodružný detektivní příběh, který se odehrává v renesanční Praze. Román vznikl na podkladě autorovy stejnojmenné divadelní hry. Nabízí plno zvratů, napětí, ale i zábavných situací a nečekané rozuzlení.