Beigel Christine: O netopýrovi, který měl noční můry
199 Kč 169 Kč

Kdysi spával netopýr jako všichni ostatní – vleže a v noci. Ale budily ho noční můry. Ostatní zvířátka z něj byla pořádně zoufalá. Víte, proč najednou začal spát hlavou dolů? A proč je v noci vzhůru? Slepičí babička vám všechno poví.

Beigel Christine: O nosorožci, který šilhal
199 Kč 169 Kč

Nosorožec měl veliký problém. Oči mu šly tak šejdrem, že všechna zvířátka viděl hned několikrát. To ho pěkně namíchlo. Víte, jak to vyřeší? Dokáže si s tím poradit sám? Nebo mu někdo pomůže? Slepičí babička vám všechno poví.

Beigel Christine: O ropuše, která nechtěla vstávat
199 Kč 169 Kč

Když se nechce ropuše vstávat, je to pěkný malér. Obzvlášť když ji chcete kouzlem proměnit ve sličného prince. Dokáže ropuchu někdo vzbudit? Pomůžou pusinky ostatních zvířátek? Slepičí babička vám všechno poví.

Bernerová Rotraut Susanne: Karlíkovo dobrodružství-24%
249 Kč 187 Kč

Velké obrázkové knížky Jaro, Léto, Podzim a Zima zná už skoro každý, ale dobrodružství s králíčkem Karlíkem je nové a je určeno pro ty nejmenší. Hrdina Karlík jde s maminkou do města. Tam potkají Ondru s jeho maminkou.

Bernerová Rotraut Susanne: Léto – Obrázkové příběhy-24%
249 Kč 187 Kč

Po knížce o jaru přichází Léto. Rotraut Susanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti.

Březinová Ivona: Táta to motá - Druhé čtení
199 Kč 168 Kč

Kdo rozmotá zamotané klubíčko pohádek?“

Možná že už znáte tetu Bětu, která plete svetry, čepice, rukavice a šály. Nejradši ze všeho však vypráví Šárce a Vašíkovi popletené pohádky. A co jich už bylo! Tentokrát teta Běta nemá čas.

Budínová Blanka: Kotrmelce u krmelce-24%
249 Kč 187 Kč

Datel chce být spisovatel, hroch si hraje na divoké prase a bratři kapři závodí v plavání, zatímco chudák křeček musí přečkat bouřku a klukům vlkům moknou uši. A proč vlastně dělá jelen u krmelce kotrmelce?

Čechová Simona: František z kompostu-24%
295 Kč 222 Kč

Na konci zahrady je kompost, kde pod skořápkami od vajíček a slupkami z jablek má v nové voňavé zemi svůj domov maličký tvor. Jmenuje se František. Půvabně ilustrovaná kniha o potřebě sdílení pocitu, že každý máme na této zemi svoje místo.

Chapmanová Linda: Hvězdný prach 4 - Svůdná moc-16%
249 Kč 209 Kč

Další díl oblíbené řady o přátelství, rodině a zvířatech, ve kterém jsou kouzla na denním pořádku. Lucka a její nejlepší kamarádka Allegra jedou na prázdniny navštívit hvězdné přátele ve Walesu.

Cimický Jan: Tři kočky na cestách-24%
289 Kč 217 Kč

Druhá kniha známého psychiatra a spisovatele Jana Cimického určená malým čtenářům vypráví o putování tří kočičích kamarádů po českém venkově.

Znáte tři mluvící kočky? Ovšemže ano!

Csontosová Zuzana: Víla Jasmínka a skřítek Vendelín
269 Kč 226 Kč

Krásně ilustrovaná knížka o tom, jak chránit přírodu kolem nás. Když víla Jasmínka přistane na padáčku z odkvetlé pampelišky u Železné studánky, netuší, že tam na ni čeká velké dobrodružství.

Dunbar Joyce: Pan Baf
199 Kč 169 Kč

Byl jednou jeden kocour, kterému říkali pan Baf. Proč mu tak říkali? Protože měl smysl pro legraci a na každého rád bafal. Všichni se před ním museli mít na pozoru, i když nikomu nic neprovedl. Bafal ale pořád a moc rád.

Feltová Libuše: Vyprávěnky poníka Sandyho-24%
129 Kč 97 Kč

V bohatě ilustrované knize pro nejmenší čtenáře, líčí poník Sandy svůj životní příběh odehrávající se v Kaceřově nedaleko Kynšperka nad Ohří. Kniha je doplněna zajímavými informacemi, ze kterých se dozvíte něco víc nejenom o koních.

Habersack Charlotte: Neotvírat!!! Žhavé!
349 Kč 297 Kč

„Neotvírat!“ napsal někdo na podivný balíček, který Nemovi už zase přišel poštou. Tentokrát má Nemo plán, jak neznámého odesílatele vypátrat. Nastraží na něj past! Tak si to aspoň představoval.

Jaša Luděk: Ovíniové království-24%
139 Kč 105 Kč

Kniha pro starší děti, jenž vás zavede do zvláštního království skřítků ležícího v Karlovarském kraji. Líčí osudy jednotlivých osob i celého království plného kouzel, dobra i zla.

Karafiát Jan: Broučci-18%
99 Kč 81 Kč

Jan Karafiát V Jimravově v rodině Karafiátových se 4. ledna 1846 narodil syn Jan. V rodném městě vyrůstal do 11 let, poté odešel na gymnázium do Litomyšle. Po maturitě studoval evangelickou teologii v Berlíně, Bonnu a ve Vídni. Dne 22.

Kästner Erich: Luisa a Lotka
199 Kč 168 Kč

Veselý příběh dvou děvčat, která se rozhodla vzít osud do svých rukou! Kniha vychází ve výroční edici Zlatý tucet. Veselý, nevšední příběh dvou devítiletých děvčat, která se náhodně poznají o prázdninách na táboře.

kolektiv autorů: Vtipy pro děti
149 Kč 126 Kč

Víte, jaký je rozdíl mezi kobylou a žábou? Nevíte? Tak to se nechte vyšetřit! Smích léčí, to je známá věc. A jak řekl jeden moudrý muž: Je ztracený každý den našeho života, kdy jsme se nezasmáli.

Krolupperová Daniela: Jde sem lesem
239 Kč 204 Kč

Cesta lesem se stala pro malého chlapce Toníka napínavým dobrodružstvím a přinesla mu také seznámení s některými léčivými rostlinami.

Kubašta Vojtěch: Sněhurka a sedm trpaslíků-16%
249 Kč 209 Kč

Bylo, nebylo… V malém království žila překrásná královna. Od svého kouzelného zrcadla každý den slýchala, že je ta nejkrásnější v celé zemi. Jednoho dne se však odpověď změnila – nejkrásnější dívkou v zemi byla líbezná Sněhurka.

Lada Josef: O chytré kmotře lišce-16%
249 Kč 209 Kč

Neuvěřitelná dobrodružství chytré kmotry lišky ve vyprávění Josefa Lady. V hájovně U Pěti buků se nevedlo bystrému liščeti špatně. Od lidí se naučilo mluvit, číst i psát. Ale když vyrostlo, chtělo do světa.

Landmann Bimba: Mapy mých pocitů
339 Kč 289 Kč

Dítě se vypravuje na cestu, která do vede ke zkoumání míst v jeho nitru. Jedinými slovy této jinak tiché knihy jsou označení míst na mapách tajemných krajin, které překvapivě a nápaditě popisují různé lidské pocity.

Lebeda Jan: Medovníček a jeho nemocnice pro zvířátka-20%
299 Kč 239 Kč

Skřítek Medovníček žije s Medulkou a malým Medulínkem spokojeně v chaloupce v lese, stará se o včeličky i ostatní zvířátka, ale jednoho dne se stane něco strašného – Medulínka unesou zlé africké včely.

Leonard M. G., Sedgman Sam: Únos ve vlaku Kalifornská kometa
299 Kč 255 Kč

V druhém pokračování řady příběhů Velkých železničních dobrodružství se dvanáctiletý amatérský detektiv Hal Beck vydává do Spojených států, aby zde se svým strýcem projel napříč celou zemí na palubě slavné Kalifornské komety.

Macurová Katarína: Měsíční zrnko-16%
249 Kč 209 Kč

Nola a Tula jsou sestry a také nerozlučné kamarádky; je proto naprosto samozřejmé, že když Nola prozradí Tule své nejtajnější přání, udělá Tula všechno pro to, aby jí ho pomohla splnit.

Magnason Andri Snaer: Truhla času-20%
348 Kč 275 Kč

Island se obává blížící se ekonomické katastrofy a zhroucení celé společnosti. Na trhu se objeví schránky, v nichž neplyne čas. Lidé se do nich zavírají v naději, že krizi přečkají, aniž by zestárli. Uchylují se do nich i Sigrún a její rodiče.

Máša a medvěd - Pohádky před usnutím-16%
249 Kč 209 Kč

Usínejte s pohádkou o Máše! Máša má pro vás nové pohádky! V první hledá malá neposeda něco neznámého a lákavého k snědku místo staré dobré kaše. Ve druhé pohádce se s medvědem vypraví na obrodružnou výpravu.

McNab Andy, Earle Phil: Dostaňte mě odsud!
299 Kč 255 Kč

Danny je obyčejný kluk z obyčejného města. Má spoustu kamarádů, maminku a otravného staršího bratra Dylana. A taky má rád nebezpečí. Když se ve škole dozví, že by měli se třídou odjet na super výlet do divočiny, je nadšený!

Myjer Jochem: Chuchvalci
299 Kč 252 Kč

Kdo chrání děti před nemocemi? Napínavý příběh o Chuchvalcích, Brutálnících a chlapci se superočima. Melle má velký dar, který zdědil po svém dědečkovi – superoči. Jednou v noci díky tomu zahlédne u své postele malou bytost.